Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent cadet | grup 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 29-09-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 31 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
RUBI, U.E.,A 11 IGUALADA, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 42 BERGA, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 01 NATACIO TERRASSA, C,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 12 SABADELL F.C., C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 18 SEGRE, AT.,A
MERCANTIL, C.E,A 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 2 06-10-2019
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 12 MERCANTIL, C.E,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
IGUALADA, C.F.,A 32 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
BERGA, C.E.,A 50 RUBI, U.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 04 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
SABADELL F.C., C.E.,A 40 JUNIOR,C.F.,A
SEGRE, AT.,A 43 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 10 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 3 13-10-2019
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 32 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 21 IGUALADA, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 10 BERGA, C.E.,A
RUBI, U.E.,A 12 NATACIO TERRASSA, C,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 11 SABADELL F.C., C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 33 SEGRE, AT.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 70 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
MERCANTIL, C.E,A 112 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 4 20-10-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 12 MERCANTIL, C.E,A
IGUALADA, C.F.,A 60 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
BERGA, C.E.,A 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
NATACIO TERRASSA, C,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SABADELL F.C., C.E.,A 21 RUBI, U.E.,A
SEGRE, AT.,A 12 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 10 JUNIOR,C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A 25 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 5 27-10-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 24 IGUALADA, C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 02 BERGA, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 00 NATACIO TERRASSA, C,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 02 SABADELL F.C., C.E.,A
RUBI, U.E.,A 13 SEGRE, AT.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 40 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
JUNIOR,C.F.,A 11 RAPITENCA, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,A 41 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 6 03-11-2019
IGUALADA, C.F.,A 21 MERCANTIL, C.E,A
BERGA, C.E.,A 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
NATACIO TERRASSA, C,A 61 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
SABADELL F.C., C.E.,A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SEGRE, AT.,A 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 00 RUBI, U.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 13 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 32 JUNIOR,C.F.,A
Jornada 7 10-11-2019
IGUALADA, C.F.,A 22 BERGA, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 11 NATACIO TERRASSA, C,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 33 SABADELL F.C., C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 43 SEGRE, AT.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 02 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
RUBI, U.E.,A 21 RAPITENCA, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
MERCANTIL, C.E,A 70 JUNIOR,C.F.,A
Jornada 8 17-11-2019
BERGA, C.E.,A 02 MERCANTIL, C.E,A
NATACIO TERRASSA, C,A 02 IGUALADA, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SEGRE, AT.,A 40 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
RAPITENCA, U.E.,A 06 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 50 RUBI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 23 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
Jornada 9 24-11-2019
BERGA, C.E.,A 01 NATACIO TERRASSA, C,A
IGUALADA, C.F.,A 23 SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 21 SEGRE, AT.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 33 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
RUBI, U.E.,A 23 JUNIOR,C.F.,A
MERCANTIL, C.E,A 10 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
Jornada 10 01-12-2019
NATACIO TERRASSA, C,A 01 MERCANTIL, C.E,A
SABADELL F.C., C.E.,A 11 BERGA, C.E.,A
SEGRE, AT.,A 12 IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 03 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
RAPITENCA, U.E.,A 10 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
JUNIOR,C.F.,A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 30 RUBI, U.E.,A
Jornada 11 15-12-2019
NATACIO TERRASSA, C,A 22 SABADELL F.C., C.E.,A
BERGA, C.E.,A 11 SEGRE, AT.,A
IGUALADA, C.F.,A 11 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 62 RAPITENCA, U.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 25 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 21 JUNIOR,C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 00 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
MERCANTIL, C.E,A 70 RUBI, U.E.,A
Jornada 12 22-12-2019
SABADELL F.C., C.E.,A 13 MERCANTIL, C.E,A
SEGRE, AT.,A 12 NATACIO TERRASSA, C,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 10 BERGA, C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 03 IGUALADA, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
JUNIOR,C.F.,A 30 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 20 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
RUBI, U.E.,A 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
Jornada 13 12-01-2020
SABADELL F.C., C.E.,A 10 SEGRE, AT.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 10 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
BERGA, C.E.,A 51 RAPITENCA, U.E.,A
IGUALADA, C.F.,A 10 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 10 JUNIOR,C.F.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 01 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 21 RUBI, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,A 51 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
Jornada 14 19-01-2020
MERCANTIL, C.E,A 02 SEGRE, AT.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 03 SABADELL F.C., C.E.,A
RAPITENCA, U.E.,A 12 NATACIO TERRASSA, C,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 31 BERGA, C.E.,A
JUNIOR,C.F.,A 32 IGUALADA, C.F.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 41 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
RUBI, U.E.,A 00 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Jornada 15 26-01-2020
SEGRE, AT.,A 30 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
SABADELL F.C., C.E.,A 30 RAPITENCA, U.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,A 03 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
BERGA, C.E.,A 30 JUNIOR,C.F.,A
IGUALADA, C.F.,A 11 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 60 RUBI, U.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 03 MERCANTIL, C.E,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 02-02-2020
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
IGUALADA, C.F.,A 61 RUBI, U.E.,A
BERGA, C.E.,A 21 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
NATACIO TERRASSA, C,A 00 JUNIOR,C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 31 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
SEGRE, AT.,A 90 RAPITENCA, U.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 14 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 17 09-02-2020
MERCANTIL, C.E,A 41 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 32 IGUALADA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 17 BERGA, C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 20 NATACIO TERRASSA, C,A
JUNIOR,C.F.,A 26 SABADELL F.C., C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 24 SEGRE, AT.,A
RAPITENCA, U.E.,A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
Jornada 18 16-02-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 01 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
IGUALADA, C.F.,A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
BERGA, C.E.,A 24 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
NATACIO TERRASSA, C,A 00 RUBI, U.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A 23 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
SEGRE, AT.,A 54 JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 32 GIMNASTIC MANRESA, C.,B
RAPITENCA, U.E.,A 010 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 19 01-03-2020
MERCANTIL, C.E,A 11 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A 13 IGUALADA, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A 11 BERGA, C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B 30 NATACIO TERRASSA, C,A
RUBI, U.E.,A 15 SABADELL F.C., C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A 21 SEGRE, AT.,A
JUNIOR,C.F.,A 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 41 RAPITENCA, U.E.,A
Jornada 20 08-03-2020
IGUALADA, C.F.,A 01 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
BERGA, C.E.,A 01 ENFAF CREDIT ANDORRA,A
NATACIO TERRASSA, C,A 22 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
SABADELL F.C., C.E.,A 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
SEGRE, AT.,A 91 RUBI, U.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B 01 LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
RAPITENCA, U.E.,A 13 JUNIOR,C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B 00 MERCANTIL, C.E,A
Jornada 21 15-03-2020
MERCANTIL, C.E,A - IGUALADA, C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - BERGA, C.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - NATACIO TERRASSA, C,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - SABADELL F.C., C.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - SEGRE, AT.,A
RUBI, U.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - RAPITENCA, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
Jornada 22 22-03-2020
BERGA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
SABADELL F.C., C.E.,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
SEGRE, AT.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
RAPITENCA, U.E.,A - RUBI, U.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
JUNIOR,C.F.,A - MERCANTIL, C.E,A
Jornada 23 29-03-2020
MERCANTIL, C.E,A - BERGA, C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - SABADELL F.C., C.E.,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - SEGRE, AT.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - RAPITENCA, U.E.,A
RUBI, U.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - JUNIOR,C.F.,A
Jornada 24 05-04-2020
NATACIO TERRASSA, C,A - BERGA, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,A - IGUALADA, C.F.,A
SEGRE, AT.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
RAPITENCA, U.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
JUNIOR,C.F.,A - RUBI, U.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - MERCANTIL, C.E,A
Jornada 25 19-04-2020
MERCANTIL, C.E,A - NATACIO TERRASSA, C,A
BERGA, C.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
IGUALADA, C.F.,A - SEGRE, AT.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - RAPITENCA, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - JUNIOR,C.F.,A
RUBI, U.E.,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
Jornada 26 26-04-2020
SABADELL F.C., C.E.,A - NATACIO TERRASSA, C,A
SEGRE, AT.,A - BERGA, C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B - IGUALADA, C.F.,A
RAPITENCA, U.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
JUNIOR,C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
RUBI, U.E.,A - MERCANTIL, C.E,A
Jornada 27 03-05-2020
MERCANTIL, C.E,A - SABADELL F.C., C.E.,A
NATACIO TERRASSA, C,A - SEGRE, AT.,A
BERGA, C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
IGUALADA, C.F.,A - RAPITENCA, U.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - JUNIOR,C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - RUBI, U.E.,A
Jornada 28 10-05-2020
SEGRE, AT.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B - NATACIO TERRASSA, C,A
RAPITENCA, U.E.,A - BERGA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - IGUALADA, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
RUBI, U.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - MERCANTIL, C.E,A
Jornada 29 17-05-2020
SEGRE, AT.,A - MERCANTIL, C.E,A
SABADELL F.C., C.E.,A - FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B
NATACIO TERRASSA, C,A - RAPITENCA, U.E.,A
BERGA, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,B
IGUALADA, C.F.,A - JUNIOR,C.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A
ENFAF CREDIT ANDORRA,A - RUBI, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B
Jornada 30 24-05-2020
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA ,B - SEGRE, AT.,A
RAPITENCA, U.E.,A - SABADELL F.C., C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,B - NATACIO TERRASSA, C,A
JUNIOR,C.F.,A - BERGA, C.E.,A
LLEIDA ESP. TERRAFERMA CF,A - IGUALADA, C.F.,A
RUBI, U.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,B - ENFAF CREDIT ANDORRA,A
MERCANTIL, C.E,A - CERDANYOLA VALLES, F.C. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.