Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga segona divisio cadet futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 60 CFS MONTCADA,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 61 CASTELLAR, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B 13 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 50 OLIMPIC FLORESTA,A
NATACIO SABADELL,C 33 PARETS, F.S.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 121 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 05 RUBI C.E.F.S., B
Jornada 2 12-10-2019
CFS MONTCADA,B 41 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
CASTELLAR, F.S.,A 25 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 21 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
OLIMPIC FLORESTA,A 26 RIPOLLET F.S.,B
PARETS, F.S.,B 52 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 05 NATACIO SABADELL,C
RUBI C.E.F.S., B 13 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
Jornada 3 19-10-2019
CFS MONTCADA,B 25 CASTELLAR, F.S.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 31 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 161 OLIMPIC FLORESTA,A
RIPOLLET F.S.,B 44 PARETS, F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 22 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
NATACIO SABADELL,C 12 RUBI C.E.F.S., B
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 28 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
Jornada 4 26-10-2019
CASTELLAR, F.S.,A 43 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 63 CFS MONTCADA,B
OLIMPIC FLORESTA,A 04 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
PARETS, F.S.,B 22 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 115 RIPOLLET F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 13 RUBI C.E.F.S., B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 36 NATACIO SABADELL,C
Jornada 5 09-11-2019
CASTELLAR, F.S.,A 14 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
CFS MONTCADA,B 51 OLIMPIC FLORESTA,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 32 PARETS, F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 240 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
RIPOLLET F.S.,B 26 RUBI C.E.F.S., B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 23 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 14 NATACIO SABADELL,C
Jornada 6 16-11-2019
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 81 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
OLIMPIC FLORESTA,A 14 CASTELLAR, F.S.,A
PARETS, F.S.,B 52 CFS MONTCADA,B
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 118 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
RUBI C.E.F.S., B 28 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 75 RIPOLLET F.S.,B
NATACIO SABADELL,C 41 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 7 23-11-2019
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 81 OLIMPIC FLORESTA,A
CASTELLAR, F.S.,A 08 PARETS, F.S.,B
CFS MONTCADA,B 62 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 34 RUBI C.E.F.S., B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 81 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
RIPOLLET F.S.,B 11 NATACIO SABADELL,C
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 16 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 8 30-11-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 40 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
PARETS, F.S.,B 16 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 46 CASTELLAR, F.S.,A
RUBI C.E.F.S., B 54 CFS MONTCADA,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 25 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
NATACIO SABADELL,C 12 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 23 RIPOLLET F.S.,B
Jornada 9 14-12-2019
OLIMPIC FLORESTA,A 16 PARETS, F.S.,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 110 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
CASTELLAR, F.S.,A 42 RUBI C.E.F.S., B
CFS MONTCADA,B 24 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 52 NATACIO SABADELL,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 12 RIPOLLET F.S.,B
Jornada 10 21-12-2019
PARETS, F.S.,B 81 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 21 OLIMPIC FLORESTA,A
RUBI C.E.F.S., B 05 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 52 CASTELLAR, F.S.,A
NATACIO SABADELL,C 51 CFS MONTCADA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 15 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
RIPOLLET F.S.,B 24 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
Jornada 11 11-01-2020
PARETS, F.S.,B 91 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
OLIMPIC FLORESTA,A 32 RUBI C.E.F.S., B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 61 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
CASTELLAR, F.S.,A 33 NATACIO SABADELL,C
CFS MONTCADA,B 34 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 31 RIPOLLET F.S.,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 013 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
Jornada 12 18-01-2020
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 45 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
RUBI C.E.F.S., B 41 PARETS, F.S.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 40 OLIMPIC FLORESTA,A
NATACIO SABADELL,C 36 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 11 CASTELLAR, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,B 43 CFS MONTCADA,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 30 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
Jornada 13 25-01-2020
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 22 RUBI C.E.F.S., B
PARETS, F.S.,B 71 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
OLIMPIC FLORESTA,A 25 NATACIO SABADELL,C
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 31 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CASTELLAR, F.S.,A 00 RIPOLLET F.S.,B
CFS MONTCADA,B 111 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 150 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
CFS MONTCADA,B 22 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,A 26 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 30 RIPOLLET F.S.,B
OLIMPIC FLORESTA,A 34 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
PARETS, F.S.,B 01 NATACIO SABADELL,C
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 15 CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
RUBI C.E.F.S., B 10 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
Jornada 15 15-02-2020
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D 21 CFS MONTCADA,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B 02 CASTELLAR, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 71 AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
RIPOLLET F.S.,B 41 OLIMPIC FLORESTA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A 55 PARETS, F.S.,B
NATACIO SABADELL,C 122 FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 51 RUBI C.E.F.S., B
Jornada 16 29-02-2020
CASTELLAR, F.S.,A 50 CFS MONTCADA,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B 10 FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
OLIMPIC FLORESTA,A 37 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
PARETS, F.S.,B 63 RIPOLLET F.S.,B
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D 18 CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
RUBI C.E.F.S., B 05 NATACIO SABADELL,C
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B 62 AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
Jornada 17 14-03-2020
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D - CASTELLAR, F.S.,A
CFS MONTCADA,B - AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B - OLIMPIC FLORESTA,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - PARETS, F.S.,B
RIPOLLET F.S.,B - FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
RUBI C.E.F.S., B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
NATACIO SABADELL,C - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
Jornada 18 21-03-2020
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B - CASTELLAR, F.S.,A
OLIMPIC FLORESTA,A - CFS MONTCADA,B
PARETS, F.S.,B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
RUBI C.E.F.S., B - RIPOLLET F.S.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
NATACIO SABADELL,C - AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
Jornada 19 28-03-2020
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D - AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,A - OLIMPIC FLORESTA,A
CFS MONTCADA,B - PARETS, F.S.,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B - FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - RUBI C.E.F.S., B
RIPOLLET F.S.,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - NATACIO SABADELL,C
Jornada 20 04-04-2020
OLIMPIC FLORESTA,A - AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
PARETS, F.S.,B - CASTELLAR, F.S.,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D - CFS MONTCADA,B
RUBI C.E.F.S., B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
NATACIO SABADELL,C - RIPOLLET F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
Jornada 21 18-04-2020
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D - OLIMPIC FLORESTA,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B - PARETS, F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,A - FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
CFS MONTCADA,B - RUBI C.E.F.S., B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - NATACIO SABADELL,C
RIPOLLET F.S.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
Jornada 22 25-04-2020
PARETS, F.S.,B - OLIMPIC FLORESTA,A
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D - AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
RUBI C.E.F.S., B - CASTELLAR, F.S.,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B - CFS MONTCADA,B
NATACIO SABADELL,C - FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
RIPOLLET F.S.,B - AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
Jornada 23 09-05-2020
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D - PARETS, F.S.,B
OLIMPIC FLORESTA,A - FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B - RUBI C.E.F.S., B
CASTELLAR, F.S.,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
CFS MONTCADA,B - NATACIO SABADELL,C
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - RIPOLLET F.S.,B
Jornada 24 16-05-2020
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D - PARETS, F.S.,B
RUBI C.E.F.S., B - OLIMPIC FLORESTA,A
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B - AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
NATACIO SABADELL,C - CASTELLAR, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - CFS MONTCADA,B
RIPOLLET F.S.,B - FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
Jornada 25 23-05-2020
FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D - AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D
PARETS, F.S.,B - RUBI C.E.F.S., B
OLIMPIC FLORESTA,A - CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,B - NATACIO SABADELL,C
CASTELLAR, F.S.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,A
CFS MONTCADA,B - RIPOLLET F.S.,B
FREDERIC MISTRAL, F.S.,B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
Jornada 26 30-05-2020
RUBI C.E.F.S., B - FUTSAL GESTORIA LUIS MATARÓ,D
CLUB ESPORTIU VINCIT-PROVENÇALENC,B - PARETS, F.S.,B
NATACIO SABADELL,C - OLIMPIC FLORESTA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,A - AIXAM SANT CUGAT F.S.,B
RIPOLLET F.S.,B - CASTELLAR, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - CFS MONTCADA,B
AEE INSTITUT ICÀRIA - C.E.T. 10, FS ,D - FREDERIC MISTRAL, F.S.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.