JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2017 15:50 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 3 - 4G
2 15-10-2017 14:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A 5 - 2G
3 21-10-2017 14:00 MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 3 - 9G
4 28-10-2017 15:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C SANT IGNASI CLUB ESPORTIU ,E 8 - 0G
5 05-11-2017 16:30 BUFALA, C.F.,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 3 - 2P
6 12-11-2017 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C PARC, U.D.,B 10 - 1G
7 19-11-2017 10:00 GORNAL, U.D.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 2 - 1P
8 26-11-2017 12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 6 - 2G
9 03-12-2017 12:15 HOSPITALENSE, AT.C.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 3 - 4G
10 17-12-2017 12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B 5 - 1G
11 13-01-2018 10:30 VALLDOREIX F.C.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 1 - 8G
12 21-01-2018 14:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C Pª BARC. BARCINO, CE.,C 8 - 1G
13 28-01-2018 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C CARMELO, C.D.,B 9 - 2G
14 03-02-2018 20:00 PIFERRER, AT.,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C -
15 18-02-2018 16:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A 3 - 0G
16 24-02-2018 14:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 0 - 3P
17 04-03-2018 13:15 DIAGONAL CLUB ESPORTIU,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 2 - 5G
18 10-03-2018 16:10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C MERCAT NOU MAGORIA, SE.,B 4 - 0G
19 17-03-2018 16:45 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU ,E YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 4 - 5G
20 25-03-2018 11:45 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C BUFALA, C.F.,B 1 - 3P
21 08-04-2018 17:45 PARC, U.D.,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 0 - 4G
22 14-04-2018 16:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C GORNAL, U.D.,A 1 - 3P
23 22-04-2018 16:00 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 3 - 8G
24 29-04-2018 16:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C HOSPITALENSE, AT.C.,A 7 - 3G
25 05-05-2018 16:05 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 2 - 9G
26 12-05-2018 16:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C VALLDOREIX F.C.,A 9 - 1G
27 19-05-2018 17:45 Pª BARC. BARCINO, CE.,C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 4 - 9G
28 07-06-2018 20:00 CARMELO, C.D.,B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 2 - 4G
29 03-06-2018 11:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C PIFERRER, AT.,B -
30 09-06-2018 14:30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,C 4 - 8G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.