Cercador de Partits Amistosos

Disciplina

Futbol 11
Futbol 7
Futbol Sala
Debutant
Data

Club

Categoria

PRIMERA DIVISION NACIONAL
SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A
SEGUNDA DIVISION NACIONAL B
TERCERA DIVISIO NACIONAL
PRIMERA CATALANA
SEGONA CATALANA
TERCERA CATALANA
QUARTA CATALANA
DIVISIÓ HONOR JUVENIL
LLIGA NACIONAL JUVENIL
PREFERENT JUVENILS
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR CADET
PREFERENT CADET
CADET PRIMERA DIVISIÓ
CADET SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR INFANTIL
PREFERENT INFANTIL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
PRIMERA DIVISIÓ RFEF FEMENINA
SEGONA DIVISIÓ RFEF FEMENINA
PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
PREFERENT FEMENÍ
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI
PREFERENT FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ
PARTIT àrbitre Camp
ESCOLA E.BRAFA "A"
19-09-2020
09:00
TECNOFUTBOL C.F "B"
GAVIN BONET, ARNAU
Com Arribar
MANRESA, C.E. "B"
19-09-2020
09:00
GIRONELLA, C.F. AT. "A"
MARTINEZ DAMEA, CHRISTIAN
Com Arribar
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA "A"
19-09-2020
09:00
ANOIA , C.E. "A"
ALOUIZ, MOHAMED SALIM
Com Arribar
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA "A"
19-09-2020
09:00
CARDEDEU, F.C. "C"
GENER MONCADA, ALEIX
Com Arribar
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS "D"
19-09-2020
09:00
SANT CELONI, FUTBOL CLUB "C"
CAMACHO DOMINGUEZ, JAVIER
Com Arribar
IMPERIO , C.F. "C"
19-09-2020
09:00
SARRIA, C.P. "D"
PEREZ MORENO, DAVID
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT "A"
19-09-2020
09:00
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "C"
GARCIA RODRIGUEZ, ALBERTO
Com Arribar
MOLINS DE REI, C.F. "A"
19-09-2020
09:00
ESCOLA F. GAVA, C. "B"
ALMEIDA CHAVEZ, RAFAEL JOSE
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "F"
19-09-2020
09:00
LLOREDA, C.F. "C"
TORRES GARCIA, MARC
Com Arribar
SABADELL F.C., C.E. "C"
19-09-2020
09:00
POLINYA, AT. "A"
ABBASSI BELHAJ, MHAMMED
Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "F"
19-09-2020
09:00
SINGUERLIN, C.F. "C"
DIAZ RUBIO, JOSE
Com Arribar
NATACIO TERRASSA, C "A"
19-09-2020
09:00
JUNIOR,C.F. "A"
RODRIGUEZ ROIG, GERMAN
Com Arribar
GRANOLLERS, E.C. "C"
19-09-2020
09:00
RUBI, U.E. "A"
DOUHA DAHAOUI, WALID
Com Arribar
ATHLETIC VILADECANS FUTBOL CLUB "B"
19-09-2020
09:00
SANT VICENÇ DELS HORTS ASSOC. FUTBOL "C"
GUERRERO MUÑOZ, CARLOS
Com Arribar
SANTFELIUENC, F.C. "C"
19-09-2020
09:00
BUFALA, C.F. "B"
ESCOBAR CORVO, MARCEL
Com Arribar
APA POBLE SEC, CE. "C"
19-09-2020
09:00
RACING SARRIA C.F. "C"
MAEZTU VELEZ, ADRIA
Com Arribar
SANTA EULALIA, C.F. "B"
19-09-2020
09:15
MARIANAO POBLET UD "A"
RUIZ MONTES, PAU
Com Arribar
CANET, F.C. "A"
19-09-2020
09:30
PLA D'EN BOET,CLUB ESP. "A"
MILLAN AGUDO, PEDRO
Com Arribar
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT "A"
19-09-2020
09:30
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. CLUB "A"
VARELA IRIMIA, CARLOS
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "A"
19-09-2020
09:30
CASTELLDEFELS, U.E. "A"
RODRIGUEZ DIAZ, MARC
Com Arribar
ARO, C.E. "A"
19-09-2020
09:30
LLAGOSTERA, U.E. "B"
XARLES SERRANO, JOAN ADONIS
Com Arribar
ESCOLA F. BAIX TER, C.E "A"
19-09-2020
09:30
PERALADA, C.F. "A"
CASAS TEJERO, EDEN
Com Arribar
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F "C"
19-09-2020
09:30
SANTS, U.E. "E"
PARERA GASPAR, GUILLEM
Com Arribar
LLERONA, C.E. "A"
19-09-2020
09:30
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 "A"
GALLEGA ESCOBAR, JOEL
Com Arribar
RIUDEPERES C.F. AT. "C"
19-09-2020
09:30
LA CANYA, A.E. "A"
AANKAD EL AYACHI, MOHAMED
Com Arribar
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.