Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga tercera divisio alevi futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
SANT JOAN AT. CLUB,A 68 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 101 CASTELLAR, F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 28 RIPOLLET F.S.,C
CE MARISTES RUBI,B 65 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
NATACIO SABADELL,C 54 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 31 RUBI C.E.F.S.,B
Descansa - CASTELLBISBAL, F.S.,A
Jornada 2 12-10-2019
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - Descansa
CASTELLAR, F.S.,B 24 SANT JOAN AT. CLUB,A
RIPOLLET F.S.,C 73 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 51 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 71 CE MARISTES RUBI,B
RUBI C.E.F.S.,B 28 NATACIO SABADELL,C
CASTELLBISBAL, F.S.,A 63 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
Jornada 3 19-10-2019
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 112 CASTELLAR, F.S.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A 13 RIPOLLET F.S.,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 28 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 111 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CE MARISTES RUBI,B 61 RUBI C.E.F.S.,B
NATACIO SABADELL,C 62 CASTELLBISBAL, F.S.,A
Descansa - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
Jornada 4 26-10-2019
CASTELLAR, F.S.,B - Descansa
RIPOLLET F.S.,C 28 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 24 SANT JOAN AT. CLUB,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 44 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
RUBI C.E.F.S.,B 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,A 67 CE MARISTES RUBI,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 310 NATACIO SABADELL,C
Jornada 5 09-11-2019
CASTELLAR, F.S.,B 34 RIPOLLET F.S.,C
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 51 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
SANT JOAN AT. CLUB,A 65 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 84 RUBI C.E.F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 53 CASTELLBISBAL, F.S.,A
CE MARISTES RUBI,B 63 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
Descansa - NATACIO SABADELL,C
Jornada 6 16-11-2019
RIPOLLET F.S.,C - Descansa
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 90 CASTELLAR, F.S.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 47 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
RUBI C.E.F.S.,B 17 SANT JOAN AT. CLUB,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A 34 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 72 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
NATACIO SABADELL,C 61 CE MARISTES RUBI,B
Jornada 7 23-11-2019
RIPOLLET F.S.,C 42 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CASTELLAR, F.S.,B 29 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 91 RUBI C.E.F.S.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A 73 CASTELLBISBAL, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 66 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 17 NATACIO SABADELL,C
Descansa - CE MARISTES RUBI,B
Jornada 8 30-11-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 53 RIPOLLET F.S.,C
RUBI C.E.F.S.,B 34 CASTELLAR, F.S.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,A 29 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 38 SANT JOAN AT. CLUB,A
NATACIO SABADELL,C 85 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CE MARISTES RUBI,B 42 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 9 14-12-2019
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 41 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
RIPOLLET F.S.,C 60 RUBI C.E.F.S.,B
CASTELLAR, F.S.,B 26 CASTELLBISBAL, F.S.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 64 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
SANT JOAN AT. CLUB,A 24 NATACIO SABADELL,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 24 CE MARISTES RUBI,B
Descansa - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 10 21-12-2019
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - Descansa
RUBI C.E.F.S.,B 02 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CASTELLBISBAL, F.S.,A 25 RIPOLLET F.S.,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 80 CASTELLAR, F.S.,B
NATACIO SABADELL,C 56 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
CE MARISTES RUBI,B 43 SANT JOAN AT. CLUB,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 42 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
Jornada 11 11-01-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 33 RUBI C.E.F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 22 CASTELLBISBAL, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,C 25 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
CASTELLAR, F.S.,B 510 NATACIO SABADELL,C
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 53 CE MARISTES RUBI,B
SANT JOAN AT. CLUB,A 72 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Descansa - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
Jornada 12 18-01-2020
Descansa - RUBI C.E.F.S.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,A 26 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
NATACIO SABADELL,C 50 RIPOLLET F.S.,C
CE MARISTES RUBI,B 43 CASTELLAR, F.S.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 25 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 65 SANT JOAN AT. CLUB,A
Jornada 13 25-01-2020
RUBI C.E.F.S.,B 43 CASTELLBISBAL, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 83 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 24 NATACIO SABADELL,C
RIPOLLET F.S.,C 05 CE MARISTES RUBI,B
CASTELLAR, F.S.,B 41 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 84 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
SANT JOAN AT. CLUB,A - Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B 85 SANT JOAN AT. CLUB,A
CASTELLAR, F.S.,B 44 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
RIPOLLET F.S.,C 73 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 23 CE MARISTES RUBI,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 37 NATACIO SABADELL,C
RUBI C.E.F.S.,B 34 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A - Descansa
Jornada 15 15-02-2020
Descansa - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A 71 CASTELLAR, F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A 76 RIPOLLET F.S.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 14 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CE MARISTES RUBI,B 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
NATACIO SABADELL,C 81 RUBI C.E.F.S.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 42 CASTELLBISBAL, F.S.,A
Jornada 16 29-02-2020
CASTELLAR, F.S.,B 09 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
RIPOLLET F.S.,C 17 SANT JOAN AT. CLUB,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C 37 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B 71 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
RUBI C.E.F.S.,B 31 CE MARISTES RUBI,B
CASTELLBISBAL, F.S.,A 48 NATACIO SABADELL,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - Descansa
Jornada 17 14-03-2020
Descansa - CASTELLAR, F.S.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - RIPOLLET F.S.,C
SANT JOAN AT. CLUB,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - RUBI C.E.F.S.,B
CE MARISTES RUBI,B - CASTELLBISBAL, F.S.,A
NATACIO SABADELL,C - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
Jornada 18 21-03-2020
RIPOLLET F.S.,C - CASTELLAR, F.S.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - SANT JOAN AT. CLUB,A
RUBI C.E.F.S.,B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - CE MARISTES RUBI,B
NATACIO SABADELL,C - Descansa
Jornada 19 28-03-2020
Descansa - RIPOLLET F.S.,C
CASTELLAR, F.S.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A - RUBI C.E.F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - CASTELLBISBAL, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
CE MARISTES RUBI,B - NATACIO SABADELL,C
Jornada 20 04-04-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - RIPOLLET F.S.,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - CASTELLAR, F.S.,B
RUBI C.E.F.S.,B - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,A - SANT JOAN AT. CLUB,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
NATACIO SABADELL,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
CE MARISTES RUBI,B - Descansa
Jornada 21 18-04-2020
Descansa - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
RIPOLLET F.S.,C - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CASTELLAR, F.S.,B - RUBI C.E.F.S.,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - CASTELLBISBAL, F.S.,A
SANT JOAN AT. CLUB,A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - NATACIO SABADELL,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - CE MARISTES RUBI,B
Jornada 22 25-04-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
RUBI C.E.F.S.,B - RIPOLLET F.S.,C
CASTELLBISBAL, F.S.,A - CASTELLAR, F.S.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
NATACIO SABADELL,C - SANT JOAN AT. CLUB,A
CE MARISTES RUBI,B - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - Descansa
Jornada 23 09-05-2020
Descansa - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - RUBI C.E.F.S.,B
RIPOLLET F.S.,C - CASTELLBISBAL, F.S.,A
CASTELLAR, F.S.,B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - NATACIO SABADELL,C
SANT JOAN AT. CLUB,A - CE MARISTES RUBI,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
Jornada 24 16-05-2020
RUBI C.E.F.S.,B - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - RIPOLLET F.S.,C
NATACIO SABADELL,C - CASTELLAR, F.S.,B
CE MARISTES RUBI,B - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - SANT JOAN AT. CLUB,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - Descansa
Jornada 25 23-05-2020
RUBI C.E.F.S.,B - Descansa
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B - CASTELLBISBAL, F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
RIPOLLET F.S.,C - NATACIO SABADELL,C
CASTELLAR, F.S.,B - CE MARISTES RUBI,B
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
SANT JOAN AT. CLUB,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A
Jornada 26 30-05-2020
CASTELLBISBAL, F.S.,A - RUBI C.E.F.S.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,B
NATACIO SABADELL,C - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,C
CE MARISTES RUBI,B - RIPOLLET F.S.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - CASTELLAR, F.S.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,B
Descansa - SANT JOAN AT. CLUB,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.