Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 27

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 017 SARRIA, C.P.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 23 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 013 VALLDOREIX F.C.,A
LA FLORIDA C.F.,A 29 SANTS, U.E.,C
SISTRELLS C.F.,C 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 92 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
Descansa - SANT ANDREU, U.E,H
Jornada 2 20-10-2019
SARRIA, C.P.,B - Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 70 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 62 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
VALLDOREIX F.C.,A 30 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
SANTS, U.E.,C 90 TURO PEIRA, C.C.D.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 181 LA FLORIDA C.F.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 64 SISTRELLS C.F.,C
SANT ANDREU, U.E,H 36 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 3 27-10-2019
SARRIA, C.P.,B 71 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 018 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 16 VALLDOREIX F.C.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 51 SANTS, U.E.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 24 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
LA FLORIDA C.F.,A 05 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
SISTRELLS C.F.,C 65 SANT ANDREU, U.E,H
Descansa - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 4 03-11-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - Descansa
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 26 SARRIA, C.P.,B
VALLDOREIX F.C.,A 130 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
SANTS, U.E.,C 17 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 13 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 85 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,H 60 LA FLORIDA C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 74 SISTRELLS C.F.,C
Jornada 5 10-11-2019
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 010 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SARRIA, C.P.,B 31 VALLDOREIX F.C.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 311 SANTS, U.E.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 33 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 61 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 111 SANT ANDREU, U.E,H
LA FLORIDA C.F.,A 15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Descansa - SISTRELLS C.F.,C
Jornada 6 17-11-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - Descansa
VALLDOREIX F.C.,A 62 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANTS, U.E.,C 07 SARRIA, C.P.,B
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 50 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 44 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SANT ANDREU, U.E,H 05 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 62 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SISTRELLS C.F.,C 70 LA FLORIDA C.F.,A
Jornada 7 24-11-2019
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 54 VALLDOREIX F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 25 SANTS, U.E.,C
SARRIA, C.P.,B 90 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 01 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 81 SANT ANDREU, U.E,H
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 03 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 34 SISTRELLS C.F.,C
Descansa - LA FLORIDA C.F.,A
Jornada 8 01-12-2019
VALLDOREIX F.C.,A - Descansa
SANTS, U.E.,C 010 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 17 SARRIA, C.P.,B
SANT ANDREU, U.E,H 120 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 72 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SISTRELLS C.F.,C 11 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
LA FLORIDA C.F.,A 34 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 9 15-12-2019
VALLDOREIX F.C.,A 93 SANTS, U.E.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 71 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 92 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
SARRIA, C.P.,B 160 SANT ANDREU, U.E,H
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 112 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 75 SISTRELLS C.F.,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 72 LA FLORIDA C.F.,A
Descansa - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 10 22-12-2019
SANTS, U.E.,C - Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 112 VALLDOREIX F.C.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 210 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,H 84 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 15 SARRIA, C.P.,B
SISTRELLS C.F.,C 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
LA FLORIDA C.F.,A 05 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A 13 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
Jornada 11 12-01-2020
SANTS, U.E.,C 73 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
VALLDOREIX F.C.,A 51 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 171 SANT ANDREU, U.E,H
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 14 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SARRIA, C.P.,B 121 SISTRELLS C.F.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 24 LA FLORIDA C.F.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 23 TURO PEIRA, C.C.D.,A
Descansa - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
Jornada 12 19-01-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - Descansa
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 65 SANTS, U.E.,C
SANT ANDREU, U.E,H 18 VALLDOREIX F.C.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 25 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SISTRELLS C.F.,C 52 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
LA FLORIDA C.F.,A 014 SARRIA, C.P.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 20 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Jornada 13 26-01-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 32 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
SANTS, U.E.,C 106 SANT ANDREU, U.E,H
VALLDOREIX F.C.,A 61 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 100 SISTRELLS C.F.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 25 LA FLORIDA C.F.,A
SARRIA, C.P.,B 80 TURO PEIRA, C.C.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 016 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
Descansa - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
SANT ANDREU, U.E,H 33 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 45 SANTS, U.E.,C
SISTRELLS C.F.,C 25 VALLDOREIX F.C.,A
LA FLORIDA C.F.,A 18 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 41 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 14 SARRIA, C.P.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
Jornada 15 09-02-2020
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 56 SANT ANDREU, U.E,H
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 33 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANTS, U.E.,C 71 SISTRELLS C.F.,C
VALLDOREIX F.C.,A 100 LA FLORIDA C.F.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 60 TURO PEIRA, C.C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 24 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
SARRIA, C.P.,B 80 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
SARRIA, C.P.,B 190 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 10 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 42 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
VALLDOREIX F.C.,A 31 TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANTS, U.E.,C 21 LA FLORIDA C.F.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B 32 SISTRELLS C.F.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 09 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
SANT ANDREU, U.E,H - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - SARRIA, C.P.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C 16 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C 15 STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A 02 VALLDOREIX F.C.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A 35 SANTS, U.E.,C
LA FLORIDA C.F.,A 22 UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SISTRELLS C.F.,C 71 UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A 32 SANT ANDREU, U.E,H
Jornada 18 08-03-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C 012 SARRIA, C.P.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A 130 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
VALLDOREIX F.C.,A 51 SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
SANTS, U.E.,C 52 NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B TURO PEIRA, C.C.D.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A 23 LA FLORIDA C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,H 06 SISTRELLS C.F.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SARRIA, C.P.,B - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C - VALLDOREIX F.C.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - SANTS, U.E.,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
TURO PEIRA, C.C.D.,A - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
LA FLORIDA C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,H
SISTRELLS C.F.,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
Jornada 20 22-03-2020
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
VALLDOREIX F.C.,A - SARRIA, C.P.,B
SANTS, U.E.,C - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
SANT ANDREU, U.E,H - TURO PEIRA, C.C.D.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - LA FLORIDA C.F.,A
SISTRELLS C.F.,C - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - VALLDOREIX F.C.,A
SARRIA, C.P.,B - SANTS, U.E.,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A - SANT ANDREU, U.E,H
TURO PEIRA, C.C.D.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
LA FLORIDA C.F.,A - SISTRELLS C.F.,C
Jornada 22 05-04-2020
VALLDOREIX F.C.,A - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
SANTS, U.E.,C - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SARRIA, C.P.,B
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
SANT ANDREU, U.E,H - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
SISTRELLS C.F.,C - TURO PEIRA, C.C.D.,A
LA FLORIDA C.F.,A - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - VALLDOREIX F.C.,A
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - SANTS, U.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SARRIA, C.P.,B - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C - SANT ANDREU, U.E,H
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A - SISTRELLS C.F.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A - LA FLORIDA C.F.,A
Jornada 24 26-04-2020
SANTS, U.E.,C - VALLDOREIX F.C.,A
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANT ANDREU, U.E,H - SARRIA, C.P.,B
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
SISTRELLS C.F.,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
LA FLORIDA C.F.,A - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - SANTS, U.E.,C
VALLDOREIX F.C.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - SANT ANDREU, U.E,H
SARRIA, C.P.,B - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C - SISTRELLS C.F.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - LA FLORIDA C.F.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A - TURO PEIRA, C.C.D.,A
Jornada 26 10-05-2020
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANTS, U.E.,C
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A - VALLDOREIX F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,H - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SISTRELLS C.F.,C - SARRIA, C.P.,B
LA FLORIDA C.F.,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANTS, U.E.,C - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
VALLDOREIX F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,H
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - SISTRELLS C.F.,C
SARRIA, C.P.,B - LA FLORIDA C.F.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C - TURO PEIRA, C.C.D.,A
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
Jornada 28 24-05-2020
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SANT ANDREU, U.E,H - SANTS, U.E.,C
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - VALLDOREIX F.C.,A
SISTRELLS C.F.,C - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
LA FLORIDA C.F.,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
TURO PEIRA, C.C.D.,A - SARRIA, C.P.,B
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A - Descansa
UNIFICACION LLEFIA,CF.,B - SANT ANDREU, U.E,H
SANTS, U.E.,C - YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A
VALLDOREIX F.C.,A - SISTRELLS C.F.,C
STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A - LA FLORIDA C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C - TURO PEIRA, C.C.D.,A
SARRIA, C.P.,B - NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C - SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C
Jornada 30 07-06-2020
SANT ANDREU, U.E,H - UNIFICACIO CIUTAT MERIDIANA,CE ,A
YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP.,A - UNIFICACION LLEFIA,CF.,B
SISTRELLS C.F.,C - SANTS, U.E.,C
LA FLORIDA C.F.,A - VALLDOREIX F.C.,A
TURO PEIRA, C.C.D.,A - STOITCHKOV BARCELONA C.F.,A
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL ,A - VILA OLIMPICA CLUB ESP.,C
SANT MARTI-CONDAL, F.C.,C - SARRIA, C.P.,B
Descansa - ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F,C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.