Cercador de Partits Amistosos

Disciplina
Futbol 11
Futbol 7
Futbol Sala
Futbol 8
Futbol Platja
Futbol 5
dates
Del...

Fins el...

 
Club

Categoria

SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A
SEGUNDA DIVISION NACIONAL B
TERCERA DIVISIO NACIONAL
PRIMERA CATALANA
SEGONA CATALANA
TERCERA CATALANA
QUARTA CATALANA
DIVISIÓ HONOR JUVENIL
LLIGA NACIONAL JUVENIL
PREFERENT JUVENILS
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR CADET
PREFERENT CADET
CADET PRIMERA DIVISIÓ
CADET SEGONA DIVISIÓ
DIVISIÓ HONOR INFANTIL
PREFERENT INFANTIL
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ
PRIMERA DIVISIÓ RFEF FEMENINA
SEGONA DIVISIÓ RFEF FEMENINA
PRIMERA DIVISIÓ NACIONAL FEMENINA
PREFERENT FEMENÍ
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ
SEGONA DIVISIO FEMENI
PREFERENT FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL
PRIMERA DIVISIÓ FEMENI ALEVÍ
PARTIT àrbitre Camp
RIUDELLOTS, A.C.E. "A"
22-09-2019
09:15
QUART CLUB FUTBOL SALA "A"

Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT "A"
22-09-2019
10:00
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "B"
EL MARBOUH STIT, YASSIN
Com Arribar
SANTVICENTI CLUB FUTBOL SALA "A"
22-09-2019
10:30
FUTSAL LINDEX MATARÓ "E"

Com Arribar
Pª BLAUGRANA VALLIRANA "A"
2ª PART
0 - 0
SANTS, U.E. "D"
AREVALO MONTILLA, ANTONIO
Com Arribar
SANTJOANEN, C.P. "A"
22-09-2019
11:30
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB "B"
RUIZ JUANOLA, JORDI
Com Arribar
NATACIO TERRASSA, C "B"
2ª PART
0 - 0
ALELLA, C.F. "A"
DE LA IGLESIA MUÑOZ, PABLO
Com Arribar
APA POBLE SEC, CE. "C"
22-09-2019
12:00
Pª BARC. BARCINO, CE "C"
BOADA HIDALGO, EDGAR
Com Arribar
MATADEPERA, F.C. "A"
ALINEACIÓ
13:00
ESCOLA F. SABADELL "A"
QUERA MARQUEZ, DAVID
Com Arribar
LLOREDA, C.F. "B"
22-09-2019
16:00
VALLDOREIX F.C. "B"
FERRES SOLER, IVAN
Com Arribar
LLERONA, C.E. "A"
1ª PART
0 - 0
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A"
OZAEZ GONZALEZ, JAIRO
Com Arribar
MARIANAO POBLET UD "A"
ALINEACIÓ
16:15
SANT ANDREU, U.E "B"
LUCAS GOMEZ, DANIEL
Com Arribar
MONTAÑESA, C.F. "C"
22-09-2019
16:30
EUROPA, C.E. "D"
RODRIGUEZ ARENAS, ERIC
Com Arribar
ODENA, C.E. "A"
1ª PART
0 - 0
PIRINAICA, F.C. "A"
ALMIRALL BRU, ENRIC
Com Arribar
GIRONELLA, C.F. AT. "A"
1ª PART
0 - 0
BERGA, C.E. "B"
PEREZ MURCIA, JAVIER
Com Arribar
TORREFORTA, C.D.C. "A"
2ª PART
0 - 0
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS "B"
PEREZ LOPEZ, JUAN JOSE
Com Arribar
MORELL, C.D. "A"
ALINEACIÓ
17:00
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"
VELASCO RECASENS, XAVIER
Com Arribar
TERRES DE L'EBRE, C.F. "A"
1ª PART
0 - 0
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "B"
RODRIGUEZ ABILIO, DIDAC
Com Arribar
HOSTALRIC, AT.C. "A"
1ª PART
0 - 0
GEiEG "A"
PERTUZATI GIFAGUE, LUCAS
Com Arribar
CALLUS, C.F. "B"
2ª PART
0 - 0
FRUITOSENC, F.C. "C"
SANTOS VENTURA, JORGE
Com Arribar
CASTELLDEFELS, U.E. "B"
ALINEACIÓ
17:00
SANTBOIA, F.C. "B"
CASADO RIVERO, SERGIO
Com Arribar
BANYOLES, C.E. "B"
ALINEACIÓ
17:00
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C "B"
MAYOLAS DUTRAS, ANDREU
Com Arribar
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"
1ª PART
0 - 0
SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. "A"
JIMENEZ LLANES, GERARD
Com Arribar
CERDANYOLA VALLES, F.C. "B"
1ª PART
0 - 0
APA POBLE SEC, CE. "A"
ORTIZ TORRES, JORDI
Com Arribar
TARADELL, U.D. "A"
1ª PART
0 - 0
SABADELL NORD,CF. "A"
AJDIR LENTI, OMAR
Com Arribar
SANTA COLOMA QUERALT, U.E. "A"
1ª PART
0 - 0
ESCOLA F. EL PLA DE SANTA MARIA "A"
VAZQUEZ PELAYO, JUAN CARLOS
Com Arribar
CABRILS, C.E. "B"
1ª PART
0 - 0
MALGRAT, C.D. "A"
ELKASMY ELKASMI, MOHAMED
Com Arribar
BASE OLERDOLA, C.E. "A"
1ª PART
0 - 0
ODENA, C.E. "A"
JOSE RAMOS, ADRIA
Com Arribar
MOLLET U.E.,CF. "C"
22-09-2019
17:00
SANT ILDEFONS, U.E. "D"
GARCIA BOIX, RUBEN
Com Arribar
BELLAVISTA MILAN, C. "A"
1ª PART
0 - 0
MASNOU, C.D. "B"
FERNANDEZ GONZALEZ, ALEJANDRO
Com Arribar
VILASECA C.F. "C"
1ª PART
0 - 0
SANTES CREUS CLUB ESP. "B"
MORENO CAPARROS, JORDI
Com Arribar
JOANENC, F.C. "A"
1ª PART
0 - 0
GRANOLLERS, E.C. "C"
CORNADO SOLER, PAU
Com Arribar
AEM, S.E. "B"
1ª PART
0 - 0
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. "A"
MASIP VIDAL, JOAN
Com Arribar
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"
22-09-2019
17:30
LLERONA, C.E. "A"
PERALTA PINO, ALEJANDRO
Com Arribar
ATLETIC SANT JUST . F. C. "E"
22-09-2019
17:50
MOLLET U.E.,CF. "D"
OUCHRIBOU, YOUSSEF
Com Arribar
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "A"
1ª PART
0 - 0
CORBERA , C.F. "A"
BELDRIS BENHMIDA, MOHAMED
Com Arribar
IGUALADA, C.F. "B"
22-09-2019
18:00
VILADECANS U.D. "B"
JIMENEZ MOLINA, JUAN CARLOS
Com Arribar
SANT PERE PESCADOR, F.C. "B"
22-09-2019
18:00
FIGUERES, U.E. "A"
PLANAS COLL, XAVIER
Com Arribar
GRANOLLERS, E.C. "B"
ALINEACIÓ
18:00
UNIFICACION LLEFIA,CF. "A"
MARTIN HERNANDEZ, ERIC
Com Arribar
SANT CELONI, FUTBOL CLUB "C"
ALINEACIÓ
18:00
LLIÇÀ D'AMUNT, C.E. "B"
GRAU PUIGDOMENECH, MARTI
Com Arribar
DAMM, C.F. "B"
1ª PART
0 - 0
VILADECANS U.D. "A"
AGUAYO PRIETO, ALEJANDRO
Com Arribar
GORNAL, U.D. "B"
ALINEACIÓ
18:00
LA FLORIDA C.F. "B"
TARGARONA MAYORGAS, DAVID
Com Arribar
Pª BARC. BARCINO, CE "A"
22-09-2019
18:00
GOTIC, F.C "A"
BERROCAL CASADO, RAUL
Com Arribar
ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA "A"
ALINEACIÓ
18:00
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "A"
JIMENEZ MAYANS, FRANCESC
Com Arribar
MAS CATARRO, CF.B. "A"
ALINEACIÓ
18:00
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "A"
TELLO DIEZ, XAVIER
Com Arribar
MONTAÑESA, C.F. "B"
ALINEACIÓ
18:00
CAN BUXERES, F.C. "B"
GHOFAL AZAMI, NABIL
Com Arribar
MÓN FEMENÍ TERRASSA CF "D"
ALINEACIÓ
18:00
IGUALADA, C.F. "B"
RODRIGUEZ ESCOBAR, AIDA
Com Arribar
SANT MARTI-CONDAL, F.C. "A"
22-09-2019
18:00
PARC, U.D. "A"
TABIZA, MOHAMED
Com Arribar
MARTORELL C.F. "A"
ALINEACIÓ
18:00
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "A"
ALONSO MARTINEZ, MIGUEL ANGEL
Com Arribar
MOLINOS, U.D. "A"
1ª PART
0 - 0
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "D"
RODRIGUEZ PUEYO, VICTOR
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. "B"
ALINEACIÓ
18:00
AEM, S.E. "C"
BOIX ALVES, EDGAR
Com Arribar
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C"
1ª PART
0 - 0
ESCOLA COLLBLANC-TORRASSA,C.E "A"
SANTILLANA ZAFRA, SERGIO
Com Arribar
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "A"
22-09-2019
18:00
FUNDACIO P. CE. JUPITER "C"
SHRAMCHENKO, ARTEM
Com Arribar
ABRERA, A.E. "B"
ALINEACIÓ
18:00
MARTORELL C.F. "C"
MUÑOZ LOPEZ, JAVIER
Com Arribar
CARDEDEU, F.C. "A"
22-09-2019
18:00
GRANOLLERS, E.C. "A"
RIUS RIU, GERARD
Com Arribar
MARTINENC, F.C. "A"
ALINEACIÓ
18:00
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS "A"
CARBALLO VAZQUEZ, OSCAR
Com Arribar
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU "C"
ALINEACIÓ
18:00
CERCLE SABADELLES 1856 "B"
RODRIGUEZ RODRIGUEZ, ALBERTO
Com Arribar
CASTELLBISBAL, U.E. "B"
22-09-2019
18:00
Pª BLAUGRANA CERVELLO "A"
PLAZA PORCEL, DAVID
Com Arribar
POLINYA, AT. "B"
ALINEACIÓ
18:00
LA ROMANICA, C.F. "A"
GORRIZ MUÑOZ, JOAN
Com Arribar
CASSA, U.D. "A"
22-09-2019
18:00
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT "A"
BRUSET HORTALA, POL
Com Arribar
SINGUERLIN, C.F. "B"
22-09-2019
18:00
MERCAT NOU MAGORIA, S.E. "B"
GOMEZ MUÑOZ, GERARD
Com Arribar
CORBERA , C.F. "B"
22-09-2019
18:15
VINYETS MOLI-VELL, C.F. "C"
GUARDIA DOMINGO, SERGI
Com Arribar
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA "A"
ALINEACIÓ
18:15
MARTORELLES, C.F. "A"
SANCHEZ MARTINEZ, DANIEL
Com Arribar
MERCANTIL, C.E "A"
22-09-2019
18:15
GIRONA, F.C. "B"
GARCIA PELAEZ, ALONSO
Com Arribar
VILASSAR DALT, C.E. "A"
22-09-2019
18:15
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"
BENALI, MOHAMED
Com Arribar
SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL "B"
ALINEACIÓ
18:25
BANYOLES, C.E. "B"
EL OUAZGHARI BADI, MOHAMED
Com Arribar
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "C"
22-09-2019
18:30
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. "B"
ROCA RODRIGUEZ, XAVIER
Com Arribar
ESCOLA F. VILADECAVALLS "A"
22-09-2019
18:30
NATACIO TERRASSA, C "D"
ROIG PALAU, CARLOS
Com Arribar
TIANA, C.C.E. "A"
22-09-2019
18:30
ATLETIC SANT JUST . F. C. "A"
CANADES GASCO, CARLOS
Com Arribar
ESCOLA F. GAVA, C. "A"
ALINEACIÓ
18:30
IGUALADA, C.F. "A"
CAMPS RULLO, KEVIN
Com Arribar
BIGUES, C.E. "A"
22-09-2019
18:30
MOLLET U.E.,CF. "B"
OSUNA CASTILLO, FRANCISCO JOSE
Com Arribar
SALOU, U.D. "A"
22-09-2019
18:30
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "A"
FERNANDEZ LOPEZ, JAIME
Com Arribar
ESCOLA F. GAVA, C. "D"
22-09-2019
18:30
SANTS, U.E. "C"
GONZALEZ RUIZ, JUAN PEDRO
Com Arribar
RIBES, C.D. "A"
22-09-2019
18:30
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "A"
CLARAMUNT TEJEDOR, MARC
Com Arribar
FUNDACIÓ TERRASSA F.C. 1906 "A"
ALINEACIÓ
18:30
SANT GABRIEL, C.D. "B"
DAUDER PERELLO, JULIA
Com Arribar
MARIANAO POBLET UD "B"
22-09-2019
18:30
ALBIREX NIIGATA BARCELONA FUTBOL CLUB "A"
RAMOS MUÑOZ, IVAN
Com Arribar
JUNIOR,C.F. "A"
ALINEACIÓ
18:30
CALDES MONTBUI, C.F. "A"
BONDIA LOPEZ, MARC
Com Arribar
SANT GABRIEL, C.D. "G"
22-09-2019
18:30
SANTBOIA, F.C. "F"
CABALLERO JEREZ, FERNANDO
Com Arribar
MARTORELL ASSOCIACIO ESPORTIVA "B"
22-09-2019
18:30
VILANOVA GELTRU C.F. "B"
SABBANI EL MOHAJED, OTMAN
Com Arribar
ESCOLA FUTBOL BASE CALAFELL CF "B"
ALINEACIÓ
18:45
Pª JOVE DE LES ROQUETES "A"
RAMIREZ GARCIA, ALEX
Com Arribar
LA SELVA DEL CAMP, F.C. "A"
ALINEACIÓ
19:00
TECNIFUTBOL TARRAGONA, CE "A"
LOPEZ KASSEM, ALEX
Com Arribar
PALAUTORDERA, C.F. "A"
22-09-2019
19:00
TORDERA, C.F. "B"
EL BAKKALI BAKKALI YAKHLEF, AHMED RIDA
Com Arribar
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. "A"
22-09-2019
19:00
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA "A"
DAHBI, YASSINE
Com Arribar
SALLENT, C.E. "B"
22-09-2019
19:00
VILOMARA,C.F. "A"
AKHAZZAN AKHAZZAN, MOHAMED
Com Arribar
TORREFORTA, C.D.C. "A"
22-09-2019
19:00
GIMNASTIC TARRAGONA, C. "C"
ROVIRA GUILLEM, VICENÇ
Com Arribar
PALLEJA, C.F. "B"
22-09-2019
19:00
SEAGULL BDN, C.E. "B"
SERRANO MORENO, RUBEN
Com Arribar
FIGUERES, U.E. "C"
22-09-2019
19:00
PERALADA, C.F. "B"
RODRIGUEZ VENTURA, ISAAC
Com Arribar
LES FRANQUESES, C.F. "C"
22-09-2019
19:00
SANT QUIRZE VALLES, F.C. "B"
DRAME CISSE, LAMINE
Com Arribar
LLAVANERES, C.E. "C"
22-09-2019
19:00
MALGRAT, C.D. "A"
EGHRIBEL BEN ASSAR, MOHAMED REDA
Com Arribar
BEGUES, C.F. "A"
22-09-2019
19:10
ESCOLA F. GAVA, C. "B"
FARIZO BOADA, AGUSTI
Com Arribar
LA FLORESTA, C.D. "B"
22-09-2019
19:15
TERRES DE L'EBRE, C.F. "A"
OLLE LLADO, JOSEP
Com Arribar
SANT JOAN DESPI, U.E. "A"
22-09-2019
19:15
Pª BARC. CINC COPES "A"
SOLOMANDO LUCENA, VICTOR
Com Arribar
FONTSANTA-FATJO, C.D. "A"
22-09-2019
19:30
SANT JUST DESVERN CLUB FUTBOL "A"
TRAVET RASCON, ROGER
Com Arribar
CARDEDEU, F.C. "D"
22-09-2019
19:30
CALDES MONTBUI, C.F. "C"
FONTANALS ROJO, ROGER
Com Arribar
POBLA MAFUMET, C.F. "A"
22-09-2019
19:30
ESCOLA VALLS FUTBOL CLUB "C"
MONTSERRAT NAVALL, JAUME
Com Arribar
SECTOR MONTSERRATINA U.D. "A"
22-09-2019
19:30
E.F. OLESA 87, C "A"
FERNANDEZ RUIZ, ARNAU
Com Arribar
ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. "B"
22-09-2019
19:30
VILA OLIMPICA CLUB ESP. "C"
HERNANDEZ TENA, RAUL
Com Arribar
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA "A"
22-09-2019
19:30
SABADELL F.C., C.E. "A"
MENDEZ PERADALTA, EFREM
Com Arribar
CONGRÉS CLUB ESP. "A"
22-09-2019
19:45
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS "A"
CANOS MARTINEZ, JOAN
Com Arribar
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A"
22-09-2019
19:45
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E "A"
RODRIGUEZ MOYA, MARIA
Com Arribar
Pª BARC. SANT VICENÇ HORTS "A"
22-09-2019
20:00
BARCELONETA, C.F. "A"
PEREZ BATLLE, VICTOR
Com Arribar
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA "B"
22-09-2019
20:00
SANT JOAN DESPI, U.E. "C"
DIAZ-CANO CASANOVAS, LUCAS
Com Arribar
MERCANTIL, C.E "C"
22-09-2019
20:00
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. "B"
DE LA IGLESIA MUÑOZ, VICTOR
Com Arribar
LEVANTE LAS PLANAS, F.C. "C"
22-09-2019
20:00
CAN PARELLADA, C.D. "A"
GONZALEZ DELGADO, ANTONIO
Com Arribar
SANTBOIA, F.C. "A"
22-09-2019
20:00
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA "A"
MORO VALLS, MATÍAS
Com Arribar
FUNDACIO P. CE. JUPITER "A"
22-09-2019
20:00
SANT CUGAT FUTBOL CLUB "A"
SALVADOR SANCHEZ, ANDREA
Com Arribar
SANT GABRIEL, C.D. "C"
22-09-2019
20:00
EUROPA, C.E. "B"
COLLADO FORNAS, LORENA
Com Arribar
PEREGRINOS FUTBOL CLUB "A"
22-09-2019
20:00
VETERANS CATALUNYA,AF "B"
RUIZ MARLI, ORIOL
Com Arribar
SANT ANDREU, U.E "C"
22-09-2019
20:00
PRAT, A.E. "B"
LAGUNA RODRIGUEZ, DAVID
Com Arribar
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA "D"
22-09-2019
20:00
SANTS, U.E. "D"
HERRERA VARGAS, DAVID
Com Arribar
MONTAÑESA, C.F. "B"
22-09-2019
20:00
CANYELLES,C.E. "A"
TAMAYO LLIRINOS , ERNEST
Com Arribar
MOLINOS, U.D. "A"
22-09-2019
20:00
CIRERA, U.D. "B"
DE SAN JOSE MILLAS, SALVADOR
Com Arribar
MARTORELL C.F. "B"
22-09-2019
20:00
VILADECANS U.D. "A"
PALACIOS OLID, CHRISTIAN
Com Arribar
FUNDACIO P. CE. JUPITER "E"
22-09-2019
20:00
NEUROFUTBOL CLUB FUTBOL "B"
GARCIA BONET, LLORENÇ
Com Arribar
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.