Competició | TEMPORADA 2017-2018

cadet segona divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 20 ALZAMORA, C.F. ,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 46 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
APA POBLE SEC, CE.,C 20 RACING SARRIA C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 30 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
VALLDOREIX FC,B 31 SANTS, U.E.,D
CATALONIA, U.B.,D 61 Pª BARC. CINC COPES,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 12 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
MONTAÑESA, C.F.,D 08 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 2 15-10-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 30 MONTAÑESA, C.F.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 51 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
RACING SARRIA C.F.,B 44 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 60 APA POBLE SEC, CE.,C
SANTS, U.E.,D 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. CINC COPES,B 114 VALLDOREIX FC,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 70 CATALONIA, U.B.,D
PUBILLA CASAS, C.E.,B 01 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 3 22-10-2017
ALZAMORA, C.F. ,B 17 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 12 RACING SARRIA C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 40 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,C 10 SANTS, U.E.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 60 Pª BARC. CINC COPES,B
VALLDOREIX FC,B 01 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
CATALONIA, U.B.,D 02 PUBILLA CASAS, C.E.,B
MONTAÑESA, C.F.,D 03 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 4 29-10-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 41 MONTAÑESA, C.F.,D
RACING SARRIA C.F.,B 40 ALZAMORA, C.F. ,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 43 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
SANTS, U.E.,D 22 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Pª BARC. CINC COPES,B 11 APA POBLE SEC, CE.,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 36 VALLDOREIX FC,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 51 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 5 05-11-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 42 RACING SARRIA C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 16 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 21 SANTS, U.E.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 50 Pª BARC. CINC COPES,B
APA POBLE SEC, CE.,C 18 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 40 PUBILLA CASAS, C.E.,B
VALLDOREIX FC,B 12 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
MONTAÑESA, C.F.,D 11 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 6 12-11-2017
RACING SARRIA C.F.,B 30 MONTAÑESA, C.F.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 25 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
SANTS, U.E.,D 21 ALZAMORA, C.F. ,B
Pª BARC. CINC COPES,B 15 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 41 APA POBLE SEC, CE.,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
CATALONIA, U.B.,D 05 VALLDOREIX FC,B
Jornada 7 19-11-2017
RACING SARRIA C.F.,B 13 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 61 SANTS, U.E.,D
ALZAMORA, C.F. ,B 15 Pª BARC. CINC COPES,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 13 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 21 PUBILLA CASAS, C.E.,B
APA POBLE SEC, CE.,C 31 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 40 CATALONIA, U.B.,D
MONTAÑESA, C.F.,D 06 VALLDOREIX FC,B
Jornada 8 26-11-2017
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 23 MONTAÑESA, C.F.,D
SANTS, U.E.,D 20 RACING SARRIA C.F.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 012 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 50 ALZAMORA, C.F. ,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 20 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
CATALONIA, U.B.,D 02 APA POBLE SEC, CE.,C
VALLDOREIX FC,B 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 9 03-12-2017
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 22 SANTS, U.E.,D
RACING SARRIA C.F.,B 61 Pª BARC. CINC COPES,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ALZAMORA, C.F. ,B 08 PUBILLA CASAS, C.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 21 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 12 CATALONIA, U.B.,D
APA POBLE SEC, CE.,C 07 VALLDOREIX FC,B
MONTAÑESA, C.F.,D 04 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 10 17-12-2017
SANTS, U.E.,D 02 MONTAÑESA, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,B 23 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 52 RACING SARRIA C.F.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 21 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 60 ALZAMORA, C.F. ,B
CATALONIA, U.B.,D 25 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
VALLDOREIX FC,B 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 40 APA POBLE SEC, CE.,C
Jornada 11 14-01-2018
SANTS, U.E.,D 42 Pª BARC. CINC COPES,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 25 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
RACING SARRIA C.F.,B 62 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 30 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ALZAMORA, C.F. ,B 04 CATALONIA, U.B.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 03 VALLDOREIX FC,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 22 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
MONTAÑESA, C.F.,D 00 APA POBLE SEC, CE.,C
Jornada 12 21-01-2018
Pª BARC. CINC COPES,B 53 MONTAÑESA, C.F.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 90 SANTS, U.E.,D
PUBILLA CASAS, C.E.,B 12 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 31 RACING SARRIA C.F.,B
CATALONIA, U.B.,D 13 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
VALLDOREIX FC,B 100 ALZAMORA, C.F. ,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
APA POBLE SEC, CE.,C 17 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 13 28-01-2018
Pª BARC. CINC COPES,B 04 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
SANTS, U.E.,D 18 PUBILLA CASAS, C.E.,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 54 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
RACING SARRIA C.F.,B 35 CATALONIA, U.B.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 12 VALLDOREIX FC,B
ALZAMORA, C.F. ,B 19 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 91 APA POBLE SEC, CE.,C
MONTAÑESA, C.F.,D 00 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 14 04-02-2018
MONTAÑESA, C.F.,D 06 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 32 Pª BARC. CINC COPES,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 31 SANTS, U.E.,D
CATALONIA, U.B.,D 25 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
VALLDOREIX FC,B 70 RACING SARRIA C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
APA POBLE SEC, CE.,C 81 ALZAMORA, C.F. ,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 21 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Jornada 15 18-02-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 50 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 05 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANTS, U.E.,D 11 CATALONIA, U.B.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 25 VALLDOREIX FC,B
RACING SARRIA C.F.,B 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 51 APA POBLE SEC, CE.,C
ALZAMORA, C.F. ,B 36 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 24 MONTAÑESA, C.F.,D

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ALZAMORA, C.F. ,B 29 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 31 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
RACING SARRIA C.F.,B 10 APA POBLE SEC, CE.,C
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
SANTS, U.E.,D 19 VALLDOREIX FC,B
Pª BARC. CINC COPES,B 04 CATALONIA, U.B.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 23 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 42 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 17 04-03-2018
MONTAÑESA, C.F.,D 61 ALZAMORA, C.F. ,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 03 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 11 RACING SARRIA C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,C 15 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 10 SANTS, U.E.,D
VALLDOREIX FC,B 121 Pª BARC. CINC COPES,B
CATALONIA, U.B.,D 12 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 14 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Jornada 18 11-03-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 130 ALZAMORA, C.F. ,B
RACING SARRIA C.F.,B 03 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 41 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
SANTS, U.E.,D 21 APA POBLE SEC, CE.,C
Pª BARC. CINC COPES,B 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 11 VALLDOREIX FC,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 50 CATALONIA, U.B.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 31 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 19 18-03-2018
MONTAÑESA, C.F.,D 12 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ALZAMORA, C.F. ,B 21 RACING SARRIA C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 14 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 70 SANTS, U.E.,D
APA POBLE SEC, CE.,C 01 Pª BARC. CINC COPES,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 33 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
VALLDOREIX FC,B 10 PUBILLA CASAS, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,D 11 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
Jornada 20 25-03-2018
RACING SARRIA C.F.,B 42 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 93 ALZAMORA, C.F. ,B
SANTS, U.E.,D 11 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Pª BARC. CINC COPES,B 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 50 APA POBLE SEC, CE.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 22 VALLDOREIX FC,B
CATALONIA, U.B.,D 31 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 21 08-04-2018
MONTAÑESA, C.F.,D 23 RACING SARRIA C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 52 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 12 SANTS, U.E.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 41 Pª BARC. CINC COPES,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 04 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
APA POBLE SEC, CE.,C 13 PUBILLA CASAS, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 20 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
VALLDOREIX FC,B 90 CATALONIA, U.B.,D
Jornada 22 15-04-2018
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 10 RACING SARRIA C.F.,B
SANTS, U.E.,D 28 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
Pª BARC. CINC COPES,B 14 ALZAMORA, C.F. ,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 31 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 10 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 22 APA POBLE SEC, CE.,C
CATALONIA, U.B.,D 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
VALLDOREIX FC,B 43 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 23 22-04-2018
MONTAÑESA, C.F.,D 03 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
RACING SARRIA C.F.,B 21 SANTS, U.E.,D
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 40 Pª BARC. CINC COPES,B
ALZAMORA, C.F. ,B 011 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 14 PUBILLA CASAS, C.E.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 10 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
APA POBLE SEC, CE.,C 53 CATALONIA, U.B.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 12 VALLDOREIX FC,B
Jornada 24 29-04-2018
SANTS, U.E.,D 00 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
Pª BARC. CINC COPES,B 17 RACING SARRIA C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 71 ALZAMORA, C.F. ,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 10 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
CATALONIA, U.B.,D 11 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
VALLDOREIX FC,B 71 APA POBLE SEC, CE.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 32 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 25 06-05-2018
MONTAÑESA, C.F.,D 22 SANTS, U.E.,D
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 50 Pª BARC. CINC COPES,B
RACING SARRIA C.F.,B 15 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 13 PUBILLA CASAS, C.E.,B
ALZAMORA, C.F. ,B 33 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 22 CATALONIA, U.B.,D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 37 VALLDOREIX FC,B
APA POBLE SEC, CE.,C 05 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
Jornada 26 13-05-2018
Pª BARC. CINC COPES,B 06 SANTS, U.E.,D
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 20 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 43 RACING SARRIA C.F.,B
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
CATALONIA, U.B.,D 41 ALZAMORA, C.F. ,B
VALLDOREIX FC,B 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 32 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
APA POBLE SEC, CE.,C 50 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 27 20-05-2018
MONTAÑESA, C.F.,D 50 Pª BARC. CINC COPES,B
SANTS, U.E.,D 03 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 11 PUBILLA CASAS, C.E.,B
RACING SARRIA C.F.,B 13 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 32 CATALONIA, U.B.,D
ALZAMORA, C.F. ,B 04 VALLDOREIX FC,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 01 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 02 APA POBLE SEC, CE.,C
Jornada 28 27-05-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 30 Pª BARC. CINC COPES,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 10 SANTS, U.E.,D
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 32 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
CATALONIA, U.B.,D 10 RACING SARRIA C.F.,B
VALLDOREIX FC,B 31 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 22 ALZAMORA, C.F. ,B
APA POBLE SEC, CE.,C 02 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 31 MONTAÑESA, C.F.,D
Jornada 29 03-06-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A 42 MONTAÑESA, C.F.,D
Pª BARC. CINC COPES,B 22 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANTS, U.E.,D 02 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A
ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B 31 CATALONIA, U.B.,D
RACING SARRIA C.F.,B 05 VALLDOREIX FC,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A 11 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A
ALZAMORA, C.F. ,B 03 APA POBLE SEC, CE.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 50 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C
Jornada 30 10-06-2018
PUBILLA CASAS, C.E.,B 24 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,A
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. ,A 14 Pª BARC. CINC COPES,B
CATALONIA, U.B.,D 21 SANTS, U.E.,D
VALLDOREIX FC,B 40 ESCOLA PIA SARRIÀ S.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,A 82 RACING SARRIA C.F.,B
APA POBLE SEC, CE.,C 09 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,C 71 ALZAMORA, C.F. ,B
MONTAÑESA, C.F.,D 22 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.