Els àrbitres de la 8a promoció de futbol sala que xiularan la Fase Final de Prebenjamins i Aleví femení de futbol sala
FS Notícies | 29/01/2020
Un total de 23 àrbitres de la 8a promoció de l’Escola d’Àrbitres de futbol sala dirigiran els 87 partits que es disputaran el diumenge 2 de febrer, a la Fase Final de Prebenjamins i Aleví femení de Futbol Sala, a la Ciutat Esportiva de Blanes.
Els àrbitres de la 8a promoció de futbol sala que xiularan la Fase Final de Prebenjamins i Aleví femení de futbol sala

Els àrbitres més novells, a la Fase Final de Prebenjamins i Aleví femení de futbol sala. El Comitè Tècnic d’Àrbitres de Futbol Sala de la Federació Catalana de Futbol segueix apostant per a la formació de l’arbitratge i per aquest motiu, ha designat a àrbitres de la 8a promoció de l’Escola d’Àrbitres de Futbol Sala, és a dir, que van realitzar el curs el passat mes de juliol i que han començat a xiular a la vigent temporada. En una jornada on es fomenta les categories de promoció del futbol sala català, el CTAFS aprofita la celebració d’aquest esdeveniment per a donar rodatge als col·legiats més novells del panorama català. 

En total, 23 àrbitres dirigiran els 63 partits Prebenjamins, els 12 enfrontaments de Miniprebenjamí i els 12 d’Aleví femení, que se celebraran el diumenge 2 de febrer de 2020 a la Ciutat Esportiva de Blanes.

A continuació es poden consultar les designacions arbitrals de tots els partits. Primer, es pot consultar les designacions dels 63 partits Prebenjamins:

GRUP A
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.00 hores LLORET ESPORTIU 2012 CFS 'A' - RACING PINEDA FS 'A' Paula Barrio
11.00 hores CFS ESPARREGUERA 'A' - LLORET ESPORTIU 2012 CFS 'A' Aleix Canet
12.30 hores RACING PINEDA FS 'A' - CFS ESPARREGUERA 'A' Adrià Carrillo
GRUP B
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.00 hores CANET FS 'A' - CFS QUART 'A' Adrià Carrilo
11.00 hores POLINYÀ FS 'A' - CANET FS 'A' Jordi Madorell
12.30 hores CFS QUART 'A' - POLINYÀ FS 'A' Jordi Bas
GRUP C
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.00 hores GIRONA EFS 'A' - CN CALDES 'B' Jordi Bas
11.30 hores CN CALDES 'B' - RIPOLLET FS 'A' Najib Akoudad
12.30 hores RIPOLLET FS 'A' - GIRONA EFS 'A' Jorge Sánchez
GRUP D
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.00 hores VILAFANT CFS 'A' - ESCOLA PIA SABADELL CE 'A' Jorge Sánchez
11.30 hores ESCOLA PIA SABADELL CE 'A' - CFS AGRAMUNT 'A' Adrián Hernández
12.30 hores CFS AGRAMUNT 'A' - VILAFANT CFS 'A' Jordi Madorell
GRUP E
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.00 hores LLORET ESPORTIU CFS 'B' - EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ 'A' Guillem Marzo
11.30 hores EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ 'A' -  VIDRERES AT. FS. CE. Pablo Gómez
13.00 hores VIDRERES AT. FS. CE. - LLORET ESPORTIU 2012 CFS 'B' Najib Akoudad
GRUP F
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.30 hores NATACIÓ SABADELL 'A' - BADALONA FUTSAL IRIS 'A' Paula Barrio
11.30 hores COLLBATÓ CE 'A' - NATACIÓ SABADELL 'A' Aleix Canet
13.00 hores BADALONA FUTSAL IRIS 'A' - COLLBATÓ CE 'A' Adrián Hernández
GRUP G
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.30 hores TORDERA PARC FS ATH.C. 'A' - FUND.TERRASSA FC 1906 'A' Adrià Carrillo
11.30 hores FUND.TERRASSA FC 1906 'A' - EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL 'A' Jordi Madorell
13.00 hores EFS BALAGUER COMTAT D'URGELL 'A' - TORDERA PARC FS ATH. C. 'A' Pablo Gómez
GRUP H
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.30 hores OLESA FS 'A' - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS 2007 CFS 'A' Jordi Bas
12.00 hores PALAU SOLITÀ I PLEG. 2007 CFS 'A' -  MANENT UNIÓN STA.COLOMA 'A' Paula Barrio
13.00 hores CFS MANENT UNIÓN SANTA COLOMA 'A' - OLESA FS 'A' Aleix Canet
GRUP I
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.30 hores CN CALDES 'A' - INTER ESPORTIU MALGRAT CFS 'B' Jorge Sánchez
12.00 hores INTER ESPORTIU  MALGRAT CFS 'B' - SELECCIÓ ANDORRA Adrià Carrillo
13.00 hores SELECCIÓ ANDORRA - CN CALDES 'A' Guillem Marzo
GRUP J
HORARI PARTIT ÀRBITRE
11.00 hores RACING PINEDA FS 'C' - FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 'B' Najib Akoudad
12.00 hores CET 10-EF POBLENOU - RACING PINEDA FS 'C' Jorge Sánchez
13.30 hores FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 'B' - CET 10-EF POBLENOU Adrián Hernández
GRUP K
HORARI PARTIT ÀRBITRE
11.00 hores GIRONA EFS 'B' - AIGUAFREDA CFS 'A' Adrián Hernández
12.00 hores ST. ESTEVE SESROVIRES FSC 'A' - GI RONA EFS 'B' Guillem Marzo
13.30 hores AIGUAFREDA CFS 'A' - ST ESTEVE SESROVIRES FSC 'A' Pablo Gómez
GRUP L
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.00 hores FUTSAL TORDERA CLUB 'A' - INDUSTRIAS STA.COLOMA 'A' Álex González
16.00 hores INDUSTRIAS STA.COLOMA 'A' - UNIÓ FS MOLLET 'A' Jordi Sarabia
17.30 hores UNIÓ FS MOLLET 'A' - FUTSAL TORDERA CLUB 'A' Álex González
GRUP M
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.00 hores BLANESPORT 83 FS - OLIMPIC FLORESTA 'A' Andreu Moya
16.00 hores OLIMPIC FLORESTA 'A' - MANLLEU 2015 FS CE 'A' Víctor Velasco
17.30 hores MANLLEU 2015 FS CE 'A' - BLANESPORT 83 FS Andreu Moya
GRUP N
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.00 hores PREMIÀ DE DALT CFS 'A' - PALLEJÀ FS 'B' Carrie Rodríguez
16.00 hores PALLEJÀ FS 'B' - CAPELLADES CFS 'A' Roger Farrarons
17.00 hores CAPELLADES CFS 'A' - PREMIÀ DE DALT CFS 'A' Álex González
GRUP O
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.00 hores TORDERA PARC FS ATH CLUB 'B' - PALLEJÀ FS 'A' Jordi Álvarez
16.30 hores PALLEJÀ FS 'A' - CFS MONTCADA 'A' Guillem Martínez
17.30 hores CFS MONTCADA 'A' - TORDERA PARC FS ATH CLUB 'B' Daniel Capitán
GRUP P
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.30 hores INTER ESPORTIU MALGRAT CFS 'A' - CFS ARENYS DE MUNT 'A' Víctor Serrano
16.30 hores CFS ARENYS DE MUNT 'A' - ABRERA CE FUTSAL Roger Farrarons
17.30 hores ABRERA CE FUTSAL - INTER ESPORTIU  MALGRAT CFS 'A' Jordi Álvarez
GRUP Q
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.30 hores EFS PALAFOLLS 'A' - CFS MONTCADA 'B' Daniel Capitán
16.30 hores CFS MONTCADA 'B' - CASTELLAR FS 'A' Víctor Velasco
18.00 hores CASTELLAR FS 'A' - EFS PALAFOLLS 'A' Guillem Martínez
GRUP R
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.30 hores PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS 2007 CFS 'B' - CARDEDEU FS 'A' Andreu Moya
17.00 hores CARDEDEU FS 'A' - MOLINS 99 CFS 'A' Andreu Moya
18.00 hores MOLINS 99 CFS 'A' - PALAU SOLITÀ I PLEGAMANS 2007 CFS 'B' Víctor Velasco
GRUP S
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.30 hores SANT JULIÀ DE RAMIS NEGRE EFS 'A' - SANT CUGAT FS 'A' Carrie Rodríguez
17.00 hores SANT CUGAT FS 'A' - UNIÓ FS MARTORELL 'A' Jordi Álvarez
18.00 hores UNIÓ FS MARTORELL 'A' - SANT JULIÀ DE RAMIS NEGRE EFS 'A' Roger Farrarons
GRUP T
HORARI PARTIT ÀRBITRE
16.00 hores PORQUERES CFS 'A' - RACING PINEDA FS 'B' David Esteban
17.00 hores RACING PINEDA FS 'B' - SANT JOAN DESPÍ CFS 'A' Víctor Serrano
18.00 hores SANT JOAN DESPI CFS 'A' - PORQUERES CFS 'A' David Esteban
GRUP U
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.30 hores ATLÈTIC CATALÀ FS 'A' - SANT JULIÀ DE RAMIS VERD EFS 'B' Álex González
16.30 hores SANT JULIÀ DE RAMIS VERD EFS 'B' - CERDANYOLA VALLÈS FC 'A' Jordi Sarabia
18.00 hores CERDANYOLA VALLÈS FC 'A' - ATLÈTIC CATALÀ FS 'A' Jordi Sarabia

De 10.00 a 14.00 hores, a la pista vermella, els 8 equips Miniprebenjamins participants disputaran un total de 12 partits:

MINIPREBENJAMINS
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.00 hores ST JOAN VILASSAR - POLINYÀ FS Gerard Gálvez
10.20 hores CN CALDES - MOLINS 99 CFS Gerard Gálvez
10.40 hores OLESA FS - SANT JOAN DESPÍ CFS Víctor Estebanell
11.00 hores EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ - CFS ESPARREGUERA Víctor Estebanell
11.20 hores ST JOAN VILASSAR - OLESA FS Gerard Gálvez
11.40 hores CN CALDES - EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ Gerard Gálvez
12.00 hores POLINYÀ FS - SANT JOAN DESPÍ CFS Víctor Estebanell
12.20 hores CFS ESPARREGUERA - MOLINS 99 CFS Víctor Estebanell
12.40 hores ST JOAN VILASSAR - ST JOAN DESPÍ CFS Gerard Gálvez
13.00 hores CN CALDES - CFS ESPARREGUERA Gerard Gálvez
13.20 hores OLESA FS - POLINYÀ FS Víctor Estebanell
13.40 hores MOLINS 99 CFS - EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ Víctor Estebanell

I, en categoria Aleví femenina, es celebraran un total de 12 partits al llarg de la jornada:

GRUP A
HORARI PARTIT ÀRBITRE
11.00 hores AE LES CORTS UBAE - CN CALDES Pablo Gómez
12.30 hores SELECCIÓ ANDORRA - CN CALDES Paula Barrio
13.30 hores AE LES CORTS UBAE - SELECCIÓ ANDORRA Aleix Canet
GRUP B
HORARI PARTIT ÀRBITRE
10.30 hores CN CALDES 'B' - LLORET ESPORTIU 2012 CFS Guillem Marzo
12.00 hores LLORET ESP.2012 CFS - FUTSAL ATHLÈTIC VILATORRADA Jordi Bas
13.30 hores FUTSAL ATHLÈTIC VILATORRADA - CN CALDES 'B' Najib Akoudad
GRUP C
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.00 hores ATLÈTIC CATALÀ FS - AEE INSTITUT ICÀRIA CET 10 Víctor Serrano
16.30 hores AEE INSTITUT I. CET 10 - EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ David Esteban
17.30 hores EFS JORDI TORRAS ST VICENÇ - ATLÈTIC CATALÀ FS Víctor Serrano
GRUP D
HORARI PARTIT ÀRBITRE
15.00 hores OLESA FS - SANT JOAN DESPÍ CFS Daniel Capitán
16.00 hores SANT JOAN DESPÍ CFS - PENYA BLAUGRANA MONTMELÓ Guillem Martínez
17.00 hores PENYA BLAUGRANA MONTMELÓ - OLESA FS Daniel Capitán

Tota la informació relacionada amb la Fase Final de Prebenjamins i Aleví femení de Futbol Sala està disponible a través del bàner que hi ha a la portada de Futbol Sala del web federatiu, o bé, fent clic aquí.



TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.