Competició | TEMPORADA 2023-2024
segona divisio alevi s11 | grup 23 | Jornada 26
Competició | TEMPORADA 2023-2024
PREFERENT ALEVÍ S12 CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ S12 PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ S12 SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S12 Eliminatòries - Torneig TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S12 Torneig - TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S12 TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S12 CAMPIONAT DE CATALUNYA ALEVÍ S11 PREFERENT ALEVÍ S11 SEGONA FASE PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ S11 TARRAGONA PRIMERA DIVISIÓ ALEVÍ S11 SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S11 SEGONA FASE TARRAGONA SEGONA DIVISIÓ ALEVÍ S11 TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S11 Torneig - TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S11 Eliminatòries - Torneig TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ S11 PREFERENT BENJAMÍ S10 CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ S10 COPA PRIMAVERA PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 TERRES EBRE FASE ASCENS PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 TERRES EBRE PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 Torneig - SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 SEGONA FASE TARRAGONA TERCERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 Torneig - TERCERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 Eliminatòries - Torneig TERCERA DIVISIÓ BENJAMÍ S10 PREFERENT BENJAMÍ S9 CAMPIONAT DE CATALUNYA BENJAMÍ S9 PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 Torneig - PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 PRIMERA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 SEGONA FASE TARRAGONA SEGONA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 Torneig - TERCERA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 Eliminatòries - Torneig TERCERA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 TERCERA DIVISIÓ BENJAMÍ S9 COPA BRONZE GIRONA PREBENJAMÍ S8 PREBENJAMÍ S8 COPA PLATA GIRONA PREBENJAMÍ S8 Torneig - PREBENJAMÍ S8 TROBADA PREBENJAMÍ S8 TARRAGONA COPA OR GIRONA PREBENJAMÍ S8 PREBENJAMÍ S7 SEGONA FASE PREBENJAMÍ S7 LLEIDA Torneig - PREBENJAMÍ S7 Eliminatòries - Torneig PREBENJAMÍ S7 COPA PLATA PREBENJAMÍ S7 COPA OR GIRONA PREBENJAMÍ S7 PREBENJAMÍ S7 SEGONA FASE TARRAGONA TORNEIG PENYES FC BARCELONA LÚDICA CADET Segona fase - LÚDICA CADET LÚDICA INFANTIL FUTBOL 7 Segona Fase - LÚDICA INFANTIL F11 LÚDICA INFANTIL FUTBOL 11 LÚDICA ALEVÍ COPA PLATA GIRONA LÚDICA ALEVÍ Segona Fase - LÚDICA ALEVÍ COPA OR GIRONA LÚDICA ALEVÍ COPA GIRONA LÚDICA BENJAMÍ LÚDICA BENJAMÍ Segona Fase - LÚDICA BENJAMÍ
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 22 GRUP 23 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 26 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30
Equips
Partits
Partits Casa
Partits Fora
Gols
Últims
Sanció
P
Nom
Punts P
J
G
E
P
J
G
E
P
J
G
E
P
F
C
Punts
1
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
ESCOLA F. POBLA SEGUR I COMARC A
63.00
24
20
3
1
12
11
1
0
12
9
2
1
153
54
0
2
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
ESCOLA LA NOGUERA, C.E. B
56.00
24
18
2
4
12
9
1
2
12
9
1
2
138
56
0
3
ESCOLA F. RIALP, C.E. A
ESCOLA F. RIALP, C.E. A
52.00
24
16
4
4
12
8
2
2
12
8
2
2
118
62
0
4
ESCOLA F. URGELL B
ESCOLA F. URGELL B
43.00
24
13
4
7
12
7
3
2
12
6
1
5
93
52
0
5
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
ESCOLA FUTBOL BELLPUIG C.E. A
42.00
24
13
3
8
12
8
2
2
12
5
1
6
110
75
0
6
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
ESCOLA FUTBOL BASE GUISSONA B
38.00
24
11
5
8
12
6
2
4
12
5
3
4
110
79
0
7
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E B
ESCOLA DE FUTBOL ORGEL.LIA C.E B
36.00
24
11
3
10
12
6
0
6
12
5
3
4
109
93
0
8
BALAGUER, C.F. C
BALAGUER, C.F. C
33.00
24
10
3
11
12
5
3
4
12
5
0
7
78
91
0
9
PLA URGELL, C.E. B
PLA URGELL, C.E. B
28.00
24
9
1
14
12
4
1
7
12
5
0
7
80
106
0
10
MOLLERUSSA C.F.J. C
MOLLERUSSA C.F.J. C
26.00
24
7
5
12
12
4
2
6
12
3
3
6
74
89
0
11
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F B
23.00
24
7
2
15
12
3
0
9
12
4
2
6
54
101
0
12
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
ARTESA DE SEGRE 2012 CLUB ESPORTIU DE FUTBOL A
7.00
24
2
1
21
12
2
1
9
12
0
0
12
55
179
0
13
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
ESCOLA F.TARREGA, C.E. C
3.00
24
1
0
23
12
1
0
11
12
0
0
12
41
176
0
Última actualització: Dimecres 24 de juliol de 2024 a les 07:19
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
Classificació Provisional
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77