Competició | TEMPORADA 2019-2020

lliga tercera divisio cadet futbol sala | bcn gr 3

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 05-10-2019
VACARISSES, C.E.,A 30 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 15 CASTELLBISBAL, F.S.,A
POU ESCORIAL,A 71 AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A 16 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
RIPOLLET F.S.,C 32 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 14 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CE MARISTES RUBI,A 011 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 2 12-10-2019
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 62 CE MARISTES RUBI,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A 21 VACARISSES, C.E.,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 72 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 04 POU ESCORIAL,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 90 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 03 RIPOLLET F.S.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 50 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
Jornada 3 19-10-2019
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 15 CASTELLBISBAL, F.S.,A
VACARISSES, C.E.,A 32 AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 06 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
POU ESCORIAL,A 42 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A 05 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
RIPOLLET F.S.,C 17 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
CE MARISTES RUBI,A 20 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
Jornada 4 26-10-2019
CASTELLBISBAL, F.S.,A 20 CE MARISTES RUBI,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 43 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 02 VACARISSES, C.E.,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 31 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 27 POU ESCORIAL,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 100 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 23 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 5 09-11-2019
CASTELLBISBAL, F.S.,A 14 AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 23 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
VACARISSES, C.E.,A 18 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 31 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
POU ESCORIAL,A 20 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A 04 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
CE MARISTES RUBI,A 07 RIPOLLET F.S.,C
Jornada 6 16-11-2019
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 93 CE MARISTES RUBI,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 10 CASTELLBISBAL, F.S.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 32 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 33 VACARISSES, C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 80 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 23 POU ESCORIAL,A
RIPOLLET F.S.,C 50 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
Jornada 7 23-11-2019
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 21 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
CASTELLBISBAL, F.S.,A 05 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 23 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
VACARISSES, C.E.,A 37 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 00 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
POU ESCORIAL,A 70 RIPOLLET F.S.,C
CE MARISTES RUBI,A 10 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
Jornada 8 30-11-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 32 CE MARISTES RUBI,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 31 AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 25 CASTELLBISBAL, F.S.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 111 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 34 VACARISSES, C.E.,A
RIPOLLET F.S.,C 30 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A 114 POU ESCORIAL,A
Jornada 9 14-12-2019
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 21 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 24 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CASTELLBISBAL, F.S.,A 21 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 64 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
RIPOLLET F.S.,C 62 VACARISSES, C.E.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 41 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
CE MARISTES RUBI,A 010 POU ESCORIAL,A
Jornada 10 21-12-2019
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 110 CE MARISTES RUBI,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 23 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 11 AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 71 CASTELLBISBAL, F.S.,A
RIPOLLET F.S.,C 51 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A 011 VACARISSES, C.E.,A
POU ESCORIAL,A 80 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
Jornada 11 11-01-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 13 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 07 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 42 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A 53 RIPOLLET F.S.,C
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 71 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
VACARISSES, C.E.,A 17 POU ESCORIAL,A
CE MARISTES RUBI,A 51 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
Jornada 12 18-01-2020
CE MARISTES RUBI,A 14 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 50 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 44 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
RIPOLLET F.S.,C 13 AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A 39 CASTELLBISBAL, F.S.,A
POU ESCORIAL,A 60 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 84 VACARISSES, C.E.,A
Jornada 13 25-01-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 12 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 43 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 11 RIPOLLET F.S.,C
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 113 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A 25 POU ESCORIAL,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 22 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
VACARISSES, C.E.,A 61 CE MARISTES RUBI,A

SEGONA VOLTA

Jornada 14 08-02-2020
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A 63 VACARISSES, C.E.,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A 33 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 23 POU ESCORIAL,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 60 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 52 RIPOLLET F.S.,C
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 32 C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 60 CE MARISTES RUBI,A
Jornada 15 15-02-2020
CE MARISTES RUBI,A 14 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
VACARISSES, C.E.,A 43 CASTELLBISBAL, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B 53 AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
POU ESCORIAL,A 40 CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A 29 OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RIPOLLET F.S.,C 52 ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 04 FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
Jornada 16 29-02-2020
CASTELLBISBAL, F.S.,A 41 FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D 22 VACARISSES, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B 02 GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A 12 POU ESCORIAL,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C 41 PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A 30 RIPOLLET F.S.,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A 13 CE MARISTES RUBI,A
Jornada 17 14-03-2020
CE MARISTES RUBI,A - CASTELLBISBAL, F.S.,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
VACARISSES, C.E.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
POU ESCORIAL,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
RIPOLLET F.S.,C - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
Jornada 18 21-03-2020
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D - CASTELLBISBAL, F.S.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - VACARISSES, C.E.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - POU ESCORIAL,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
RIPOLLET F.S.,C - CE MARISTES RUBI,A
Jornada 19 28-03-2020
CE MARISTES RUBI,A - AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
CASTELLBISBAL, F.S.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
VACARISSES, C.E.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
POU ESCORIAL,A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A - RIPOLLET F.S.,C
Jornada 20 04-04-2020
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CASTELLBISBAL, F.S.,A
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - VACARISSES, C.E.,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
RIPOLLET F.S.,C - POU ESCORIAL,A
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A - CE MARISTES RUBI,A
Jornada 21 18-04-2020
CE MARISTES RUBI,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
VACARISSES, C.E.,A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B - RIPOLLET F.S.,C
POU ESCORIAL,A - PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
Jornada 22 25-04-2020
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - CASTELLBISBAL, F.S.,A
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
VACARISSES, C.E.,A - RIPOLLET F.S.,C
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
POU ESCORIAL,A - CE MARISTES RUBI,A
Jornada 23 09-05-2020
CE MARISTES RUBI,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
CASTELLBISBAL, F.S.,A - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - RIPOLLET F.S.,C
VACARISSES, C.E.,A - PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B - POU ESCORIAL,A
Jornada 24 16-05-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
RIPOLLET F.S.,C - CASTELLBISBAL, F.S.,A
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
POU ESCORIAL,A - VACARISSES, C.E.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B - CE MARISTES RUBI,A
Jornada 25 23-05-2020
ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C - CE MARISTES RUBI,A
OAR GRÀCIA SBD E.F.,A - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A
CERDANYOLA VALLES, F.C.,B - C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A
AIXAM SANT CUGAT F.S.,D - RIPOLLET F.S.,C
CASTELLBISBAL, F.S.,A - PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A
FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A - POU ESCORIAL,A
VACARISSES, C.E.,A - GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B
Jornada 26 30-05-2020
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906,A - ESCOLA PIA SABADELL, C.E.,C
C.E. UNIÓ 10 TERRASSA,A - OAR GRÀCIA SBD E.F.,A
RIPOLLET F.S.,C - CERDANYOLA VALLES, F.C.,B
PENYA BARÇA BARBERA DEL VALLES,A - AIXAM SANT CUGAT F.S.,D
POU ESCORIAL,A - CASTELLBISBAL, F.S.,A
GRUPS ARRAHONA F.S.C.,B - FRANCISCANS SABADELL,C.E.,A
CE MARISTES RUBI,A - VACARISSES, C.E.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.