Competició | TEMPORADA 2021-2022

divisio honor infantil | grup 1

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-09-2021
BARCELONA, F.C. A 50 ESPANYOL, R.C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 04 CORNELLA, U.E. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 31 MERCANTIL, C.E A
SANT ILDEFONS, U.E. A 12 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A 51 SABADELL F.C., C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 00 SANT ANDREU, U.E A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 34 DAMM, C.F. A
Jornada 2 03-10-2021
ESPANYOL, R.C.D. A 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
CORNELLA, U.E. SAD A 00 BARCELONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SABADELL F.C., C.E. A 32 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 16 GIRONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A 32 SANT GABRIEL, C.D. A
DAMM, C.F. A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 3 10-10-2021
ESPANYOL, R.C.D. A 10 CORNELLA, U.E. SAD A
BARCELONA, F.C. A 50 MERCANTIL, C.E A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 20 SABADELL F.C., C.E. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A 30 SANT ANDREU, U.E A
SANT GABRIEL, C.D. A 02 DAMM, C.F. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 03 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 4 17-10-2021
CORNELLA, U.E. SAD A 20 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
MERCANTIL, C.E A 11 ESPANYOL, R.C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 05 BARCELONA, F.C. A
SABADELL F.C., C.E. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT ANDREU, U.E A 42 SANT ILDEFONS, U.E. A
DAMM, C.F. A 22 GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 30 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 5 24-10-2021
CORNELLA, U.E. SAD A 21 MERCANTIL, C.E A
ESPANYOL, R.C.D. A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
BARCELONA, F.C. A 40 SABADELL F.C., C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 20 SANT ANDREU, U.E A
SANT ILDEFONS, U.E. A 03 DAMM, C.F. A
GIRONA, F.C. A 20 GIMNASTIC MANRESA, C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 01 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 6 31-10-2021
MERCANTIL, C.E A 40 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 CORNELLA, U.E. SAD A
SABADELL F.C., C.E. A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 03 BARCELONA, F.C. A
SANT ANDREU, U.E A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
DAMM, C.F. A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 52 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 17 GIRONA, F.C. A
Jornada 7 07-11-2021
MERCANTIL, C.E A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
CORNELLA, U.E. SAD A 40 SABADELL F.C., C.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A 50 SANT ANDREU, U.E A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 DAMM, C.F. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 40 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 01 SANT GABRIEL, C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 02 GIRONA, F.C. A
Jornada 8 14-11-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 32 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SABADELL F.C., C.E. A 01 MERCANTIL, C.E A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 05 CORNELLA, U.E. SAD A
SANT ANDREU, U.E A 22 ESPANYOL, R.C.D. A
DAMM, C.F. A 02 BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A 15 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
GIRONA, F.C. A 90 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 9 21-11-2021
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 32 SABADELL F.C., C.E. A
MERCANTIL, C.E A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
CORNELLA, U.E. SAD A 21 SANT ANDREU, U.E A
ESPANYOL, R.C.D. A 51 DAMM, C.F. A
BARCELONA, F.C. A 40 GIMNASTIC MANRESA, C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 01 SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 21 GIRONA, F.C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 31 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 10 28-11-2021
SABADELL F.C., C.E. A 42 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ANDREU, U.E A 03 MERCANTIL, C.E A
DAMM, C.F. A 31 CORNELLA, U.E. SAD A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT GABRIEL, C.D. A 05 BARCELONA, F.C. A
GIRONA, F.C. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT ILDEFONS, U.E. A 11 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 11 12-12-2021
SABADELL F.C., C.E. A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 SANT ANDREU, U.E A
MERCANTIL, C.E A 10 DAMM, C.F. A
CORNELLA, U.E. SAD A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 31 SANT GABRIEL, C.D. A
BARCELONA, F.C. A 31 GIRONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 SANT ILDEFONS, U.E. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 04 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 12 19-12-2021
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT ANDREU, U.E A 21 SABADELL F.C., C.E. A
DAMM, C.F. A 30 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 22 MERCANTIL, C.E A
SANT GABRIEL, C.D. A 03 CORNELLA, U.E. SAD A
GIRONA, F.C. A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 016 BARCELONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 13 09-01-2022
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 23 SANT ANDREU, U.E A
SABADELL F.C., C.E. A 01 DAMM, C.F. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. A
MERCANTIL, C.E A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
CORNELLA, U.E. SAD A 11 GIRONA, F.C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 61 SANT ILDEFONS, U.E. A
BARCELONA, F.C. A 30 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 14 16-01-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 10 SANT ANDREU, U.E A
DAMM, C.F. A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 10 SABADELL F.C., C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
GIRONA, F.C. A 20 MERCANTIL, C.E A
SANT ILDEFONS, U.E. A 13 CORNELLA, U.E. SAD A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 ESPANYOL, R.C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 BARCELONA, F.C. A
Jornada 15 23-01-2022
SANT ANDREU, U.E A 01 DAMM, C.F. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. A
SABADELL F.C., C.E. A 02 SANT GABRIEL, C.D. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 35 GIRONA, F.C. A
MERCANTIL, C.E A 41 SANT ILDEFONS, U.E. A
CORNELLA, U.E. SAD A 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
ESPANYOL, R.C.D. A 50 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BARCELONA, F.C. A 70 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 30-01-2022
ESPANYOL, R.C.D. A 00 BARCELONA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
MERCANTIL, C.E A 12 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 21 SANT ILDEFONS, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. A 04 GIRONA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 02 GIMNASTIC MANRESA, C. A
DAMM, C.F. A 12 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 17 06-02-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 01 ESPANYOL, R.C.D. A
BARCELONA, F.C. A 31 CORNELLA, U.E. SAD A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 20 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ILDEFONS, U.E. A 02 SABADELL F.C., C.E. A
GIRONA, F.C. A 72 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 01 DAMM, C.F. A
Jornada 18 13-02-2022
CORNELLA, U.E. SAD A 11 ESPANYOL, R.C.D. A
MERCANTIL, C.E A 03 BARCELONA, F.C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 26 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 00 SANT ILDEFONS, U.E. A
SANT ANDREU, U.E A 01 GIRONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 00 SANT GABRIEL, C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 30 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 19 20-02-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 02 CORNELLA, U.E. SAD A
ESPANYOL, R.C.D. A 01 MERCANTIL, C.E A
BARCELONA, F.C. A 60 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 SABADELL F.C., C.E. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 31 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT ILDEFONS, U.E. A 32 SANT ANDREU, U.E A
GIRONA, F.C. A 11 DAMM, C.F. A
SANT GABRIEL, C.D. A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. A
Jornada 20 06-03-2022
MERCANTIL, C.E A 31 CORNELLA, U.E. SAD A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 ESPANYOL, R.C.D. A
SABADELL F.C., C.E. A 05 BARCELONA, F.C. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SANT ANDREU, U.E A 13 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
DAMM, C.F. A 51 SANT ILDEFONS, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 03 GIRONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 21 13-03-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 04 MERCANTIL, C.E A
CORNELLA, U.E. SAD A 10 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
ESPANYOL, R.C.D. A 32 SABADELL F.C., C.E. A
BARCELONA, F.C. A 70 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 20 DAMM, C.F. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 05 GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIRONA, F.C. A 32 SANT GABRIEL, C.D. A
Jornada 22 20-03-2022
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 00 MERCANTIL, C.E A
SABADELL F.C., C.E. A 42 CORNELLA, U.E. SAD A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
SANT ANDREU, U.E A 06 BARCELONA, F.C. A
DAMM, C.F. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 23 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 11 SANT ILDEFONS, U.E. A
GIRONA, F.C. A 31 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 23 27-03-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 21 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
MERCANTIL, C.E A 30 SABADELL F.C., C.E. A
CORNELLA, U.E. SAD A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
ESPANYOL, R.C.D. A 32 SANT ANDREU, U.E A
BARCELONA, F.C. A 31 DAMM, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 22 GIMNASTIC MANRESA, C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 51 SANT GABRIEL, C.D. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 02 GIRONA, F.C. A
Jornada 24 03-04-2022
SABADELL F.C., C.E. A 24 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 02 MERCANTIL, C.E A
SANT ANDREU, U.E A 05 CORNELLA, U.E. SAD A
DAMM, C.F. A 30 ESPANYOL, R.C.D. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 03 BARCELONA, F.C. A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONA, F.C. A 24 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 13 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 25 10-04-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 00 SABADELL F.C., C.E. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MERCANTIL, C.E A 21 SANT ANDREU, U.E A
CORNELLA, U.E. SAD A 00 DAMM, C.F. A
ESPANYOL, R.C.D. A 41 GIMNASTIC MANRESA, C. A
BARCELONA, F.C. A 50 SANT GABRIEL, C.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 32 GIRONA, F.C. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 40 SANT ILDEFONS, U.E. A
Jornada 26 24-04-2022
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 10 SABADELL F.C., C.E. A
SANT ANDREU, U.E A 11 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
DAMM, C.F. A 21 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 13 CORNELLA, U.E. SAD A
SANT GABRIEL, C.D. A 12 ESPANYOL, R.C.D. A
GIRONA, F.C. A 14 BARCELONA, F.C. A
SANT ILDEFONS, U.E. A 17 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 10 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 27 01-05-2022
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. A 03 SANT ANDREU, U.E A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 01 DAMM, C.F. A
MERCANTIL, C.E A 12 GIMNASTIC MANRESA, C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 32 SANT GABRIEL, C.D. A
ESPANYOL, R.C.D. A 51 GIRONA, F.C. A
BARCELONA, F.C. A 30 SANT ILDEFONS, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 42 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
Jornada 28 08-05-2022
SANT ANDREU, U.E A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
DAMM, C.F. A 20 SABADELL F.C., C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 02 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT GABRIEL, C.D. A 02 MERCANTIL, C.E A
GIRONA, F.C. A 11 CORNELLA, U.E. SAD A
SANT ILDEFONS, U.E. A 16 ESPANYOL, R.C.D. A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 04 BARCELONA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
Jornada 29 15-05-2022
SANT ANDREU, U.E A 11 L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 DAMM, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. A
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A 11 SANT GABRIEL, C.D. A
MERCANTIL, C.E A 10 GIRONA, F.C. A
CORNELLA, U.E. SAD A 50 SANT ILDEFONS, U.E. A
ESPANYOL, R.C.D. A 20 GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
BARCELONA, F.C. A 60 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 30 22-05-2022
DAMM, C.F. A 20 SANT ANDREU, U.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SANT GABRIEL, C.D. A 21 SABADELL F.C., C.E. A
GIRONA, F.C. A 22 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
SANT ILDEFONS, U.E. A 17 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A 41 CORNELLA, U.E. SAD A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 ESPANYOL, R.C.D. A
L'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS A 05 BARCELONA, F.C. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.