Fase Final de Prebenjamins i Aleví Femení de Futbol Sala

Categoria


Prebenjamins
Aleví Femení
Grup


FUTSAL MATARÓ CE "A"
Finalitzat
4 - 8
TORDERA PARC FS ATH CLUB "A"
VERDA 1
Samantha Valarezo
MANRESA FS "A"
Finalitzat
4 - 3
FUTSAL MATARÓ CE "A"
VERDA 4
Carrie Rodríguez
TORDERA PARC FS ATH CLUB "A"
Finalitzat
2 - 5
MANRESA FS "A"
VERDA 2
Gerard López
BLANESPORT 83 FS "A"
Finalitzat
2 - 5
UNIÓ FS MOLLET "A"
VERDA 2
Berta Cancio
UNIÓ FS MOLLET "A"
Finalitzat
7 - 3
CCR GAVÀ / COL STO ANGEL "A"
BLAVA
Aleix López
CCR GAVÀ / COL STO ANGEL "A"
Finalitzat
9 - 0
BLANESPORT 83 FS "A"
VERDA 3
Jordi Álvarez
LLORET ESPORTIU 2012 CFS "A"
Finalitzat
0 - 7
CN CALDES FS "A"
VERDA 3
Joana Querol
CN CALDES FS "A"
Finalitzat
1 - 7
PALLEJÀ FS "A"
VERDA 1
Joan Vázquez
PALLEJÀ FS "A"
Finalitzat
15 - 0
LLORET ESPORTIU 2012 CFS "A"
VERDA 4
Pau Admirable
SANT JULIÀ DE RAMIS VERD EFS "B"
Finalitzat
2 - 6
CEFS CIUTAT DE GRANOLLERS PREBENJAMÍ "A"
VERDA 4
Carrie Rodríguez
CEFS CIUTAT DE GRANOLLERS PREBENJAMÍ "A"
Finalitzat
4 - 1
AE PENYA ESPLUGUES "A"
VERDA 2
Gerard López
AE PENYA ESPLUGUES "A"
Finalitzat
6 - 2
SANT JULIÀ DE RAMIS VERD EFS "B"
BLAVA
Ismael González
GIRONA EFS "A"
Finalitzat
3 - 6
MONTMELÓ AE "A"
BLAVA
Aleix López
MONTMELÓ AE "A"
Finalitzat
2 - 1
SANT JOAN DESPÍ CFS "A"
VERDA 3
Jordi Álvarez
SANT JOAN DESPÍ CFS "A"
Finalitzat
8 - 0
GIRONA EFS "A"
VERDA 1
Samantha Valarezo
LLORET COSTA BRAVA CUFS "A"
Finalitzat
1 - 6
PALAU SOLITÀ i PLEGAMANS CFS 2007 "B"
VERDA 1
Joan Vázquez
PALAU SOLITÀ i PLEGAMANS CFS 2007 "B"
Finalitzat
1 - 2
MARTORELL AE "A"
VERDA 4
Pau Admirable
MARTORELL AE "A"
Finalitzat
2 - 5
LLORET COSTA BRAVA CUFS "A"
VERDA 2
Berta Cancio
PORQUERES CFS "A"
Finalitzat
0 - 6
MADERAS ST ANDRES CFS MONTCADA "B"
VERDA 2
Gerard López
MADERAS ST ANDRES CFS MONTCADA "B"
Finalitzat
1 - 2
ESPARREGUERA CFS "B"
BLAVA
Ismael González
ESPARREGUERA CFS "B"
Finalitzat
10 - 0
PORQUERES CFS "A"
VERDA 3
Joana Querol
CFS ARENYS DE MUNT "A"
Finalitzat
4 - 1
CFS CASTELLTERÇOL "A"
VERDA 3
Jordi Álvarez
CFS CASTELLTERÇOL "A"
Finalitzat
1 - 8
BALAGUER VEDRUNA CFS "A"
VERDA 1
Samantha Valarezo
BALAGUER VEDRUNA CFS "A"
Finalitzat
2 - 0
CFS ARENYS DE MUNT "A"
VERDA 4
Carrie Rodríguez
CARDEDEU FS "A"
Finalitzat
3 - 3
ESPORTIU GONZALEZ SERRA CLUB "A"
VERDA 4
Pau Admirable
ESPORTIU GONZALEZ SERRA CLUB "A"
Finalitzat
2 - 1
SELECCIÓ ANDORRA
VERDA 2
Berta Cancio
SELECCIÓ ANDORRA
Finalitzat
2 - 3
CARDEDEU FS "A"
BLAVA
Aleix López
PURA BRASA RACING PINEDA FS "A"
Finalitzat
0 - 4
PALLEJÀ FS "B"
BLAVA
Ismael González
PALLEJÀ FS "B"
Finalitzat
2 - 0
CFS AGRAMUNT TORRONS VICENÇ "A"
VERDA 3
Joana Querol
CFS AGRAMUNT TORRONS VICENÇ "A"
Finalitzat
3 - 3
PURA BRASA RACING PINEDA FS "A"
VERDA 1
Joan Vázquez
RACING PINEDA DE MAR "C"
Finalitzat
3 - 0
SANT JOAN DESPÍ CFS "B"
VERDA 1
Samantha Valarezo
SANT JOAN DESPÍ CFS "B"
Finalitzat
0 - 4
CORBINS CFS "A"
VERDA 4
Carrie Rodríguez
CORBINS CFS "A"
Finalitzat
3 - 2
PURA BRASA RACING PINEDA "C"
VERDA 2
Gerard López
MOLINS 99 CFS "C"
Finalitzat
1 - 3
CN CALDES FS "B"
VERDA 2
Berta Cancio
CN CALDES FS "B"
Finalitzat
2 - 3
BALAGUER VEDRUNA CFS "B"
BLAVA
Aleix López
BALAGUER VEDRUNA CFS "B"
Finalitzat
1 - 2
MOLINS 99 CFS "C"
VERDA 3
Jordi Álvarez
QUART CFS "A"
Finalitzat
1 - 3
PALLEJÀ FS "B"
VERDA 3
Joana Querol
SELECCIÓ D'ANDORRA
Finalitzat
7 - 1
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ
VERDA 1
Joan Vázquez
AEE VEDRUNA PUIGCERDÀ
Finalitzat
3 - 3
QUART CFS "A"
VERDA 4
Pau Admirable
SANT JULIÀ DE RAMIS NEGRE EFS "A"
Finalitzat
2 - 4
NATACIO SABADELL "A"
VERDA 1
Montse Martín
NATACIO SABADELL "A"
Finalitzat
4 - 3
MOLINS 99 CFS "A"
VERDA 3
Adrián Balbuena
MOLINS 99 CFS "A"
Finalitzat
0 - 1
SANT JULIÀ DE RAMIS NEGRE EFS "A"
VERDA 4
David Pons
EFS PALAFOLLS "A"
Finalitzat
1 - 6
MONTORNES GIRIBETS AEFS "A"
VERDA 2
Marc Puso
MONTORNES GIRIBETS AEFS "A"
Finalitzat
1 - 6
FS CASTELLDEFELS "A"
VERDA 4
Eduard Brugat
FS CASTELLDEFELS "A"
Finalitzat
15 - 3
EFS PALAFOLLS "A"
BLAVA
Joan Canals
EFS PALAFOLLS "B"
Finalitzat
2 - 2
CAN CUYAS AD FS "A"
VERDA 3
Adrián Balbuena
CAN CUYAS AD FS "A"
Finalitzat
1 - 8
COLLBATÓ CE "A"
BLAVA
Sergi Morera
COLLBATÓ CE "A"
Finalitzat
2 - 3
EFS PALAFOLLS "B"
VERMELLA
Eduard Brugat
INTER ESPORTIU MALGRAT "A"
Finalitzat
5 - 0
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "A"
VERDA 4
Eduard Brugat
FUNDACIÓ TERRASSA FC 1906 "A"
Finalitzat
0 - 5
ABRERA CE AUTOESCOLA MESVIAL "B"
VERMELLA
Adrià Ortega
ABRERA CE AUTOESCOLA MESVIAL "B"
Finalitzat
2 - 2
INTER ESPORTIU MALGRAT "A"
VERDA 1
Sergio García
PURA BRASA RACING PINEDA "B"
Finalitzat
3 - 5
PARETS FS "A"
VERMELLA
Joan Canals
PARETS FS "A"
Finalitzat
4 - 1
ESPARREGUERA CFS "C"
VERDA 1
Sergio García
ESPARREGUERA CFS "C"
Finalitzat
0 - 3
PURA BRASA RACING PINEDA "B"
VERDA 2
Joan Bonell
ROGER'S AT CATALÀ FS "A"
Finalitzat
4 - 4
RIPOLLET FS "A"
VERDA 1
Joan Canals
RIPOLLET FS "A"
Finalitzat
3 - 5
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA "A"
VERDA 2
Joan Bonell
FUTSAL ATHLETIC VILATORRADA "A"
Finalitzat
8 - 0
ROGER'S AT CATALÀ FS "A"
VERDA 3
Aleix Colete
SANT JOAN DE VILASSAR FS "A"
Finalitzat
5 - 1
CASTELLAR FS "A"
VERDA 2
Joan Bonell
CASTELLAR FS "A"
Finalitzat
1 - 6
ESPARREGUERA CFS "A"
VERDA 3
Aleix Colete
ESPARREGUERA CFS "A"
Finalitzat
2 - 0
SANT JOAN DE VILASSAR FS "A"
VERDA 4
Adrià Ortega
DOSRIUS MARESME CF "A"
Finalitzat
3 - 3
BADALONA FUTSAL IRIS "A"
VERDA 3
Aleix Colete
BADALONA FUTSAL IRIS "A"
Finalitzat
2 - 1
ROQUETES FUTSAL
VERDA 4
David Pons
ROQUETES FUTSAL
Finalitzat
1 - 2
DOSRIUS MARESME CF "A"
BLAVA
Sergi Morera
SANTVICENTÍ CFS "A"
Finalitzat
4 - 3
MANLLEU 2015 FS CE "A"
VERDA 4
David Pons
MANLLEU 2015 FS CE "A"
Finalitzat
2 - 13
FS OLESA "B"
BLAVA
Joan Canals
FS OLESA "B"
Finalitzat
5 - 3
SANTVICENTÍ CFS "A"
VERMELLA
Eduard Brugat
PALAU SOLITÀ i PLEGAMANS CFS 2007 "A"
Finalitzat
4 - 2
ST CUGAT FS "A"
BLAVA
Sergio Morera
ST CUGAT FS "A"
Finalitzat
1 - 3
ABRERA CE AUTOESCOLA MESVIAL "A"
VERMELLA
Adrià Ortega
ABRERA CE AUTOESCOLA MESVIAL "A"
Finalitzat
4 - 6
PALAU SOLITÀ i PLEGAMANS CFS 2007 "A"
VERDA 1
Montse Marín
PREMIÀ DE DALT CFS "A"
Finalitzat
6 - 3
ELECTRODOMESTICOS CARRETERO CFS MONTCADA "A"
VERMELLA
Joan Canals
ELECTRODOMESTICOS CARRETERO CFS MONTCADA "A"
Finalitzat
3 - 4
FUTSAL VICENTÍ CE "A"
VERDA 1
Montse Martín
FUTSAL VICENTÍ CE "A"
Finalitzat
4 - 1
PREMIÀ DE DALT CFS "A"
VERDA 2
Joan Bonell
SPORT SALA STA PERPETUA "A"
Finalitzat
0 - 6
INDUSTRIAS SANTA COLOMA
VERDA 1
Montse Martín
INDUSTRIAS SANTA COLOMA
Finalitzat
2 - 6
FS OLESA "A"
VERDA 2
Marc Puso
FS OLESA "A"
Finalitzat
11 - 0
SPORT SALA STA PERPETUA "A"
VERDA 3
Adrián Balbuena
OLIMPYC FLORESTA "A"
Finalitzat
2 - 3
MANENT RAMBLA CFS "A"
VERDA 2
Marc Puso
MANENT RAMBLA CFS "A"
Finalitzat
5 - 0
PALLEJÀ FS "C"
VERDA 3
Adrián Balbuena
PALLEJÀ FS "C"
Finalitzat
2 - 1
OLIMPYC FLORESTA "A"
VERDA 4
Adrià Ortega
LES CORTS UBAE AE
Finalitzat
3 - 3
CFS ARENYS DE MUNT
Vermella
Ruben Burgués
CN CALDES FS
Finalitzat
1 - 3
SANT JOAN DESPÍ CFS
Vermella
Jan Vall
FS CASTELLDEFELS
Finalitzat
3 - 9
CFS ARENYS DE MUNT
Vermella
Ruben Burgués
LES CORTS UBAE AE
Finalitzat
3 - 2
FS OLESA
Vermella
Jan Vall
CN CALDES FS
Finalitzat
0 - 7
SELECCIÓ ANDORRA
Vermella
Ruben Burgués
FS CASTELLDEFELS
Finalitzat
4 - 6
FS OLESA
Vermella
Jan Vall
SELECCIÓ ANDORRA
Finalitzat
3 - 1
SANT JOAN DESPÍ CFS
Vermella
Ruben Burgués
 
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.