Competició | TEMPORADA 2021-2022

preferent juvenils | grup 3

Competició | TEMPORADA 2021-2022

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 26-09-2021
AEM, S.E. A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 52 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
IGUALADA, C.F. A 00 GRANOLLERS, E.C. B
MOLLET U.E.,CF. B 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
MANRESA, C.E. B 22 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
MERCANTIL, C.E A 40 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 13 SEGRE, AT. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 33 FIF LLEIDA, C.E. A
Jornada 2 03-10-2021
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 12 AEM, S.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 02 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 42 IGUALADA, C.F. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 52 MOLLET U.E.,CF. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 11 MANRESA, C.E. B
SEGRE, AT. B 01 MERCANTIL, C.E A
FIF LLEIDA, C.E. A 12 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 3 10-10-2021
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
AEM, S.E. A 11 GRANOLLERS, E.C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 31 GIMNASTIC MANRESA, C. B
IGUALADA, C.F. A 32 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
MOLLET U.E.,CF. B 12 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
MANRESA, C.E. B 13 SEGRE, AT. B
MERCANTIL, C.E A 50 FIF LLEIDA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 02 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 4 17-10-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
GRANOLLERS, E.C. B 10 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 AEM, S.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 01 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 42 IGUALADA, C.F. A
SEGRE, AT. B 91 MOLLET U.E.,CF. B
FIF LLEIDA, C.E. A 30 MANRESA, C.E. B
SABADELL F.C., C.E. B 01 MERCANTIL, C.E A
Jornada 5 24-10-2021
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 10 GRANOLLERS, E.C. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 26 GIMNASTIC MANRESA, C. B
AEM, S.E. A 10 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
IGUALADA, C.F. A 02 SEGRE, AT. B
MOLLET U.E.,CF. B 11 FIF LLEIDA, C.E. A
MANRESA, C.E. B 31 SABADELL F.C., C.E. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 12 MERCANTIL, C.E A
Jornada 6 31-10-2021
GRANOLLERS, E.C. B 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 13 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 11 AEM, S.E. A
SEGRE, AT. B 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
FIF LLEIDA, C.E. A 10 IGUALADA, C.F. A
SABADELL F.C., C.E. B 51 MOLLET U.E.,CF. B
MERCANTIL, C.E A 70 MANRESA, C.E. B
Jornada 7 07-11-2021
GRANOLLERS, E.C. B 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 33 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
AEM, S.E. A 21 SEGRE, AT. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 20 FIF LLEIDA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 01 SABADELL F.C., C.E. B
MOLLET U.E.,CF. B 14 MERCANTIL, C.E A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 31 MANRESA, C.E. B
Jornada 8 14-11-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. B 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 51 GRANOLLERS, E.C. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 51 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SEGRE, AT. B 22 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A 30 AEM, S.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MERCANTIL, C.E A 80 IGUALADA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B 51 MANRESA, C.E. B
Jornada 9 21-11-2021
GIMNASTIC MANRESA, C. B 33 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
GRANOLLERS, E.C. B 21 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 25 SEGRE, AT. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 20 FIF LLEIDA, C.E. A
AEM, S.E. A 32 SABADELL F.C., C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 02 MERCANTIL, C.E A
IGUALADA, C.F. A 32 MANRESA, C.E. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 10 MOLLET U.E.,CF. B
Jornada 10 28-11-2021
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 21 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SEGRE, AT. B 02 GRANOLLERS, E.C. B
FIF LLEIDA, C.E. A 00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SABADELL F.C., C.E. B 00 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MERCANTIL, C.E A 31 AEM, S.E. A
MANRESA, C.E. B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MOLLET U.E.,CF. B 34 IGUALADA, C.F. A
Jornada 11 12-12-2021
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 12 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 SEGRE, AT. B
GRANOLLERS, E.C. B 23 FIF LLEIDA, C.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 32 SABADELL F.C., C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 10 MERCANTIL, C.E A
AEM, S.E. A 23 MANRESA, C.E. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 60 MOLLET U.E.,CF. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 25 IGUALADA, C.F. A
Jornada 12 19-12-2021
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
SEGRE, AT. B 24 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
FIF LLEIDA, C.E. A 01 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SABADELL F.C., C.E. B 22 GRANOLLERS, E.C. B
MERCANTIL, C.E A 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MANRESA, C.E. B 30 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 21 AEM, S.E. A
IGUALADA, C.F. A 10 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 13 09-01-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 00 SEGRE, AT. B
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 00 FIF LLEIDA, C.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 32 SABADELL F.C., C.E. B
GRANOLLERS, E.C. B 24 MERCANTIL, C.E A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 51 MANRESA, C.E. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 41 MOLLET U.E.,CF. B
AEM, S.E. A 11 IGUALADA, C.F. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 14 16-01-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 00 SEGRE, AT. B
FIF LLEIDA, C.E. A 10 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 21 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
MERCANTIL, C.E A 10 GIMNASTIC MANRESA, C. B
MANRESA, C.E. B 42 GRANOLLERS, E.C. B
MOLLET U.E.,CF. B 33 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
IGUALADA, C.F. A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 20 AEM, S.E. A
Jornada 15 23-01-2022
SEGRE, AT. B 20 FIF LLEIDA, C.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 13 SABADELL F.C., C.E. B
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 03 MERCANTIL, C.E A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 31 MANRESA, C.E. B
GRANOLLERS, E.C. B 60 MOLLET U.E.,CF. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 02 IGUALADA, C.F. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
AEM, S.E. A 10 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 30-01-2022
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 00 AEM, S.E. A
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. B 11 IGUALADA, C.F. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 40 MOLLET U.E.,CF. B
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 22 MANRESA, C.E. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 14 MERCANTIL, C.E A
SEGRE, AT. B 12 SABADELL F.C., C.E. B
FIF LLEIDA, C.E. A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 17 06-02-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 23 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
AEM, S.E. A 00 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 12 GRANOLLERS, E.C. B
IGUALADA, C.F. A 02 GIMNASTIC MANRESA, C. B
MOLLET U.E.,CF. B 11 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
MANRESA, C.E. B 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
MERCANTIL, C.E A 30 SEGRE, AT. B
SABADELL F.C., C.E. B 12 FIF LLEIDA, C.E. A
Jornada 18 13-02-2022
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 31 AEM, S.E. A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 33 IGUALADA, C.F. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 41 MOLLET U.E.,CF. B
SEGRE, AT. B 31 MANRESA, C.E. B
FIF LLEIDA, C.E. A 16 MERCANTIL, C.E A
SABADELL F.C., C.E. B 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 19 20-02-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 22 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 12 GRANOLLERS, E.C. B
AEM, S.E. A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 01 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
IGUALADA, C.F. A 11 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 03 SEGRE, AT. B
MANRESA, C.E. B 10 FIF LLEIDA, C.E. A
MERCANTIL, C.E A 21 SABADELL F.C., C.E. B
Jornada 20 06-03-2022
GRANOLLERS, E.C. B 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 01 AEM, S.E. A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 12 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SEGRE, AT. B 21 IGUALADA, C.F. A
FIF LLEIDA, C.E. A 23 MOLLET U.E.,CF. B
SABADELL F.C., C.E. B 21 MANRESA, C.E. B
MERCANTIL, C.E A 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 21 13-03-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 01 GRANOLLERS, E.C. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 22 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
AEM, S.E. A 00 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 22 SEGRE, AT. B
IGUALADA, C.F. A 21 FIF LLEIDA, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 13 SABADELL F.C., C.E. B
MANRESA, C.E. B 13 MERCANTIL, C.E A
Jornada 22 20-03-2022
GIMNASTIC MANRESA, C. B 21 GRANOLLERS, E.C. B
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 21 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 00 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SEGRE, AT. B 23 AEM, S.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A 04 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
SABADELL F.C., C.E. B 13 IGUALADA, C.F. A
MERCANTIL, C.E A 40 MOLLET U.E.,CF. B
MANRESA, C.E. B 11 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 23 27-03-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 12 GIMNASTIC MANRESA, C. B
GRANOLLERS, E.C. B 21 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 31 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 21 SEGRE, AT. B
AEM, S.E. A 00 FIF LLEIDA, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 13 SABADELL F.C., C.E. B
IGUALADA, C.F. A 14 MERCANTIL, C.E A
MANRESA, C.E. B 14 MOLLET U.E.,CF. B
Jornada 24 03-04-2022
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 42 GIMNASTIC MANRESA, C. B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 23 GRANOLLERS, E.C. B
SEGRE, AT. B 24 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
FIF LLEIDA, C.E. A 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
SABADELL F.C., C.E. B 20 AEM, S.E. A
MERCANTIL, C.E A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
MANRESA, C.E. B 41 IGUALADA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. B 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 25 10-04-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 00 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 20 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 12 SEGRE, AT. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 20 FIF LLEIDA, C.E. A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 02 SABADELL F.C., C.E. B
AEM, S.E. A 02 MERCANTIL, C.E A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 13 MANRESA, C.E. B
IGUALADA, C.F. A 90 MOLLET U.E.,CF. B
Jornada 26 24-04-2022
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 30 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
SEGRE, AT. B 34 GIMNASTIC MANRESA, C. B
FIF LLEIDA, C.E. A 01 GRANOLLERS, E.C. B
SABADELL F.C., C.E. B 20 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MERCANTIL, C.E A 31 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
MANRESA, C.E. B 10 AEM, S.E. A
MOLLET U.E.,CF. B 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
IGUALADA, C.F. A 00 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 27 01-05-2022
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 35 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 23 SEGRE, AT. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 02 FIF LLEIDA, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. B 32 SABADELL F.C., C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 23 MERCANTIL, C.E A
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 13 MANRESA, C.E. B
AEM, S.E. A 10 MOLLET U.E.,CF. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 42 IGUALADA, C.F. A
Jornada 28 08-05-2022
SEGRE, AT. B 12 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
FIF LLEIDA, C.E. A 23 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
SABADELL F.C., C.E. B 11 GIMNASTIC MANRESA, C. B
MERCANTIL, C.E A 10 GRANOLLERS, E.C. B
MANRESA, C.E. B 31 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
MOLLET U.E.,CF. B 21 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
IGUALADA, C.F. A 31 AEM, S.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 03 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
Jornada 29 15-05-2022
SEGRE, AT. B 23 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B
BORDETA DE LLEIDA, U.E. A 23 FIF LLEIDA, C.E. A
LLEIDA ESPORTIU., CLUB B 01 SABADELL F.C., C.E. B
GIMNASTIC MANRESA, C. B 11 MERCANTIL, C.E A
GRANOLLERS, E.C. B 13 MANRESA, C.E. B
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A 60 MOLLET U.E.,CF. B
ESCOLA F.TARREGA, C.E. A 00 IGUALADA, C.F. A
AEM, S.E. A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB A
Jornada 30 22-05-2022
FIF LLEIDA, C.E. A 25 SEGRE, AT. B
SABADELL F.C., C.E. B 32 BORDETA DE LLEIDA, U.E. A
MERCANTIL, C.E A 131 LLEIDA ESPORTIU., CLUB B
MANRESA, C.E. B 32 GIMNASTIC MANRESA, C. B
MOLLET U.E.,CF. B 36 GRANOLLERS, E.C. B
IGUALADA, C.F. A 13 FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB A 33 ESCOLA F.TARREGA, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA B 33 AEM, S.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.