Competició | TEMPORADA 2019-2020

divisio honor cadet | grup 1

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 12 ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 02 ESPANYOL, R.C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 02 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A 30 EUROPA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 20 MANRESA, C.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 02 SANT GABRIEL, C.D.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 04 DAMM, C.F.,A
Jornada 2 29-09-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
EUROPA, C.E.,A 21 LLAGOSTERA, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 02 BARCELONA, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A 11 GIRONA, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 00 SANT ANDREU, U.E,A
DAMM, C.F.,A 11 CORNELLA, U.D. SAD,A
Jornada 3 06-10-2019
ESCOLA F. GAVA, C.,A 05 ESPANYOL, R.C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 13 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 10 EUROPA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,A
BARCELONA, F.C.,A 20 MANRESA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,A 40 SANT GABRIEL, C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,A 00 DAMM, C.F.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 01 CORNELLA, U.D. SAD,A
Jornada 4 13-10-2019
ESPANYOL, R.C.D.,A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 21 ESCOLA F. GAVA, C.,A
EUROPA, C.E.,A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 31 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
MANRESA, C.E.,A 31 LLAGOSTERA, U.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 04 BARCELONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,A 22 GIRONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 11 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 5 20-10-2019
ESPANYOL, R.C.D.,A 40 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 00 EUROPA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 31 MANRESA, C.E.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 11 SANT GABRIEL, C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A 41 DAMM, C.F.,A
GIRONA, F.C.,A 41 CORNELLA, U.D. SAD,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 21 SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 6 27-10-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
EUROPA, C.E.,A 12 ESPANYOL, R.C.D.,A
GRANOLLERS, E.C.,A 40 ESCOLA F. GAVA, C.,A
MANRESA, C.E.,A 03 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
DAMM, C.F.,A 40 LLAGOSTERA, U.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 04 BARCELONA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 13 GIRONA, F.C.,A
Jornada 7 03-11-2019
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 30 EUROPA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 70 GRANOLLERS, E.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 20 MANRESA, C.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 10 SANT GABRIEL, C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 00 DAMM, C.F.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 21 CORNELLA, U.D. SAD,A
BARCELONA, F.C.,A 40 SANT ANDREU, U.E,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 01 GIRONA, F.C.,A
Jornada 8 10-11-2019
EUROPA, C.E.,A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
GRANOLLERS, E.C.,A 12 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
MANRESA, C.E.,A 06 ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 30 ESCOLA F. GAVA, C.,A
DAMM, C.F.,A 61 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 00 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANT ANDREU, U.E,A 11 LLAGOSTERA, U.E.,A
GIRONA, F.C.,A 12 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 9 17-11-2019
EUROPA, C.E.,A 35 GRANOLLERS, E.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 12 MANRESA, C.E.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 50 SANT GABRIEL, C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 03 DAMM, C.F.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 10 CORNELLA, U.D. SAD,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 31 SANT ANDREU, U.E,A
LLAGOSTERA, U.E.,A 34 GIRONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 18 BARCELONA, F.C.,A
Jornada 10 24-11-2019
GRANOLLERS, E.C.,A 13 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
MANRESA, C.E.,A 00 EUROPA, C.E.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A 14 GIMNASTIC MANRESA, C.,A
DAMM, C.F.,A 00 ESPANYOL, R.C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A 10 ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT ANDREU, U.E,A 01 GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
GIRONA, F.C.,A 32 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
BARCELONA, F.C.,A 71 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 11 01-12-2019
GRANOLLERS, E.C.,A 32 MANRESA, C.E.,A
EUROPA, C.E.,A 33 SANT GABRIEL, C.D.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A 22 DAMM, C.F.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A 10 CORNELLA, U.D. SAD,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A 13 SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A 02 GIRONA, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A 02 BARCELONA, F.C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A 00 LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 12 15-12-2019
MANRESA, C.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
DAMM, C.F.,A - EUROPA, C.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
GIRONA, F.C.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 13 22-12-2019
MANRESA, C.E.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - DAMM, C.F.,A
EUROPA, C.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - GIRONA, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - BARCELONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 14 12-01-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
DAMM, C.F.,A - MANRESA, C.E.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - GRANOLLERS, E.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - EUROPA, C.E.,A
GIRONA, F.C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Jornada 15 19-01-2020
SANT GABRIEL, C.D.,A - DAMM, C.F.,A
MANRESA, C.E.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
GRANOLLERS, E.C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
EUROPA, C.E.,A - GIRONA, F.C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - BARCELONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
ESCOLA F. GAVA, C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
EUROPA, C.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - GIRONA, F.C.,A
MANRESA, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
DAMM, C.F.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 17 02-02-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
GIRONA, F.C.,A - MANRESA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - DAMM, C.F.,A
Jornada 18 09-02-2020
ESPANYOL, R.C.D.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
EUROPA, C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
GRANOLLERS, E.C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
MANRESA, C.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - GIRONA, F.C.,A
DAMM, C.F.,A - SANT ANDREU, U.E,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 19 16-02-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - EUROPA, C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GRANOLLERS, E.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - MANRESA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
GIRONA, F.C.,A - DAMM, C.F.,A
SANT ANDREU, U.E,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
Jornada 20 01-03-2020
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
EUROPA, C.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
MANRESA, C.E.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
DAMM, C.F.,A - BARCELONA, F.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - GIRONA, F.C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 21 08-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - EUROPA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - MANRESA, C.E.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - DAMM, C.F.,A
BARCELONA, F.C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
GIRONA, F.C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
Jornada 22 15-03-2020
EUROPA, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
MANRESA, C.E.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
DAMM, C.F.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - BARCELONA, F.C.,A
GIRONA, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 23 22-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - EUROPA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - MANRESA, C.E.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - DAMM, C.F.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
BARCELONA, F.C.,A - GIRONA, F.C.,A
Jornada 24 29-03-2020
GRANOLLERS, E.C.,A - EUROPA, C.E.,A
MANRESA, C.E.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
DAMM, C.F.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
SANT ANDREU, U.E,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
GIRONA, F.C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 25 05-04-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - GRANOLLERS, E.C.,A
EUROPA, C.E.,A - MANRESA, C.E.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - DAMM, C.F.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - SANT ANDREU, U.E,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - GIRONA, F.C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - BARCELONA, F.C.,A
Jornada 26 19-04-2020
MANRESA, C.E.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
SANT GABRIEL, C.D.,A - EUROPA, C.E.,A
DAMM, C.F.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
SANT ANDREU, U.E,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
GIRONA, F.C.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
BARCELONA, F.C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 27 26-04-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - MANRESA, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
EUROPA, C.E.,A - DAMM, C.F.,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - SANT ANDREU, U.E,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - GIRONA, F.C.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - BARCELONA, F.C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
Jornada 28 03-05-2020
SANT GABRIEL, C.D.,A - MANRESA, C.E.,A
DAMM, C.F.,A - GRANOLLERS, E.C.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - EUROPA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
GIRONA, F.C.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
BARCELONA, F.C.,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
Jornada 29 10-05-2020
SANT GABRIEL, C.D.,A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A
MANRESA, C.E.,A - DAMM, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,A - CORNELLA, U.D. SAD,A
EUROPA, C.E.,A - SANT ANDREU, U.E,A
GIMNASTIC MANRESA, C.,A - GIRONA, F.C.,A
ESPANYOL, R.C.D.,A - BARCELONA, F.C.,A
ESCOLA F. GAVA, C.,A - LLAGOSTERA, U.E.,A
GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A - FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A
Jornada 30 17-05-2020
DAMM, C.F.,A - SANT GABRIEL, C.D.,A
CORNELLA, U.D. SAD,A - MANRESA, C.E.,A
SANT ANDREU, U.E,A - GRANOLLERS, E.C.,A
GIRONA, F.C.,A - EUROPA, C.E.,A
BARCELONA, F.C.,A - GIMNASTIC MANRESA, C.,A
LLAGOSTERA, U.E.,A - ESPANYOL, R.C.D.,A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS,A - ESCOLA F. GAVA, C.,A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA ,A - GIMNASTIC TARRAGONA, C.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.