Competició | TEMPORADA 2017-2018

cadet segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
CATALONIA, U.B.,C 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SINGUERLIN, C.F.,B 08 SANTA EULALIA, C.F.,C
RACING VALLBONA, C.F.,A 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 45 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ALZAMORA, C.F. ,A 41 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 30 CARMELO, C.D.,A
Jornada 2 15-10-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 03 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 21 CATALONIA, U.B.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 111 SINGUERLIN, C.F.,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 01 RACING VALLBONA, C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 62 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 24 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
CARMELO, C.D.,A 21 ALZAMORA, C.F. ,A
Jornada 3 22-10-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 52 SANTA EULALIA, C.F.,C
CATALONIA, U.B.,C 25 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
RACING VALLBONA, C.F.,A 34 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 02 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 31 CARMELO, C.D.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 22 ALZAMORA, C.F. ,A
Jornada 4 29-10-2017
SANTA EULALIA, C.F.,C 14 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 20 CATALONIA, U.B.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 100 SINGUERLIN, C.F.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 26 RACING VALLBONA, C.F.,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
CARMELO, C.D.,A 73 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ALZAMORA, C.F. ,A 23 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
Jornada 5 05-11-2017
SANTA EULALIA, C.F.,C 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CATALONIA, U.B.,C 53 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SINGUERLIN, C.F.,B 17 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
RACING VALLBONA, C.F.,A 40 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 14 CARMELO, C.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 25 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 03 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
Jornada 6 12-11-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 43 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 34 SANTA EULALIA, C.F.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 08 CATALONIA, U.B.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 70 SINGUERLIN, C.F.,B
CARMELO, C.D.,A 01 RACING VALLBONA, C.F.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 52 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 43 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Jornada 7 19-11-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 35 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 61 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
CATALONIA, U.B.,C 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,B 014 CARMELO, C.D.,A
RACING VALLBONA, C.F.,A 22 ALZAMORA, C.F. ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 06 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Jornada 8 26-11-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 23 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 45 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 15 SANTA EULALIA, C.F.,C
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CARMELO, C.D.,A 21 CATALONIA, U.B.,C
ALZAMORA, C.F. ,A 150 SINGUERLIN, C.F.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 51 RACING VALLBONA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 52 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 9 03-12-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 11 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 13 CARMELO, C.D.,A
CATALONIA, U.B.,C 08 ALZAMORA, C.F. ,A
SINGUERLIN, C.F.,B 013 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
RACING VALLBONA, C.F.,A 40 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 50 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 10 17-12-2017
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 32 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 13 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
CARMELO, C.D.,A 11 SANTA EULALIA, C.F.,C
ALZAMORA, C.F. ,A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 50 CATALONIA, U.B.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 61 SINGUERLIN, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 32 RACING VALLBONA, C.F.,A
Jornada 11 14-01-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 35 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 22 CARMELO, C.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 24 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 32 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
CATALONIA, U.B.,C 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SINGUERLIN, C.F.,B 16 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 21 RACING VALLBONA, C.F.,A
Jornada 12 21-01-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 44 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
CARMELO, C.D.,A 50 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ALZAMORA, C.F. ,A 40 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 70 SANTA EULALIA, C.F.,C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 34 CATALONIA, U.B.,C
RACING VALLBONA, C.F.,A 80 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 13 28-01-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 25 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 12 CARMELO, C.D.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 15 ALZAMORA, C.F. ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 05 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 21 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 42 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
CATALONIA, U.B.,C 35 RACING VALLBONA, C.F.,A
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 150 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 14 04-02-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
CARMELO, C.D.,A 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ALZAMORA, C.F. ,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 51 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 19 SANTA EULALIA, C.F.,C
RACING VALLBONA, C.F.,A 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SINGUERLIN, C.F.,B 04 CATALONIA, U.B.,C
Jornada 15 18-02-2018
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 11 CARMELO, C.D.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 013 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 02 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 14 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 12 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 22 RACING VALLBONA, C.F.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 61 SINGUERLIN, C.F.,B
CATALONIA, U.B.,C 12 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 23 CATALONIA, U.B.,C
SANTA EULALIA, C.F.,C 52 SINGUERLIN, C.F.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 72 RACING VALLBONA, C.F.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 47 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 02 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 13 ALZAMORA, C.F. ,A
CARMELO, C.D.,A 43 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 17 04-03-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
CATALONIA, U.B.,C 24 SANTA EULALIA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,B 08 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
RACING VALLBONA, C.F.,A 10 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 63 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 10 CARMELO, C.D.,A
Jornada 18 11-03-2018
SANTA EULALIA, C.F.,C 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 75 CATALONIA, U.B.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 60 SINGUERLIN, C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 30 RACING VALLBONA, C.F.,A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 01 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 54 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CARMELO, C.D.,A 23 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ALZAMORA, C.F. ,A 41 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 19 18-03-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 12 SANTA EULALIA, C.F.,C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
CATALONIA, U.B.,C 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SINGUERLIN, C.F.,B 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
RACING VALLBONA, C.F.,A 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 11 CARMELO, C.D.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 30 ALZAMORA, C.F. ,A
Jornada 20 25-03-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 13 SANTA EULALIA, C.F.,C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 33 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 51 SINGUERLIN, C.F.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 00 RACING VALLBONA, C.F.,A
CARMELO, C.D.,A 43 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 10 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 32 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 21 08-04-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
CATALONIA, U.B.,C 82 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
SINGUERLIN, C.F.,B 25 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
RACING VALLBONA, C.F.,A 50 CARMELO, C.D.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 15 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 22 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
Jornada 22 15-04-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 44 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 13 SANTA EULALIA, C.F.,C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 41 CATALONIA, U.B.,C
CARMELO, C.D.,A 60 SINGUERLIN, C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 51 RACING VALLBONA, C.F.,A
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 40 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 13 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 23 22-04-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANTA EULALIA, C.F.,C 91 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 22 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
CATALONIA, U.B.,C 27 CARMELO, C.D.,A
SINGUERLIN, C.F.,B 013 ALZAMORA, C.F. ,A
RACING VALLBONA, C.F.,A 01 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 04 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
Jornada 24 29-04-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 121 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 28 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 12 SANTA EULALIA, C.F.,C
CARMELO, C.D.,A 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ALZAMORA, C.F. ,A 32 CATALONIA, U.B.,C
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 120 SINGUERLIN, C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 22 RACING VALLBONA, C.F.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 27 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 25 06-05-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 55 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 54 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 20 CARMELO, C.D.,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 44 ALZAMORA, C.F. ,A
CATALONIA, U.B.,C 13 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
SINGUERLIN, C.F.,B 011 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
RACING VALLBONA, C.F.,A 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 26 13-05-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 61 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CARMELO, C.D.,A 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 10 SANTA EULALIA, C.F.,C
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 53 CATALONIA, U.B.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 51 SINGUERLIN, C.F.,B
RACING VALLBONA, C.F.,A 24 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 27 20-05-2018
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 32 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 16 CARMELO, C.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 33 ALZAMORA, C.F. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 14 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 41 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
CATALONIA, U.B.,C 33 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SINGUERLIN, C.F.,B 110 RACING VALLBONA, C.F.,A
Jornada 28 27-05-2018
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 20 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
CARMELO, C.D.,A 43 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ALZAMORA, C.F. ,A 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 60 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 21 SANTA EULALIA, C.F.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
RACING VALLBONA, C.F.,A 34 CATALONIA, U.B.,C
SINGUERLIN, C.F.,B 112 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Jornada 29 03-06-2018
UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A 20 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B 23 CARMELO, C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 30 ALZAMORA, C.F. ,A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B 011 CERRO CLUB DEPORTIVO,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B 42 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A
SANTA EULALIA, C.F.,C 50 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B 23 RACING VALLBONA, C.F.,A
CATALONIA, U.B.,C 100 SINGUERLIN, C.F.,B
Jornada 30 10-06-2018
CARMELO, C.D.,A 41 UNIFICACION BELLVITGE, U.D.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 101 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS,B
CERRO CLUB DEPORTIVO,A 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,A 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 26 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,B
RACING VALLBONA, C.F.,A 24 SANTA EULALIA, C.F.,C
SINGUERLIN, C.F.,B 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,B 51 CATALONIA, U.B.,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.