Competició | TEMPORADA 2019-2020

infantil segona divisio | grup 34

Competició | TEMPORADA 2019-2020

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 13-10-2019
Descansa
R
BASE OLERDOLA, C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 05 VILANOVA GELTRU C.F.,E
MASQUEFA, F.C.,A 12 ANOIA , C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 70 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
CALAF, U.D.,A 23 IGUALADA, C.F.,D
ODENA, C.E.,A 130 FATIMA, F.C.,A
Descansa
R
PIERA, A.E.,B
Descansa - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 2 20-10-2019
BASE OLERDOLA, C.E.,B - Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,E
R
Descansa
ANOIA , C.E.,A 100 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 06 MASQUEFA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,D 22 SAN MAURO, U.D.,B
FATIMA, F.C.,A 00 CALAF, U.D.,A
PIERA, A.E.,B 18 ODENA, C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
Jornada 3 27-10-2019
BASE OLERDOLA, C.E.,B 06 VILANOVA GELTRU C.F.,E
Descansa
R
ANOIA , C.E.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 65 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
MASQUEFA, F.C.,A 21 IGUALADA, C.F.,D
SAN MAURO, U.D.,B 54 FATIMA, F.C.,A
CALAF, U.D.,A 52 PIERA, A.E.,B
ODENA, C.E.,A 100 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa
R
Descansa
Jornada 4 03-11-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,E - Descansa
ANOIA , C.E.,A 111 BASE OLERDOLA, C.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,D 00 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
FATIMA, F.C.,A 12 MASQUEFA, F.C.,A
PIERA, A.E.,B 05 SAN MAURO, U.D.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 31 CALAF, U.D.,A
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
Jornada 5 10-11-2019
VILANOVA GELTRU C.F.,E 22 ANOIA , C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 23 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,D
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 31 FATIMA, F.C.,A
MASQUEFA, F.C.,A 73 PIERA, A.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B 62 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
CALAF, U.D.,A
R
Descansa
Descansa - ODENA, C.E.,A
Jornada 6 17-11-2019
ANOIA , C.E.,A - Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 17 VILANOVA GELTRU C.F.,E
IGUALADA, C.F.,D 41 BASE OLERDOLA, C.E.,B
FATIMA, F.C.,A
R
Descansa
PIERA, A.E.,B 31 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 14 MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
ODENA, C.E.,A 42 CALAF, U.D.,A
Jornada 7 24-11-2019
ANOIA , C.E.,A 71 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
VILANOVA GELTRU C.F.,E 52 IGUALADA, C.F.,D
BASE OLERDOLA, C.E.,B 70 FATIMA, F.C.,A
Descansa
R
PIERA, A.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 31 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,B 09 ODENA, C.E.,A
Descansa - CALAF, U.D.,A
Jornada 8 01-12-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - Descansa
IGUALADA, C.F.,D 21 ANOIA , C.E.,A
FATIMA, F.C.,A 17 VILANOVA GELTRU C.F.,E
PIERA, A.E.,B 14 BASE OLERDOLA, C.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
R
Descansa
Descansa
R
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ODENA, C.E.,A 30 MASQUEFA, F.C.,A
CALAF, U.D.,A 32 SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 9 15-12-2019
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 15 IGUALADA, C.F.,D
ANOIA , C.E.,A 80 FATIMA, F.C.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E 90 PIERA, A.E.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B 21 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Descansa
R
R
Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 17 ODENA, C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 24 CALAF, U.D.,A
Descansa - SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 10 22-12-2019
IGUALADA, C.F.,D - Descansa
FATIMA, F.C.,A 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
PIERA, A.E.,B 014 ANOIA , C.E.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 25 VILANOVA GELTRU C.F.,E
Descansa
R
BASE OLERDOLA, C.E.,B
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
CALAF, U.D.,A 21 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B 04 MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 11 12-01-2020
IGUALADA, C.F.,D 41 FATIMA, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 11 PIERA, A.E.,B
ANOIA , C.E.,A 71 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E
R
Descansa
BASE OLERDOLA, C.E.,B 05 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
CALAF, U.D.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 24 SAN MAURO, U.D.,B
Descansa - MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 12 19-01-2020
FATIMA, F.C.,A - Descansa
PIERA, A.E.,B 15 IGUALADA, C.F.,D
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 51 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
Descansa
R
ANOIA , C.E.,A
ODENA, C.E.,A 21 VILANOVA GELTRU C.F.,E
CALAF, U.D.,A 10 BASE OLERDOLA, C.E.,B
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,A 60 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 13 26-01-2020
FATIMA, F.C.,A 21 PIERA, A.E.,B
IGUALADA, C.F.,D 50 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
R
Descansa
ANOIA , C.E.,A 00 ODENA, C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E 41 CALAF, U.D.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 14 SAN MAURO, U.D.,B
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
Descansa - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 14 02-02-2020
Descansa - PIERA, A.E.,B
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 41 FATIMA, F.C.,A
Descansa
R
IGUALADA, C.F.,D
ODENA, C.E.,A 70 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
CALAF, U.D.,A 010 ANOIA , C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B 35 VILANOVA GELTRU C.F.,E
MASQUEFA, F.C.,A 40 BASE OLERDOLA, C.E.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
R
Descansa
Jornada 15 09-02-2020
PIERA, A.E.,B 33 LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
FATIMA, F.C.,A
R
Descansa
IGUALADA, C.F.,D 03 ODENA, C.E.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 23 CALAF, U.D.,A
ANOIA , C.E.,A 50 SAN MAURO, U.D.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,E 30 MASQUEFA, F.C.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B 20 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Descansa
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 16-02-2020
BASE OLERDOLA, C.E.,B
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,E 40 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
ANOIA , C.E.,A 40 MASQUEFA, F.C.,A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 14 SAN MAURO, U.D.,B
IGUALADA, C.F.,D 41 CALAF, U.D.,A
FATIMA, F.C.,A 02 ODENA, C.E.,A
PIERA, A.E.,B
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - Descansa
Jornada 17 01-03-2020
Descansa - BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,E
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A 09 ANOIA , C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A 50 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SAN MAURO, U.D.,B 21 IGUALADA, C.F.,D
CALAF, U.D.,A 50 FATIMA, F.C.,A
ODENA, C.E.,A 110 PIERA, A.E.,B
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
Jornada 18 08-03-2020
VILANOVA GELTRU C.F.,E 80 BASE OLERDOLA, C.E.,B
ANOIA , C.E.,A
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C 55 ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
IGUALADA, C.F.,D 01 MASQUEFA, F.C.,A
FATIMA, F.C.,A 16 SAN MAURO, U.D.,B
PIERA, A.E.,B 26 CALAF, U.D.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A 27 ODENA, C.E.,A
Descansa
R
Descansa
Jornada 19 15-03-2020
Descansa - VILANOVA GELTRU C.F.,E
BASE OLERDOLA, C.E.,B - ANOIA , C.E.,A
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - IGUALADA, C.F.,D
MASQUEFA, F.C.,A - FATIMA, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,B - PIERA, A.E.,B
CALAF, U.D.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ODENA, C.E.,A
R
Descansa
Jornada 20 22-03-2020
ANOIA , C.E.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,E
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - BASE OLERDOLA, C.E.,B
IGUALADA, C.F.,D
R
Descansa
FATIMA, F.C.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
PIERA, A.E.,B - MASQUEFA, F.C.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - SAN MAURO, U.D.,B
Descansa
R
CALAF, U.D.,A
ODENA, C.E.,A - Descansa
Jornada 21 29-03-2020
Descansa - ANOIA , C.E.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
BASE OLERDOLA, C.E.,B - IGUALADA, C.F.,D
Descansa
R
FATIMA, F.C.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - PIERA, A.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
SAN MAURO, U.D.,B
R
Descansa
CALAF, U.D.,A - ODENA, C.E.,A
Jornada 22 05-04-2020
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - ANOIA , C.E.,A
IGUALADA, C.F.,D - VILANOVA GELTRU C.F.,E
FATIMA, F.C.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
PIERA, A.E.,B
R
Descansa
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Descansa
R
MASQUEFA, F.C.,A
ODENA, C.E.,A - SAN MAURO, U.D.,B
CALAF, U.D.,A - Descansa
Jornada 23 19-04-2020
Descansa - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
ANOIA , C.E.,A - IGUALADA, C.F.,D
VILANOVA GELTRU C.F.,E - FATIMA, F.C.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - PIERA, A.E.,B
Descansa
R
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
R
Descansa
MASQUEFA, F.C.,A - ODENA, C.E.,A
SAN MAURO, U.D.,B - CALAF, U.D.,A
Jornada 24 26-04-2020
IGUALADA, C.F.,D - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
FATIMA, F.C.,A - ANOIA , C.E.,A
PIERA, A.E.,B - VILANOVA GELTRU C.F.,E
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa
R
R
Descansa
ODENA, C.E.,A - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
CALAF, U.D.,A - MASQUEFA, F.C.,A
SAN MAURO, U.D.,B - Descansa
Jornada 25 03-05-2020
Descansa - IGUALADA, C.F.,D
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - FATIMA, F.C.,A
ANOIA , C.E.,A - PIERA, A.E.,B
VILANOVA GELTRU C.F.,E - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B
R
Descansa
Descansa
R
ODENA, C.E.,A
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - CALAF, U.D.,A
MASQUEFA, F.C.,A - SAN MAURO, U.D.,B
Jornada 26 10-05-2020
FATIMA, F.C.,A - IGUALADA, C.F.,D
PIERA, A.E.,B - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - ANOIA , C.E.,A
Descansa
R
VILANOVA GELTRU C.F.,E
ODENA, C.E.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
CALAF, U.D.,A
R
Descansa
SAN MAURO, U.D.,B - ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
MASQUEFA, F.C.,A - Descansa
Jornada 27 17-05-2020
Descansa - FATIMA, F.C.,A
IGUALADA, C.F.,D - PIERA, A.E.,B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
ANOIA , C.E.,A
R
Descansa
VILANOVA GELTRU C.F.,E - ODENA, C.E.,A
BASE OLERDOLA, C.E.,B - CALAF, U.D.,A
Descansa
R
SAN MAURO, U.D.,B
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - MASQUEFA, F.C.,A
Jornada 28 24-05-2020
PIERA, A.E.,B - FATIMA, F.C.,A
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - IGUALADA, C.F.,D
Descansa
R
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
ODENA, C.E.,A - ANOIA , C.E.,A
CALAF, U.D.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,E
SAN MAURO, U.D.,B - BASE OLERDOLA, C.E.,B
MASQUEFA, F.C.,A
R
Descansa
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - Descansa
Jornada 29 31-05-2020
PIERA, A.E.,B - Descansa
FATIMA, F.C.,A - LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A
IGUALADA, C.F.,D
R
Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C - ODENA, C.E.,A
ANOIA , C.E.,A - CALAF, U.D.,A
VILANOVA GELTRU C.F.,E - SAN MAURO, U.D.,B
BASE OLERDOLA, C.E.,B - MASQUEFA, F.C.,A
Descansa
R
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A
Jornada 30 07-06-2020
LA POBLA CLARAMUNT, C.F.,A - PIERA, A.E.,B
Descansa
R
FATIMA, F.C.,A
ODENA, C.E.,A - IGUALADA, C.F.,D
CALAF, U.D.,A - FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA ,C
SAN MAURO, U.D.,B - ANOIA , C.E.,A
MASQUEFA, F.C.,A - VILANOVA GELTRU C.F.,E
ATENEU IGUALADI, S.E.F.,A - BASE OLERDOLA, C.E.,B
Descansa
R
Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.