Competició | TEMPORADA 2017-2018

infantil segona divisio | grup 23

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 14 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 191 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANTS, U.E.,F 30 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
CAN BUXERES, F.C.,B 42 PARC, U.D.,A
RACING SARRIA C.F.,B 32 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
MONTAÑESA, C.F.,B 02 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ALZAMORA, C.F. ,A 61 SANT ANDREU, U.E.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 90 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Jornada 2 15-10-2017
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 19 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 09 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 015 SANT GABRIEL,C.D.,E
PARC, U.D.,A 23 SANTS, U.E.,F
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 15 CAN BUXERES, F.C.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 11 RACING SARRIA C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 51 MONTAÑESA, C.F.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 15 ALZAMORA, C.F. ,A
Jornada 3 22-10-2017
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 20 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 30 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SANT GABRIEL,C.D.,E 41 PARC, U.D.,A
SANTS, U.E.,F 12 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
CAN BUXERES, F.C.,B 23 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
RACING SARRIA C.F.,B 32 SANT ANDREU, U.E.,D
MONTAÑESA, C.F.,B 63 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 14 ALZAMORA, C.F. ,A
Jornada 4 29-10-2017
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 010 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 25 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
PARC, U.D.,A 82 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 12 SANT GABRIEL,C.D.,E
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 122 SANTS, U.E.,F
SANT ANDREU, U.E.,D 50 CAN BUXERES, F.C.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 110 RACING SARRIA C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 50 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 5 05-11-2017
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 21 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 02 PARC, U.D.,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 413 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANT GABRIEL,C.D.,E 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANTS, U.E.,F 13 SANT ANDREU, U.E.,D
CAN BUXERES, F.C.,B 60 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
RACING SARRIA C.F.,B 13 ALZAMORA, C.F. ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 100 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 6 12-11-2017
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 07 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
PARC, U.D.,A 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 80 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 61 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
SANT ANDREU, U.E.,D 13 SANT GABRIEL,C.D.,E
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 14 SANTS, U.E.,F
ALZAMORA, C.F. ,A 70 CAN BUXERES, F.C.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 24 RACING SARRIA C.F.,B
Jornada 7 19-11-2017
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 25 PARC, U.D.,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 115 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 08 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 29 SANT ANDREU, U.E.,D
SANT GABRIEL,C.D.,E 90 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SANTS, U.E.,F 18 ALZAMORA, C.F. ,A
CAN BUXERES, F.C.,B 32 MONTAÑESA, C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 31 RACING SARRIA C.F.,B
Jornada 8 26-11-2017
PARC, U.D.,A 010 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 110 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 161 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANT ANDREU, U.E.,D 70 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 32 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
ALZAMORA, C.F. ,A 20 SANT GABRIEL,C.D.,E
MONTAÑESA, C.F.,B 22 SANTS, U.E.,F
RACING SARRIA C.F.,B 01 CAN BUXERES, F.C.,B
Jornada 9 03-12-2017
PARC, U.D.,A 34 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 08 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 12 SANT ANDREU, U.E.,D
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 24 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 19 ALZAMORA, C.F. ,A
SANT GABRIEL,C.D.,E 81 MONTAÑESA, C.F.,B
SANTS, U.E.,F 04 RACING SARRIA C.F.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 20 CAN BUXERES, F.C.,B
Jornada 10 17-12-2017
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 02 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 32 PARC, U.D.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 90 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 10 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ALZAMORA, C.F. ,A 110 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
MONTAÑESA, C.F.,B 31 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
RACING SARRIA C.F.,B 33 SANT GABRIEL,C.D.,E
CAN BUXERES, F.C.,B 11 SANTS, U.E.,F
Jornada 11 14-01-2018
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 13 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
PARC, U.D.,A 32 SANT ANDREU, U.E.,D
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 01 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 016 ALZAMORA, C.F. ,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 26 MONTAÑESA, C.F.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 09 RACING SARRIA C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 10 CAN BUXERES, F.C.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 90 SANTS, U.E.,F
Jornada 12 21-01-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 34 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E.,D 34 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 23 PARC, U.D.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 110 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
MONTAÑESA, C.F.,B 91 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
RACING SARRIA C.F.,B 10 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
CAN BUXERES, F.C.,B 71 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
SANTS, U.E.,F 07 SANT GABRIEL,C.D.,E
Jornada 13 28-01-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 62 SANT ANDREU, U.E.,D
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 50 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
PARC, U.D.,A 06 ALZAMORA, C.F. ,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 02 MONTAÑESA, C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 07 RACING SARRIA C.F.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 15 CAN BUXERES, F.C.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 13 SANTS, U.E.,F
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 11 SANT GABRIEL,C.D.,E
Jornada 14 04-02-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 20 SANT ANDREU, U.E.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 17 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ALZAMORA, C.F. ,A 60 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
MONTAÑESA, C.F.,B 13 PARC, U.D.,A
RACING SARRIA C.F.,B 80 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
CAN BUXERES, F.C.,B 130 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANTS, U.E.,F 50 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 91 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
Jornada 15 18-02-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 20 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 14 ALZAMORA, C.F. ,A
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 60 MONTAÑESA, C.F.,B
PARC, U.D.,A 23 RACING SARRIA C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 04 CAN BUXERES, F.C.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 22 SANTS, U.E.,F
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 06 SANT GABRIEL,C.D.,E
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 16 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 53 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 49 SANT GABRIEL,C.D.,E
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 02 SANTS, U.E.,F
PARC, U.D.,A 61 CAN BUXERES, F.C.,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 33 RACING SARRIA C.F.,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 52 MONTAÑESA, C.F.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 02 ALZAMORA, C.F. ,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 09 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 17 04-03-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 71 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 72 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANT GABRIEL,C.D.,E 150 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SANTS, U.E.,F 12 PARC, U.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,B 22 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
RACING SARRIA C.F.,B 24 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
MONTAÑESA, C.F.,B 02 SANT ANDREU, U.E.,D
ALZAMORA, C.F. ,A 40 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Jornada 18 11-03-2018
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 21 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 24 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
PARC, U.D.,A 23 SANT GABRIEL,C.D.,E
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 61 SANTS, U.E.,F
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 102 CAN BUXERES, F.C.,B
SANT ANDREU, U.E.,D 32 RACING SARRIA C.F.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 13 MONTAÑESA, C.F.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 00 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 19 18-03-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 80 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 50 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 13 PARC, U.D.,A
SANT GABRIEL,C.D.,E 30 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANTS, U.E.,F 32 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
CAN BUXERES, F.C.,B 13 SANT ANDREU, U.E.,D
RACING SARRIA C.F.,B 110 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
MONTAÑESA, C.F.,B 08 ALZAMORA, C.F. ,A
Jornada 20 25-03-2018
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 31 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
PARC, U.D.,A 21 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 121 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 30 SANT GABRIEL,C.D.,E
SANT ANDREU, U.E.,D 51 SANTS, U.E.,F
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 01 CAN BUXERES, F.C.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 20 RACING SARRIA C.F.,B
MONTAÑESA, C.F.,B 05 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 21 08-04-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 130 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 010 PARC, U.D.,A
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 04 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 310 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 11 SANT ANDREU, U.E.,D
SANTS, U.E.,F 30 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
CAN BUXERES, F.C.,B 05 ALZAMORA, C.F. ,A
RACING SARRIA C.F.,B 83 MONTAÑESA, C.F.,B
Jornada 22 15-04-2018
PARC, U.D.,A 60 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 140 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 80 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
SANT ANDREU, U.E.,D 41 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 15 SANT GABRIEL,C.D.,E
ALZAMORA, C.F. ,A 40 SANTS, U.E.,F
MONTAÑESA, C.F.,B 03 CAN BUXERES, F.C.,B
RACING SARRIA C.F.,B 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 23 22-04-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 51 PARC, U.D.,A
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 09 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 110 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 05 SANT ANDREU, U.E.,D
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 25 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 13 ALZAMORA, C.F. ,A
SANTS, U.E.,F 22 MONTAÑESA, C.F.,B
CAN BUXERES, F.C.,B 01 RACING SARRIA C.F.,B
Jornada 24 29-04-2018
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 41 PARC, U.D.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 160 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SANT ANDREU, U.E.,D 81 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 20 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
ALZAMORA, C.F. ,A 70 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
MONTAÑESA, C.F.,B 04 SANT GABRIEL,C.D.,E
RACING SARRIA C.F.,B 80 SANTS, U.E.,F
CAN BUXERES, F.C.,B 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 25 06-05-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 20 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
PARC, U.D.,A 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 11 SANT ANDREU, U.E.,D
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 25 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 17 ALZAMORA, C.F. ,A
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 15 MONTAÑESA, C.F.,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 31 RACING SARRIA C.F.,B
SANTS, U.E.,F 22 CAN BUXERES, F.C.,B
Jornada 26 13-05-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 12 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
SANT ANDREU, U.E.,D 40 PARC, U.D.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 20 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
ALZAMORA, C.F. ,A 101 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
MONTAÑESA, C.F.,B 41 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
RACING SARRIA C.F.,B 82 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
CAN BUXERES, F.C.,B 41 SANT GABRIEL,C.D.,E
SANTS, U.E.,F 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 27 20-05-2018
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 02 SANT ANDREU, U.E.,D
PARC, U.D.,A 11 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 014 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 08 MONTAÑESA, C.F.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 13 RACING SARRIA C.F.,B
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 06 CAN BUXERES, F.C.,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 91 SANTS, U.E.,F
Jornada 28 27-05-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 07 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
ALZAMORA, C.F. ,A 60 PARC, U.D.,A
MONTAÑESA, C.F.,B 31 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
RACING SARRIA C.F.,B 120 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
CAN BUXERES, F.C.,B 50 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
SANTS, U.E.,F 80 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
SANT GABRIEL,C.D.,E 10 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
Jornada 29 03-06-2018
SANT ANDREU, U.E.,D 02 LA SALLE BONANOVA, C.E.,A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B 103 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B
ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A 13 ALZAMORA, C.F. ,A
PARC, U.D.,A 11 MONTAÑESA, C.F.,B
Pª BARC. BARCINO, CE.,D 211 RACING SARRIA C.F.,B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C 24 CAN BUXERES, F.C.,B
SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B 05 SANTS, U.E.,F
GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B 28 SANT GABRIEL,C.D.,E
Jornada 30 10-06-2018
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,B 05 SANT ANDREU, U.E.,D
ALZAMORA, C.F. ,A 42 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F ,B
MONTAÑESA, C.F.,B 13 ESCUELA C.F. PERFORMANCE,A
RACING SARRIA C.F.,B 20 PARC, U.D.,A
CAN BUXERES, F.C.,B 80 Pª BARC. BARCINO, CE.,D
SANTS, U.E.,F 81 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,C
SANT GABRIEL,C.D.,E 71 SANT IGNASI CLUB ESPORTIU,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,A 90 GRAN Pª ESPANYOLISTA MANIGUA,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.