Competició | TEMPORADA 2019-2020

benjami 7 tercera divisio | grup 32

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 81 VACARISSES, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A 90 ULLASTRELL C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 13 RUBI, U.E.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 69 SABADELL F.C., C.E.,H
MERCANTIL, C.E,I 95 SANT PERE NORD , C.F. ,A
JUAN XXIII,C.S.,B 52 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 45 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 34 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 2 20-10-2019
VACARISSES, C.E.,A 55 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
ULLASTRELL C.F.,A 35 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
RUBI, U.E.,C 09 MATADEPERA, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,H 33 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
SANT PERE NORD , C.F. ,A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 16 MERCANTIL, C.E,I
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 47 JUAN XXIII,C.S.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 23 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 3 27-10-2019
VACARISSES, C.E.,A 23 ULLASTRELL C.F.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 51 RUBI, U.E.,C
MATADEPERA, F.C.,A 102 SABADELL F.C., C.E.,H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 15 SANT PERE NORD , C.F. ,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 91 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
MERCANTIL, C.E,I 71 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
JUAN XXIII,C.S.,B 07 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 55 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 4 03-11-2019
ULLASTRELL C.F.,A 36 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
RUBI, U.E.,C 23 VACARISSES, C.E.,A
SABADELL F.C., C.E.,H 111 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
SANT PERE NORD , C.F. ,A 18 MATADEPERA, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 25 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 05 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 51 MERCANTIL, C.E,I
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 22 JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 5 10-11-2019
ULLASTRELL C.F.,A 25 RUBI, U.E.,C
VACARISSES, C.E.,A 45 SABADELL F.C., C.E.,H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 54 SANT PERE NORD , C.F. ,A
MATADEPERA, F.C.,A 161 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 45 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
MERCANTIL, C.E,I 05 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 22 JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 6 17-11-2019
RUBI, U.E.,C 48 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,H 12 ULLASTRELL C.F.,A
SANT PERE NORD , C.F. ,A 62 VACARISSES, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 27 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 214 MATADEPERA, F.C.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 54 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
JUAN XXIII,C.S.,B 53 MERCANTIL, C.E,I
Jornada 7 24-11-2019
RUBI, U.E.,C 55 SABADELL F.C., C.E.,H
ULLASTRELL C.F.,A 53 SANT PERE NORD , C.F. ,A
VACARISSES, C.E.,A 44 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 60 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
MATADEPERA, F.C.,A 72 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 21 JUAN XXIII,C.S.,B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 55 MERCANTIL, C.E,I
Jornada 8 01-12-2019
SABADELL F.C., C.E.,H 44 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
SANT PERE NORD , C.F. ,A 32 RUBI, U.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 24 ULLASTRELL C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 20 VACARISSES, C.E.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 32 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 26 MATADEPERA, F.C.,A
JUAN XXIII,C.S.,B 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
MERCANTIL, C.E,I 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 9 15-12-2019
SABADELL F.C., C.E.,H 34 SANT PERE NORD , C.F. ,A
RUBI, U.E.,C 30 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
ULLASTRELL C.F.,A 26 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
VACARISSES, C.E.,A 36 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 53 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MATADEPERA, F.C.,A 100 JUAN XXIII,C.S.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 25 MERCANTIL, C.E,I
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 43 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 10 22-12-2019
SANT PERE NORD , C.F. ,A 44 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 32 SABADELL F.C., C.E.,H
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 54 RUBI, U.E.,C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 71 ULLASTRELL C.F.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 70 VACARISSES, C.E.,A
JUAN XXIII,C.S.,B 24 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
MERCANTIL, C.E,I 18 MATADEPERA, F.C.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 90 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
Jornada 11 12-01-2020
SANT PERE NORD , C.F. ,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
SABADELL F.C., C.E.,H 22 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
RUBI, U.E.,C 25 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
ULLASTRELL C.F.,A 23 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
VACARISSES, C.E.,A 22 JUAN XXIII,C.S.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 92 MERCANTIL, C.E,I
MATADEPERA, F.C.,A 40 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
Jornada 12 19-01-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 46 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 33 SANT PERE NORD , C.F. ,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 122 SABADELL F.C., C.E.,H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 61 RUBI, U.E.,C
JUAN XXIII,C.S.,B 22 ULLASTRELL C.F.,A
MERCANTIL, C.E,I 63 VACARISSES, C.E.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 38 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 016 MATADEPERA, F.C.,A
Jornada 13 26-01-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 40 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
SANT PERE NORD , C.F. ,A 23 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SABADELL F.C., C.E.,H 16 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
RUBI, U.E.,C 40 JUAN XXIII,C.S.,B
ULLASTRELL C.F.,A 74 MERCANTIL, C.E,I
VACARISSES, C.E.,A 63 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 121 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 218 MATADEPERA, F.C.,A
Jornada 14 02-02-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 52 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 50 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 41 SANT PERE NORD , C.F. ,A
JUAN XXIII,C.S.,B 40 SABADELL F.C., C.E.,H
MERCANTIL, C.E,I 72 RUBI, U.E.,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 42 ULLASTRELL C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 17 VACARISSES, C.E.,A
MATADEPERA, F.C.,A 60 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Jornada 15 09-02-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 54 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 47 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
SANT PERE NORD , C.F. ,A 31 JUAN XXIII,C.S.,B
SABADELL F.C., C.E.,H 55 MERCANTIL, C.E,I
RUBI, U.E.,C 15 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
ULLASTRELL C.F.,A 110 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
VACARISSES, C.E.,A 17 MATADEPERA, F.C.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 51 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
VACARISSES, C.E.,A 39 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
ULLASTRELL C.F.,A 07 MATADEPERA, F.C.,A
RUBI, U.E.,C 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
SABADELL F.C., C.E.,H 39 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
SANT PERE NORD , C.F. ,A 42 MERCANTIL, C.E,I
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 15 JUAN XXIII,C.S.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 103 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Jornada 17 01-03-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A 76 VACARISSES, C.E.,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G 41 ULLASTRELL C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A 111 RUBI, U.E.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C 26 SABADELL F.C., C.E.,H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B 62 SANT PERE NORD , C.F. ,A
MERCANTIL, C.E,I 91 CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
JUAN XXIII,C.S.,B 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 15 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
Jornada 18 08-03-2020
ULLASTRELL C.F.,A 63 VACARISSES, C.E.,A
RUBI, U.E.,C 55 UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
SABADELL F.C., C.E.,H 114 MATADEPERA, F.C.,A
SANT PERE NORD , C.F. ,A 44 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H 14 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H 43 MERCANTIL, C.E,I
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A 82 JUAN XXIII,C.S.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B 41 PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Jornada 19 15-03-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - ULLASTRELL C.F.,A
VACARISSES, C.E.,A - RUBI, U.E.,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - SABADELL F.C., C.E.,H
MATADEPERA, F.C.,A - SANT PERE NORD , C.F. ,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
MERCANTIL, C.E,I - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
JUAN XXIII,C.S.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Jornada 20 22-03-2020
RUBI, U.E.,C - ULLASTRELL C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,H - VACARISSES, C.E.,A
SANT PERE NORD , C.F. ,A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - MATADEPERA, F.C.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B - MERCANTIL, C.E,I
JUAN XXIII,C.S.,B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Jornada 21 29-03-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - RUBI, U.E.,C
ULLASTRELL C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,H
VACARISSES, C.E.,A - SANT PERE NORD , C.F. ,A
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
MATADEPERA, F.C.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
MERCANTIL, C.E,I - JUAN XXIII,C.S.,B
Jornada 22 05-04-2020
SABADELL F.C., C.E.,H - RUBI, U.E.,C
SANT PERE NORD , C.F. ,A - ULLASTRELL C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - VACARISSES, C.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - MATADEPERA, F.C.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
JUAN XXIII,C.S.,B - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
MERCANTIL, C.E,I - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Jornada 23 19-04-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - SABADELL F.C., C.E.,H
RUBI, U.E.,C - SANT PERE NORD , C.F. ,A
ULLASTRELL C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
VACARISSES, C.E.,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
MATADEPERA, F.C.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C - JUAN XXIII,C.S.,B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - MERCANTIL, C.E,I
Jornada 24 26-04-2020
SANT PERE NORD , C.F. ,A - SABADELL F.C., C.E.,H
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - RUBI, U.E.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H - ULLASTRELL C.F.,A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - VACARISSES, C.E.,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
JUAN XXIII,C.S.,B - MATADEPERA, F.C.,A
MERCANTIL, C.E,I - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Jornada 25 03-05-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - SANT PERE NORD , C.F. ,A
SABADELL F.C., C.E.,H - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
RUBI, U.E.,C - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
ULLASTRELL C.F.,A - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
VACARISSES, C.E.,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - JUAN XXIII,C.S.,B
MATADEPERA, F.C.,A - MERCANTIL, C.E,I
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
Jornada 26 10-05-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - SANT PERE NORD , C.F. ,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H - SABADELL F.C., C.E.,H
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - RUBI, U.E.,C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B - ULLASTRELL C.F.,A
JUAN XXIII,C.S.,B - VACARISSES, C.E.,A
MERCANTIL, C.E,I - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - MATADEPERA, F.C.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Jornada 27 17-05-2020
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
SANT PERE NORD , C.F. ,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
SABADELL F.C., C.E.,H - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
RUBI, U.E.,C - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
ULLASTRELL C.F.,A - JUAN XXIII,C.S.,B
VACARISSES, C.E.,A - MERCANTIL, C.E,I
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
MATADEPERA, F.C.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
Jornada 28 24-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - SANT PERE NORD , C.F. ,A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B - SABADELL F.C., C.E.,H
JUAN XXIII,C.S.,B - RUBI, U.E.,C
MERCANTIL, C.E,I - ULLASTRELL C.F.,A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - VACARISSES, C.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
MATADEPERA, F.C.,A - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
Jornada 29 31-05-2020
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H - PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,H - Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A
SANT PERE NORD , C.F. ,A - OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B
SABADELL F.C., C.E.,H - JUAN XXIII,C.S.,B
RUBI, U.E.,C - MERCANTIL, C.E,I
ULLASTRELL C.F.,A - MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B
VACARISSES, C.E.,A - Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C
UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G - MATADEPERA, F.C.,A
Jornada 30 07-06-2020
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS,A - SANT CUGAT FUTBOL CLUB,H
OLIMPIC CAN FATJO, C.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,H
JUAN XXIII,C.S.,B - SANT PERE NORD , C.F. ,A
MERCANTIL, C.E,I - SABADELL F.C., C.E.,H
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F.,B - RUBI, U.E.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,C - ULLASTRELL C.F.,A
MATADEPERA, F.C.,A - VACARISSES, C.E.,A
PUEBLO NUEVO-2002, C.F.,A - UNIÓ F. BASE JABAC I TERRASSA,G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.