Competició | TEMPORADA 2019-2020

preferent juvenils | grup 4

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 22-09-2019
FIGUERES, U.E. A 21 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
MASNOU, C.D. A 52 CAN VIDALET, C.F. A
HORTA, U.AT. A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT GABRIEL, C.D. A 12 SANTS, U.E. A
EUROPA, C.E. C 41 Pª BARC. ANGUERA A
SANT ANDREU, U.E B 20 SANT IGNASI C.E. A
MARTINENC, F.C. A 22 SANTA EULALIA, C.F. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 20 DAMM, C.F. C
Jornada 2 29-09-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
MASNOU, C.D. A 10 FIGUERES, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 CAN VIDALET, C.F. A
SANTS, U.E. A 21 HORTA, U.AT. A
Pª BARC. ANGUERA A 12 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT IGNASI C.E. A 04 EUROPA, C.E. C
SANTA EULALIA, C.F. A 21 SANT ANDREU, U.E B
DAMM, C.F. C 00 MARTINENC, F.C. A
Jornada 3 06-10-2019
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 42 MASNOU, C.D. A
FIGUERES, U.E. A 41 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
CAN VIDALET, C.F. A 45 SANTS, U.E. A
HORTA, U.AT. A 21 Pª BARC. ANGUERA A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 SANT IGNASI C.E. A
EUROPA, C.E. C 21 SANTA EULALIA, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 20 DAMM, C.F. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 23 MARTINENC, F.C. A
Jornada 4 13-10-2019
MASNOU, C.D. A 03 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 02 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANTS, U.E. A 31 FIGUERES, U.E. A
Pª BARC. ANGUERA A 06 CAN VIDALET, C.F. A
SANT IGNASI C.E. A 21 HORTA, U.AT. A
SANTA EULALIA, C.F. A 20 SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. C 12 EUROPA, C.E. C
MARTINENC, F.C. A 20 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 5 20-10-2019
MASNOU, C.D. A 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 30 SANTS, U.E. A
FIGUERES, U.E. A 21 Pª BARC. ANGUERA A
CAN VIDALET, C.F. A 31 SANT IGNASI C.E. A
HORTA, U.AT. A 42 SANTA EULALIA, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 31 DAMM, C.F. C
EUROPA, C.E. C 02 MARTINENC, F.C. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 21 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 6 27-10-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 10 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANTS, U.E. A 40 MASNOU, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 32 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT IGNASI C.E. A 12 FIGUERES, U.E. A
SANTA EULALIA, C.F. A 20 CAN VIDALET, C.F. A
DAMM, C.F. C 00 HORTA, U.AT. A
MARTINENC, F.C. A 23 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT ANDREU, U.E B 01 EUROPA, C.E. C
Jornada 7 03-11-2019
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 13 SANTS, U.E. A
MASNOU, C.D. A 20 Pª BARC. ANGUERA A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 40 SANT IGNASI C.E. A
FIGUERES, U.E. A 30 SANTA EULALIA, C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 33 DAMM, C.F. C
HORTA, U.AT. A 30 MARTINENC, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 SANT ANDREU, U.E B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 01 EUROPA, C.E. C
Jornada 8 10-11-2019
SANTS, U.E. A 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Pª BARC. ANGUERA A 44 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT IGNASI C.E. A 11 MASNOU, C.D. A
SANTA EULALIA, C.F. A 13 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
DAMM, C.F. C 20 FIGUERES, U.E. A
MARTINENC, F.C. A 24 CAN VIDALET, C.F. A
SANT ANDREU, U.E B 01 HORTA, U.AT. A
EUROPA, C.E. C 44 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 9 17-11-2019
SANTS, U.E. A 31 Pª BARC. ANGUERA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 SANT IGNASI C.E. A
MASNOU, C.D. A 01 SANTA EULALIA, C.F. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 23 DAMM, C.F. C
FIGUERES, U.E. A 33 MARTINENC, F.C. A
CAN VIDALET, C.F. A 11 SANT ANDREU, U.E B
HORTA, U.AT. A 04 EUROPA, C.E. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 44 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 10 24-11-2019
Pª BARC. ANGUERA A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. A 03 SANTS, U.E. A
SANTA EULALIA, C.F. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
DAMM, C.F. C 02 MASNOU, C.D. A
MARTINENC, F.C. A 31 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT ANDREU, U.E B 13 FIGUERES, U.E. A
EUROPA, C.E. C 11 CAN VIDALET, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 41 HORTA, U.AT. A
Jornada 11 01-12-2019
Pª BARC. ANGUERA A 34 SANT IGNASI C.E. A
SANTS, U.E. A 32 SANTA EULALIA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 20 DAMM, C.F. C
MASNOU, C.D. A 10 MARTINENC, F.C. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 11 SANT ANDREU, U.E B
FIGUERES, U.E. A 10 EUROPA, C.E. C
CAN VIDALET, C.F. A 33 SANT GABRIEL, C.D. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 31 HORTA, U.AT. A
Jornada 12 15-12-2019
SANT IGNASI C.E. A 31 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANTA EULALIA, C.F. A 53 Pª BARC. ANGUERA A
DAMM, C.F. C 24 SANTS, U.E. A
MARTINENC, F.C. A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT ANDREU, U.E B 12 MASNOU, C.D. A
EUROPA, C.E. C 11 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 FIGUERES, U.E. A
HORTA, U.AT. A 23 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 13 22-12-2019
SANT IGNASI C.E. A 11 SANTA EULALIA, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 03 DAMM, C.F. C
SANTS, U.E. A 30 MARTINENC, F.C. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 12 SANT ANDREU, U.E B
MASNOU, C.D. A 00 EUROPA, C.E. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 30 SANT GABRIEL, C.D. A
FIGUERES, U.E. A 00 HORTA, U.AT. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 32 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 14 12-01-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 30 SANTA EULALIA, C.F. A
DAMM, C.F. C 20 SANT IGNASI C.E. A
MARTINENC, F.C. A 51 Pª BARC. ANGUERA A
SANT ANDREU, U.E B 01 SANTS, U.E. A
EUROPA, C.E. C 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANT GABRIEL, C.D. A 10 MASNOU, C.D. A
HORTA, U.AT. A 10 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
CAN VIDALET, C.F. A 52 FIGUERES, U.E. A
Jornada 15 19-01-2020
SANTA EULALIA, C.F. A 11 DAMM, C.F. C
SANT IGNASI C.E. A 22 MARTINENC, F.C. A
Pª BARC. ANGUERA A 06 SANT ANDREU, U.E B
SANTS, U.E. A 01 EUROPA, C.E. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 22 SANT GABRIEL, C.D. A
MASNOU, C.D. A 11 HORTA, U.AT. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 14 CAN VIDALET, C.F. A
FIGUERES, U.E. A 01 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 26-01-2020
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 24 FIGUERES, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 31 MASNOU, C.D. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 11 HORTA, U.AT. A
SANTS, U.E. A 10 SANT GABRIEL, C.D. A
Pª BARC. ANGUERA A 13 EUROPA, C.E. C
SANT IGNASI C.E. A 22 SANT ANDREU, U.E B
SANTA EULALIA, C.F. A 10 MARTINENC, F.C. A
DAMM, C.F. C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 17 02-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 20 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
FIGUERES, U.E. A 12 MASNOU, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
HORTA, U.AT. A 00 SANTS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. C 20 SANT IGNASI C.E. A
SANT ANDREU, U.E B 22 SANTA EULALIA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A 11 DAMM, C.F. C
Jornada 18 09-02-2020
MASNOU, C.D. A 12 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 32 FIGUERES, U.E. A
SANTS, U.E. A 11 CAN VIDALET, C.F. A
Pª BARC. ANGUERA A 13 HORTA, U.AT. A
SANT IGNASI C.E. A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
SANTA EULALIA, C.F. A 03 EUROPA, C.E. C
DAMM, C.F. C 10 SANT ANDREU, U.E B
MARTINENC, F.C. A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 19 16-02-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 32 MASNOU, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
FIGUERES, U.E. A 04 SANTS, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 91 Pª BARC. ANGUERA A
HORTA, U.AT. A 00 SANT IGNASI C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 22 SANTA EULALIA, C.F. A
EUROPA, C.E. C 21 DAMM, C.F. C
SANT ANDREU, U.E B 01 MARTINENC, F.C. A
Jornada 20 01-03-2020
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C 22 MASNOU, C.D. A
SANTS, U.E. A 22 FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
Pª BARC. ANGUERA A 23 FIGUERES, U.E. A
SANT IGNASI C.E. A 21 CAN VIDALET, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 10 HORTA, U.AT. A
DAMM, C.F. C 33 SANT GABRIEL, C.D. A
MARTINENC, F.C. A 01 EUROPA, C.E. C
SANT ANDREU, U.E B 02 VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 21 08-03-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MASNOU, C.D. A 03 SANTS, U.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A 50 Pª BARC. ANGUERA A
FIGUERES, U.E. A 22 SANT IGNASI C.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 32 SANTA EULALIA, C.F. A
HORTA, U.AT. A 13 DAMM, C.F. C
SANT GABRIEL, C.D. A 33 MARTINENC, F.C. A
EUROPA, C.E. C 52 SANT ANDREU, U.E B
Jornada 22 15-03-2020
SANTS, U.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
Pª BARC. ANGUERA A - MASNOU, C.D. A
SANT IGNASI C.E. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
SANTA EULALIA, C.F. A - FIGUERES, U.E. A
DAMM, C.F. C - CAN VIDALET, C.F. A
MARTINENC, F.C. A - HORTA, U.AT. A
SANT ANDREU, U.E B - SANT GABRIEL, C.D. A
EUROPA, C.E. C - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 23 22-03-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - SANTS, U.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - Pª BARC. ANGUERA A
MASNOU, C.D. A - SANT IGNASI C.E. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - SANTA EULALIA, C.F. A
FIGUERES, U.E. A - DAMM, C.F. C
CAN VIDALET, C.F. A - MARTINENC, F.C. A
HORTA, U.AT. A - SANT ANDREU, U.E B
SANT GABRIEL, C.D. A - EUROPA, C.E. C
Jornada 24 29-03-2020
Pª BARC. ANGUERA A - SANTS, U.E. A
SANT IGNASI C.E. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
SANTA EULALIA, C.F. A - MASNOU, C.D. A
DAMM, C.F. C - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
MARTINENC, F.C. A - FIGUERES, U.E. A
SANT ANDREU, U.E B - CAN VIDALET, C.F. A
EUROPA, C.E. C - HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 25 05-04-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - Pª BARC. ANGUERA A
SANTS, U.E. A - SANT IGNASI C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - SANTA EULALIA, C.F. A
MASNOU, C.D. A - DAMM, C.F. C
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - MARTINENC, F.C. A
FIGUERES, U.E. A - SANT ANDREU, U.E B
CAN VIDALET, C.F. A - EUROPA, C.E. C
HORTA, U.AT. A - SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 26 19-04-2020
SANT IGNASI C.E. A - Pª BARC. ANGUERA A
SANTA EULALIA, C.F. A - SANTS, U.E. A
DAMM, C.F. C - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
MARTINENC, F.C. A - MASNOU, C.D. A
SANT ANDREU, U.E B - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
EUROPA, C.E. C - FIGUERES, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - CAN VIDALET, C.F. A
HORTA, U.AT. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 27 26-04-2020
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - SANT IGNASI C.E. A
Pª BARC. ANGUERA A - SANTA EULALIA, C.F. A
SANTS, U.E. A - DAMM, C.F. C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - MARTINENC, F.C. A
MASNOU, C.D. A - SANT ANDREU, U.E B
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - EUROPA, C.E. C
FIGUERES, U.E. A - SANT GABRIEL, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. A - HORTA, U.AT. A
Jornada 28 03-05-2020
SANTA EULALIA, C.F. A - SANT IGNASI C.E. A
DAMM, C.F. C - Pª BARC. ANGUERA A
MARTINENC, F.C. A - SANTS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E B - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
EUROPA, C.E. C - MASNOU, C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
HORTA, U.AT. A - FIGUERES, U.E. A
CAN VIDALET, C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
Jornada 29 10-05-2020
SANTA EULALIA, C.F. A - VILA OLIMPICA CLUB ESP. A
SANT IGNASI C.E. A - DAMM, C.F. C
Pª BARC. ANGUERA A - MARTINENC, F.C. A
SANTS, U.E. A - SANT ANDREU, U.E B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C - EUROPA, C.E. C
MASNOU, C.D. A - SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A - HORTA, U.AT. A
FIGUERES, U.E. A - CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 30 17-05-2020
DAMM, C.F. C - SANTA EULALIA, C.F. A
MARTINENC, F.C. A - SANT IGNASI C.E. A
SANT ANDREU, U.E B - Pª BARC. ANGUERA A
EUROPA, C.E. C - SANTS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A - UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA C
HORTA, U.AT. A - MASNOU, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. A - FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. A - FIGUERES, U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.