11a FESTA DEL FUTBOL CATALÀ

Disciplina


Futbol
Futbol Sala
Categoria


Semifinals
BARCELONA, F.C. A
5
ESPANYOL, R.C.D. A
1
17/06/2022 - 18:00
DAMM, C.F. A
6
QUART, U.E. A
3
17/06/2022 - 18:00
Final
BARCELONA, F.C. A
4
DAMM, C.F. A
1
19/06/2022 - 09:30
Campió
BARCELONA, F.C. A
 
Semifinals
FUNDACIO UNIO ESPORTIVA CORNELLA B
2
ESPANYOL, R.C.D. A
8
17/06/2022 - 19:15
TORTOSA, C.D. A
2
DAMM, C.F. A
11
17/06/2022 - 19:15
Final
ESPANYOL, R.C.D. A
3
DAMM, C.F. A
0
19/06/2022 - 11:15
Campió
ESPANYOL, R.C.D. A
 
Semifinals
BARCELONA, F.C. A
3
GIMNASTIC MANRESA, C. A
0
04/06/2022 - 10:30
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
3
GIRONA, F.C. A
2
04/06/2022 - 12:00
Final
BARCELONA, F.C. A
2
GIMNASTIC TARRAGONA, C. A
0
12/06/2022 - 17:30
Campió
BARCELONA, F.C. A
 
Semifinals
BARCELONA, F.C. A
1
GIRONA, F.C. A
0
05/06/2022 - 12:00
SANT ANDREU, U.E A
0
4
DAMM, C.F. A
0
3
05/06/2022 - 18:30
Final
BARCELONA, F.C. A
5
SANT ANDREU, U.E A
0
12/06/2022 - 19:35
Campió
BARCELONA, F.C. A
 
Semifinals
ESPANYOL, R.C.D. A
1
BADALONA, C.F. A
3
11/06/2022 - 18:30
ESCOLA F. GAVA, C. A
1
MERCANTIL, C.E A
2
11/06/2022 - 19:00
Final
MERCANTIL, C.E A
0
1
BADALONA, C.F. A
0
4
19/06/2022 - 19:45
Campió
BADALONA, C.F. A
 
Semifinals
IGUALADA, C.F. A
8
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL A
1
04/06/2022 - 12:45
CABANES, U.E. A
0
SANT GABRIEL, C.D. A
9
04/06/2022 - 11:00
Final
IGUALADA, C.F. A
1
SANT GABRIEL, C.D. A
6
18/06/2022 - 09:30
Campió
SANT GABRIEL, C.D. A
 
Semifinals
RIUDOMS, C.D. A
2
ESPANYOL, R.C.D. A
8
05/06/2022 - 11:00
OAR VIC A
3
FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A
2
04/06/2022 - 19:30
Final
ESPANYOL, R.C.D. A
3
OAR VIC A
2
18/06/2022 - 11:15
Campió
ESPANYOL, R.C.D. A
 
Semifinals
MORELL, C.D. A
5
RIPOLL ATLETIC CLUB FUTBOL A
0
05/06/2022 - 20:00
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
2
6
SANT GABRIEL, C.D. A
2
5
05/06/2022 - 20:00
Final
MORELL, C.D. A
3
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
4
18/06/2022 - 18:00
Campió
PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL A
 
Semifinals
BARCELONA, F.C. A
5
EUROPA, C.E. A
0
17/06/2022 - 18:00
DAMM, C.F. A
2
ESPANYOL, R.C.D. A
1
17/06/2022 - 20:00
Final
BARCELONA, F.C. A
1
DAMM, C.F. A
0
19/06/2022 - 17:30
Campió
BARCELONA, F.C. A
 
COPA CATALUNYA JUVENIL MASCULÍ
TRANSCANO CFS MONTCADA A
FINALITZAT
2 - 3
BARÇA A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA CADET MASCULÍ
COVISA MANRESA F.S. A
FINALITZAT
2 - 5
BARÇA A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA INFANTIL MASCULÍ
BARÇA A
FINALITZAT
3 - 0
COVISA MANRESA F.S. A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA ALEVÍ MASCULÍ
INDUSTRIAS SANTA COLOMA A
FINALITZAT
6 - 5
BARÇA A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA BENJAMÍ
SANT JOAN DE VILASSAR FS A
FINALITZAT
1 - 2
PALLEJA, F.S. A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA MINIBENJAMÍ
SANT ANDREU DE LA BARCA,C.F.S. A
FINALITZAT
6 - 3
INDUSTRIAS SANTA COLOMA
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA PREBENJAMÍ
SANT JULIÀ DE RAMIS NEGRE, E.F.S. A
FINALITZAT
4 - 9
F.S. OLESA A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA MINIPREBENJAMÍ
FS MONTBUI A
FINALITZAT
5 - 7
F.S CASTELLDEFELS Eficaver A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA JUVENIL FEMENÍ
LES CORTS UBAE. A.E. A
FINALITZAT
2 - 2
54
C.N. CALDES,F.S. A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA CADET FEMENÍ
C.N. CALDES,F.S. A
FINALITZAT
1 - 2
LES CORTS UBAE. A.E A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA INFANTIL FEMENÍ
LES CORTS UBAE. A.E A
FINALITZAT
1 - 0
MOLINS 99, C.F.S. A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
COPA CATALUNYA ALEVÍ FEMENÍ
RIPOLLET F.S. A
FINALITZAT
1 - 1
54
LES CORTS UBAE. A.E A
PAVELLÓ MPAL. CAN CASAS
 
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.