Cercador de Partits Amistosos

Disciplina
Futbol 11
Futbol 7
Futbol Sala
Futbol 8
Futbol Platja
Futbol 5
dates
Del...

Fins el...

 
Club

Categoria

PRIMERA DIVISION NACIONAL
SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A
SEGUNDA DIVISION NACIONAL B
TERCERA DIVISIO NACIONAL
PRIMERA CATALANA
SEGONA CATALANA
TERCERA CATALANA
QUARTA CATALANA
VETERANS
DIVISIÓ HONOR JUVENIL
LLIGA NACIONAL JUVENIL
PREFERENT JUVENILS
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR CADET
PREFERENT CADET
CADET PRIMERA DIVISIÓ
CADET SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR INFANTIL
PREFERENT INFANTIL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
SEGONA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
PREFERENT FEMENÍ
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL CADET
PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ BENJAMÍ PREBENJAMÍ
FEMENI INFANTIL ALEVI
INFANTIL TERCERA DIVISIÓ
PARTIT àrbitre Camp
CAPELLADES, C.F. "A"
27-05-2018
09:30
SAN MAURO, U.D. "B"

Com Arribar
MONTMELO, A.E. "A"
27-05-2018
09:30
HUMMEL ALELLA FS "A"

Com Arribar
VISTA ALEGRE,U.D. "B"
27-05-2018
10:00
CIUDAD COOPERATIVA, CF. "B"

Com Arribar
MAURINA EGARA, C.F. "B"
27-05-2018
10:00
ATLETIC SANT JUST . F. C. "E"

Com Arribar
JESUS I MARIA,UE
27-05-2018
10:00
LA CAVA,CD

Com Arribar
MOLINS 99, C.F.S. "B"
27-05-2018
10:00
PENYA ESPLUGUES .A.E. "B"

Com Arribar
HOSPITALENSE, AT.C. "B"
27-05-2018
10:15
Pª BLANC BLAVA SANT FELIU LL. "A"

Com Arribar
PENYA BLAUGRANA DE GUALBA "B"
27-05-2018
10:30
MASNOU AT. "D"

Com Arribar
LLORET, C.F. "A"
27-05-2018
10:30
CUATRO VIENTOS, C.F. "A"

Com Arribar
ICOMAR, C.F. "B"
27-05-2018
10:30
LA SALLE TARRAGONA ASSOC. FUT. "A"

Com Arribar
ESCOLA E.BRAFA "A"
27-05-2018
11:00
MAURINA EGARA, C.F. "A"

Com Arribar
ASCO,FC
27-05-2018
11:00
JESUS I MARIA,UE

Com Arribar
SALOU, U.D. "B"
27-05-2018
11:00
E.F.B.S. COSTA DAURADA "A"

Com Arribar
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"
27-05-2018
11:00
MAS PELLICER, U.D.C. "B"

Com Arribar
TORRELLES, U.E. "A"
27-05-2018
11:00
SANT JOAN DESPI, U.E. "E"

Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "A"
27-05-2018
11:00
SANT GABRIEL,C.D. "C"

Com Arribar
MOLINS 99, C.F.S. "A"
27-05-2018
11:15
ESPORTIU GONZÁLEZ-SERRA CLUB "A"

Com Arribar
LA FLORESTA, C.D. "F"
27-05-2018
11:15
RACING CLUB FUTBOL BONAVISTA "A"

Com Arribar
LOURDES, U.D. "A"
27-05-2018
11:30
LA TORRETA, C.F. "B"

Com Arribar
SANT JOAN DESPI C.F.S. "A"
27-05-2018
11:30
ESPARREGUERA, C.F.S. "A"

Com Arribar
VILASSAR MAR,U.E. "H"
27-05-2018
11:45
CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL "C"

Com Arribar
POLINYA, AT. "A"
27-05-2018
12:00
MARTORELLES, C.F. "A"

Com Arribar
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL "B"
27-05-2018
12:00
ALMEDA, C.D. "B"

Com Arribar
FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA
27-05-2018
12:00
HOSPITALET DE L''INFANT - SEGUR ATHLETIC

Com Arribar
LA CAVA,CD
27-05-2018
12:00
ASCO,FC

Com Arribar
ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. "A"
27-05-2018
12:00
CAN BOADA, C.F. "A"

Com Arribar
TANCAT, U.D. "B"
27-05-2018
12:00
CUBELLES, C.F. "B"

Com Arribar
PALLEJA, C.F. "A"
27-05-2018
12:15
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL "B"

Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"
27-05-2018
12:15
PARE MANYANET, A.E. "B"

Com Arribar
VALLES, C.AT. "B"
27-05-2018
12:30
VILANOVA VALLES,C.F. "B"

Com Arribar
PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU "A"
27-05-2018
12:30
CABRILS, C.E. "B"

Com Arribar
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA "B"
27-05-2018
12:30
BUFALA UNIÓ ESPORTIVA "A"

Com Arribar
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. "A"
27-05-2018
12:30
GRANOLLERS, E.C. "A"

Com Arribar
TERLENKA BARCELONISTA CLUB FUTBOL "B"
27-05-2018
13:00
SANTBOIA, F.C. "E"

Com Arribar
UNIFICACIÓN C.F.STA.PERPETUA "A"
27-05-2018
13:00
VILASSAR MAR,U.E. "A"

Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "B"
27-05-2018
13:00
ESCOLA F. BASE SENTMENAT "A"

Com Arribar
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "B"
27-05-2018
14:00
SANT ILDEFONS, U.E. "D"

Com Arribar
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A"
27-05-2018
15:15
MARTORELL C.F. "B"

Com Arribar
GEiEG "A"
27-05-2018
15:30
SANT GREGORI,A.E. "B"

Com Arribar
CANOVELLES, U.E. "B"
1ª PART
0 - 0
LLIÇA DE VALL C.F. "B"
EL GHACHAOUI, ISMAIL
Com Arribar
SANT VICENÇ H.-AT VICENTI ESC. "A"
27-05-2018
16:00
MARTORELL C.F. "A"

Com Arribar
GAVA MAR, C.F. "C"
27-05-2018
16:00
CIUDAD COOPERATIVA, CF. "B"

Com Arribar
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A"
27-05-2018
16:00
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"
PRIM RENDE, CARLOS
Com Arribar
ALEGRIA CD
2ª PART
5 - 3
UNIFICACION BELLVITGE UD
COUSO CUADRADO, CORAL
Com Arribar
Pª BLANC BLAVA SANT FELIU LL. "A"
1ª PART
0 - 0
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL "A"
RODRIGUEZ SANCHEZ, ALEJANDRO
Com Arribar
PALLEJA, C.F. "A"
1ª PART
0 - 0
SANT GABRIEL,C.D. "B"
LOPEZ TRIGUERO, ADRIA
Com Arribar
MORELL, C.D. "A"
ALINEACIÓ
17:00
FC TARRACO "A"
PARRA LUGO, JUAN JACOBO
Com Arribar
SANT QUIRZE VALLES, F.C. "A"
ALINEACIÓ
17:15
MARTINENC, F.C. "A"
TORRES LUQUE, JORDI
Com Arribar
SANT JORDI CLUB ESPORTIU "A"
27-05-2018
17:45
ENFAF CRÈDIT ANDORRÀ "A"

Com Arribar
CAN CLOTA-LA PLANA-CAN CERVERA
27-05-2018
18:00
MOLINS DE REI CF
MENDOZA AVECILLA, IVAN
Com Arribar
CAN MAS RIPOLLET "A"
2ª PART
1 - 3
LLIÇA D'AMUNT , CLUB AT. "A"
MUÑOZ MONTENEGRO, JOSE V.
Com Arribar
Pª BARC. BARCINO, CE. "A"
27-05-2018
18:00
APA POBLE SEC, CE. "B"
RODRIGUEZ LOPEZ, CARLOS
Com Arribar
APA POBLE SEC, CE. "A"
27-05-2018
18:00
MARTINENC, F.C. "A"
OLTRA SAEZ, MARC
Com Arribar
SANT VICENÇ H AT VICENTI ESC
ALINEACIÓ
18:15
SANFELIUENC FC
LOPEZ MORENO, ELICINIO
Com Arribar
CF PALLEJA
27-05-2018
19:00
UD VISTA ALEGRE
LORENZO HENARES, DANIEL
Com Arribar
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.